Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztis vagyok, ha 13 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok, ha 13 év után fáj, hogy még csak el sem jegyzett?

Figyelt kérdés

4 évesek voltunk amikor azt mondta, hogy már gyujt gyurure pénzt. (Nem dolgozott, ugyhogy nem tudom, hogy mibol.)

Ez nem valósult meg és én csak vártam. Gondoltam majd a 10 évfordulóra mert az szép kerek, de arra sem. Össze sem akart velem költözni, csak most, hogy 13 évesek vagyunk, de olyan feltételekkel, hogy az o lakásába mehetek, és ott lakik a testvére is. ( Kedvelem a testvérét, komolyan, de én kettesben képzeltem el a jövőnket.)

Én vagyok hisztis és túlreagálom? Tudom, hogy semmit nem jelent egy eljegyzés, de nekem azért 13 év után egy nyomi kis olcsó karika gyuru tokéletesen elég lett volna. Gonosz vagyok, ha csak vele és a tesójával nem akarok egyutt élni életem végéig?



2021. febr. 21. 18:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem hisztis vagy, hanem troll.


De ha igaz, akkor tuti magic wand van a csávó farka helyén 😂 más magyarázat nincs erre

2021. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Totál megértelek. Talán 1 hete tett fel egy srác hasonló kérdést. 15 éve vannak együtt és a barátnőjére panaszkodott, hogy nem akar úgy odaköltözni hogy a testvére is ott lakik.

Ha valakinek megvan ez a kérdés linkelje már be a kérdezőnek. Tanulságosak a válaszok!

2021. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Aki 13-15 évet vár az összeköltözésre, az alapból nem normális.

Az eljegyzés már csak ezen felül van...

2021. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Ez volt az a kérdés, ha érdekel. Én is válaszoltam, de minek? :D

2021. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Én nem akarok rá panaszkodni, mert szeretem őt. Csak közben meg átverve érzem magam, mert ennyi évet vártam rá.

Első. Haha mókás. Jó vele a szex, de hidd el, 13 év után már nem az a fontos, hanem a jövőépítés, a család...stb.

2021. febr. 21. 19:01
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

Elmondtad neki hogy erre vágysz?

(Gondolom igen, csak ezt jobb tisztázni)

Mert ha neki tiszta, de mégis átnéz az egészen, mintha nem létezne.. Én fejjel a falnak típus vagyok megkérdezném, hogy el akarsz venni? Mert én vágyom rá.

Aztán valami lesz a beszélgetésből.

És persze a tesó kérdést is tisztázni kell.

2021. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Persze, mondom 4 évesek voltunk amikor már rágtam a fülét, hogy legalább jegyezzen el, nem kell esküvő, hivatalos papírok meg semmi, csak egy olcsó rozsdamentes acél gyűrű az ujjamra és ennyi :)
2021. febr. 21. 19:08
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájna, megértelek. Ha el akart volna jegyezni már rég megtette volna, nem csak ígérget. Az összeköltözés és a közös élet az nem olyan mint amit ő akar. Te csak odamehetsz ha akarsz, de ő nem akar veled élni, ha akarna külön mennétek. Biztos h vele képzeled el a jövőd? Még most h nincs gyerek simán le tudsz lépni, ez nem élet. Egyébként mi 14 éve vagyunk együtt. 5 év után volt az esküvő, onnantól lakunk együtt, 9 évre jött a gyerekünk, csak azért írom le már azért vmi ilyesmi 13 év alatt is összejöhetett volna... ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel.
2021. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezzel a pasival nem lesz se házasság, se gyereknevelés, se semmi. Esetleg egy kis spermát belead a buliba, de az se valószínű, nehogy gyerektartást kelljen fizetnie.

Ha akarsz gyereket, akarsz családot, akkor keress egy pasit aki szintén ezt akarja. Mert a jelenlegi párod addig húzza amíg csak lehet, de elvenni nem fog.

2021. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Már rég szakítottam volna. Tudod ki vár 13 évet erre. El is ment a fél életed a nagy semmire.
2021. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!