Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztis vagyok, ha 13 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok, ha 13 év után fáj, hogy még csak el sem jegyzett?

Figyelt kérdés

4 évesek voltunk amikor azt mondta, hogy már gyujt gyurure pénzt. (Nem dolgozott, ugyhogy nem tudom, hogy mibol.)

Ez nem valósult meg és én csak vártam. Gondoltam majd a 10 évfordulóra mert az szép kerek, de arra sem. Össze sem akart velem költözni, csak most, hogy 13 évesek vagyunk, de olyan feltételekkel, hogy az o lakásába mehetek, és ott lakik a testvére is. ( Kedvelem a testvérét, komolyan, de én kettesben képzeltem el a jövőnket.)

Én vagyok hisztis és túlreagálom? Tudom, hogy semmit nem jelent egy eljegyzés, de nekem azért 13 év után egy nyomi kis olcsó karika gyuru tokéletesen elég lett volna. Gonosz vagyok, ha csak vele és a tesójával nem akarok egyutt élni életem végéig?



2021. febr. 21. 18:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem hisztis vagy, hanem idióta. Ez a hapsi sosem fog elvenni. Feleslegesen b.tál el az életedből 13 évet.
2021. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, ha ennyi idő alatt nem jegyzett el, akkor nem is akar. Valószínűleg nem veled képzeli el a jövőjét, vagy megrekedt egy szinten és onnan nem akar továbblépni. Az együttéléshez és a gyerekhez, házassághoz is kell mentálisan valahol lenni, felelősséget kell akkor vállalni a másikért onnantól, de ő erre képtelen. Ha veled is képzeli el a jövőjét, neki ez a lityegünk lötyögünk randizás a maximum, ami még komfortos.

Szerintem ha akarsz családot, házasságot, akkor el kell engedned. De nyilván beszéld ezt meg vele, de szerintem azért 13 év az rengeteg. Ha eddig nem változott nem valószínű, hogy fog. Ha rákényszeríted az sem jó.

2021. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
5%

Ijesztő a válaszokat látni. Vagy senki sem olvassa el a kifejtést, vagy tényleg borzasztó rossz helyzetben van az ország értő olvasás szempontjából.


Kérdező, ez nagyon gyenge vicc volt. Bár ha azt akartad tesztelni, hányan írnak segítő szándékkal, kihasználva mások jóhiszeműségét, akkor egészen bejött, végül is.

2021. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi vicces ebben? Számomra egyik része sem. Sőt inkább elszomorító.
2021. febr. 21. 19:34
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
13 ev alatt csalad is osszejohetett volna egy normalis ferfival :)
2021. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem egy ordas nagy kamukérdés, akkor olvasgasd, amit a palid is kérdezett itt, korábban már valaki linkelte neked. Ott van az iránymutatás, hogy mennyire le vagy tojva a kapcsolatodban, és az alapján mérlegelhetsz.

Nem igazán értem milyen tanácsot vársz még, az egész szitu gáz úgy, ahogy van. A palid meg igen korlátolt elméjű, sehova nem lehet egy ilyen emberrel eljutni az életben.

2021. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hiszti, inkább naivság.

Ezt nem bántásból írom.

Vannak olyan kapcsolatok, ahol ki van mondva, hogy jó lesz nekik papír nélkül.

Ahol viszont legalább az egyik fél ragaszkodik hozzá, ott azért ez felmerül a kapcsolat elején.

Ezek után eltelik 3-5 év...

És nem történt semmi

Ha pár év után nem merült fel benned, hogy ez így nincs rendben, akkor nem értelek.

Arra várni hogy karacsonyvalentinnapévforduló...akármi

13 évig???

Átmeneti megoldásnak jó lett volna 10-12 éve a tesóval közös lakás.

Rég lépned kellett volna.

Ebből sosem lesz olyan,amit szeretnél. És mégcsak megoldást sem tudtok egy közös problémára ketten együtt.

Erre alapozni egy életet?

Igazából nem is értem mi tart mellette.

2021. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is az jutott eszembe... 13 év alatt (akkor kezdtem a nemi életem és a párkapcsolatok kialaítását) volt 5 exem. 1 súlyos betegségem amiből lassan felépültem, tönkre ment egy ígéretes karrier, megtaláltam a férjem, lett közös fészkünk, és most várjuk a gyerekünk.

Nekem sacc ennyire volt elég 13 év.

2021. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
85%
Jogos az elvárásod, hogy legalább jegyezne el, ha nem is házasodtok össze, tehát szerintem nem vagy hisztis.
2021. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ki vàrt volna ennyit, ha házassági szándékom van.

Össze se költöztetek, milyen kapcsolat ez?

(Első kapcsolatom 10 évig tartott, normális összeköltözés 7 év után, mikor már közös gyerek is volt. Előtte nem akarózott... Lényegtelen, miért, nem sokkal a 10. évforduló előtt szakítottam vele... Állítólag meg akarta kérni a kezem.... Kiba$zott 10 éve lett volna csak rá végülis...)


(A mostani kapcsolatomban 3 hónap után terhes lettem. Akkor költöztünk össze, majd lett még egy közös gyerek, és tavaly volt egy villám-esküvő... 5 és fél éve vagyunk együtt amúgy.)

2021. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!