Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyha túl sok jegyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha túl sok jegyzetet küldök át valakinek, akkor a fiú rájön előbb-utóbb, hogy nem közömbös?

Figyelt kérdés
Próbálom magam visszafogni, de egyszerűen a legjobbat akarom neki.
2017. ápr. 17. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
bbiztosan! főleg ha néha elrejtesz benne titkos üzeneteket!! viszont amikor továbbküldi fűnek-fának akkor mondd azt hogy te is úgy kaptad őket
2017. ápr. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez tinikategória.

milyen jegyzetekről beszélsz, értelmes kérdést tegyél fel.

akármiket is küldesz neki, ha túlzásba viszed, az agyára mész.

másrészt ez tökre dedós... ha akarsz tőle vmit. világosan, egyértelműen, felnőtt ember módjára kommunikálj.

2017. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tehetem. 🙂 Egyébként egyetemi jegyzetről, oktatási anyagról van szó. Nem rajzolok bele semmilyen smiley-t, de már tényleg tartok tőle, hogy egyszer megakadok a torkán. Tehát tényleg felhagyok most már a túlbuzgással.
2017. ápr. 17. 07:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Rájöhet, de sajnos ki is használhat.


Egyetemen volt egy lány, aki belezúgott egy fickóba és állandóan odaadta neki a jegyzeteit. Randi nem lett a dologból, de mikor egy limitált példányszámú, tök drága tankönyvet megszerzett a lány, simán odament a srác hozzá, hogy "add már kölcsön". A csaj meg be volt zsongva és adta is egyből...


Szóval túl sok jegyzet adása = kihasználás lehetőségének megadása.


Szerencsére én rondán írtam és nem kellett a jegyzetem senkinek. :D

2017. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is csúnyán írok, de most nyomtatott dolgot osztottam meg vele (de ez is limitált példányszámú 😃).Végül is, nem lényeg, hogy milyen tárgyról van szó. 🙂 Nem az a kihasználós fajta, ő is küld át nekem ezt-azt.
2017. ápr. 17. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat is üzlet, nem kérdéses. De nem ilyen módon!

Ha jólesik adj neki kölcsön, vagy örökbe annyi jegyzetet, meg mindent, amennyit csak akarsz. Ettől jól fogod érezni magad. És mosolyogj is hozzá. Csak észreveszi már az a mamlasz! :))

2017. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívesen adok bármit, másnak is, de különösen neki. Ha ő nem is jön rá, a csoporttársak 1000%, hogy igen, és könnyen közröhej tárgya lehetek. 🙂 Úgyhogy most egy időre szünet. 😉
2017. ápr. 17. 11:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Barátnője van 🙂, sosem tudnám a boldogságát keresztezni. ☹ Ezért egy okkal több, hogy leálljak.
2017. ápr. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!