Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztis vagyok, ha 13 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok, ha 13 év után fáj, hogy még csak el sem jegyzett?

Figyelt kérdés

4 évesek voltunk amikor azt mondta, hogy már gyujt gyurure pénzt. (Nem dolgozott, ugyhogy nem tudom, hogy mibol.)

Ez nem valósult meg és én csak vártam. Gondoltam majd a 10 évfordulóra mert az szép kerek, de arra sem. Össze sem akart velem költözni, csak most, hogy 13 évesek vagyunk, de olyan feltételekkel, hogy az o lakásába mehetek, és ott lakik a testvére is. ( Kedvelem a testvérét, komolyan, de én kettesben képzeltem el a jövőnket.)

Én vagyok hisztis és túlreagálom? Tudom, hogy semmit nem jelent egy eljegyzés, de nekem azért 13 év után egy nyomi kis olcsó karika gyuru tokéletesen elég lett volna. Gonosz vagyok, ha csak vele és a tesójával nem akarok egyutt élni életem végéig?



2021. febr. 21. 18:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
25%

13 évesek vagytok? 😱😱😱 KORAI!


(LOL)

2021. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
87%

Ha kellett volna valami, akkor 2-3 év után kellett volna jelezni.


13 év után már kb tényleg hiszti az egész

2021. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Oké de hány évesek vagytok? Mert ha általános iskolában kezdtetek járni és most vagytok 26 évesek akkor érthető a sztori.
2021. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
én 29, ő pedig 33
2021. febr. 21. 21:51
 25/36 anonim ***** válasza:
85%
Lehet későn érő típus. Mondd meg neki hogy tudsz nokedlit szaggatni, és jó lesz neked egy e-bay gyűrű is csak most már jegyezzen el.
2021. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
92%

16 éves korod óta együtt vagy vele. Gondolom, az első szerelmed. És most, 29 évesen még nem laksz vele együtt. No comment.

Tudod, az együttélés azért is jó dolog, mert kiderülhet, hogy nem bírtok együtt élni. Ha netán most összeköltöznétek és egy év alatt kiderülne ez nálatok, akkor 30 évesen ott állnál, hogy nekiállsz párt keresni.

Márpedig ezzel a fickóval simán kiderülhet.

És 30 évtől pont rohamosan csökkennek egy nő pártalálási esélyei, ha családot, gyerekeket szeretne. Ui. a családszerető férfiak inkább huszonévesekkel ismerkednek, hogy legyen idő kiismerni a másikat, legyen néhány kettesben eltöltött év, és utána még legyen idő 2-3 gyerekre.

2021. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
88%
Várja az igazit.
2021. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Ollókezű Edward ***** válasza:
83%

Így van 27-es, kérdező jelenleg csak szamár a ló helyett. Nem biztos, hogy mindig az volt, de jelenleg az. Azt kell nekünk, nőknek tudatosítanunk, hogy a férfiak szerelem és vonzódás nélkül is tudnak nővel együtt élni, ilyen "jó-lesz-erre-meg-arra-a-célra" alapon, és közben várni arra, akit tényleg szeretnek. Ha a jelenlegi párodnak ez eljön kérdező, úgy fog kivágni, mint macskát sz@rni, a másik bulát pedig egy év után eljegyzi, és fél éven belül felcsinálja. Te pedig majd kamillázhatsz, hogy őt miért vette el rögtön, téged pedig miért lógatott a leegőben 13 (15/20/akármennyi) évig.

Nem, nem vagy hisztis, csak azt nem ismered fel, hogy k*rv@ra nem kellessz neki.

2021. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
36%
Lehet valamelyik családtagja fúr téged, valamelyik szülő pl. Mert amúgy tényleg szemétség tőle hogy legalább 25 évesen nem költöztetek össze. Így még életedben sosem laktál együtt senkivel. De most ha összeköltöztök sem leszel valami jó szerepben. Ennyire csóró az ürge? Miért eddig tesója amúgy kivel lakott?
2021. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
91%
Gyanús ez az egész szitu na, nyilván nem tudom ő milyen kifogást mondott miért nem akar összeköltözni (nyugodtan felsorolhatsz párat, hátha tisztábban látjuk a szitut), de vagy éretlen és majd 40 felé dönt úgy hogy legyen család, gyerek (ami neked késő), vagy abszolút nem vágyik ezekre a dolgokra, mert kényelmes ez az élet neki, nem akar beleszarni (sok pasi nem akar családot egyáltalán), harmadik lehetőség, hogy nem te vagy számára az igazi, csak magamellett tart, mert jó vagy erre-arra ahogy fent is írták. Nyilván ha feltételezzük, hogy szeret akkor inkább első kettő opció, de ez neked akkor sem jó. Tudom, hogy első nagy szerelem, meg szenvedni fog a szakítás után mint a kutya, és a randizás, pár keresés szar, de valószínűleg muszáj lesz elengednek ha akarsz családot és nem akarsz kifutni mellette az időből. Esetleg legyetek külön 1-2 évet aztán ha még akkor is akartok egymástól valamit, akkor mehet a gyerek, házasság stb. Lehet ő sem élte még ki magát, és csak az hiányzik neki, és te is megnéznéd a felhozatalt, hátha van jobb. De nyilván ez csak ötlet. (amúgy a nem együttélés egy lehetséges oka lehet, hogy így tud csajt felvinni, mármint ha ne adj isten nem volt hűséges hozzád, akkor ha nem éltek együtt sose derül ki, szóval még az is lehet ezért nem akart összeköltözni)
2021. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!