Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztis vagyok, ha 13 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok, ha 13 év után fáj, hogy még csak el sem jegyzett?

Figyelt kérdés

4 évesek voltunk amikor azt mondta, hogy már gyujt gyurure pénzt. (Nem dolgozott, ugyhogy nem tudom, hogy mibol.)

Ez nem valósult meg és én csak vártam. Gondoltam majd a 10 évfordulóra mert az szép kerek, de arra sem. Össze sem akart velem költözni, csak most, hogy 13 évesek vagyunk, de olyan feltételekkel, hogy az o lakásába mehetek, és ott lakik a testvére is. ( Kedvelem a testvérét, komolyan, de én kettesben képzeltem el a jövőnket.)

Én vagyok hisztis és túlreagálom? Tudom, hogy semmit nem jelent egy eljegyzés, de nekem azért 13 év után egy nyomi kis olcsó karika gyuru tokéletesen elég lett volna. Gonosz vagyok, ha csak vele és a tesójával nem akarok egyutt élni életem végéig?



2021. febr. 21. 18:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
26%
Hát, én a 24-es kommentedig azt hittem, 4éves korotokban kezdett gyűrűre gyűjteni, tehát most 17 évesek vagytok😂Annyira gyerekes az egész sztori. Ez a tesóval együttélés is stimmelt, csak azt nem értettem, hova tűntek a szülők. Engem az esküvő soha bem érdekelt, szóval azt nem tudom, milyen lehet arra várni. De ha tudja, hogy neked fontos, akkor már elvett volna. Sose fog, ez tuti. Na, de ez a járogatás 13 évig!😱Vicc kategória. Ha nem troll vagy, akkor neked nem párod van, hanem hosszútávú szexpartnered. Bocs, hogy tőlem kellett megtudnod🤷
2021. febr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
84%

Pff, én is azt hittem, hogy most vagytok 13 évesek (tekintve, hogy leírtad, hogy "most, hogy 13 évesek vagyunk"), és ez egy trollkérdés :O Eszembe nem jutott, hogy valaki tényleg képes 13 évig csak járogatni valakivel úgy, hogy még csak össze se költöznek. Ez akkor is durva, ha kamaszként jöttetek össze.


Kérdező, őszintén sajnálom, hogy ez a pasi ellopta a legszebb fiatal éveidet, de az eddigi 13 évből okulva akkor eldöntheted, hogy ufyanezt, ugyanígy csináljátok még 13-33-53 évig, vagy te tököt növesztesz és keresel valaki olyat, aki tényleg veled akar lenni, veled képzeli el a jövőjét, és felnőtt kapcsolatban gondolkodik.

Mondjuk felmerül a kérdés, hogy miért vártál eddig?

2021. febr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
87%

A férfiak 2 esetben lestnek házasság pártiak azonnal:

1. ha szerelmesek ízig vérig. Ez nálad ott elromlott, hogy tiniként a hősszerelmes korban ismertétek meg egymást. Akkor ugye nem lehetett. Most meg már nimcs akkora hév, mint ami indokolná (ezért van az, hogy az utánad jövőt, meg sebtiben elfogja venni)

2. Ha olyan jó nő vagy, hogy mindgig körüldongnak a hapsik, és le kell stipi stopizni a csajt, hogy ne vigye el egy jobb manus. Esetedben ez sem áll.

Innentől igazából csak az van, hogy vársz tovább vagy lépsz tovább.

2021. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most már gyanus, hogy ugyanaz a kérdező és kamu ez egész, már csak a kérdés megfogalmazása miatt is, ahol az egyik is ugy fogalmaz, hogy "15 évesek vagyunk" , meg itt a másik " 13 évesek vagyunk".


Amivel ugye azt akarnák mondani, hogy annyi ideje vannak együtt, csak ez félreérthető mert sok ember nem tud értelmezni csak olvasni.


A lényeg, hogy mindkét kérdés, ugyanabban a stílusban íródott.

De ezt már csak egy moderátor tudná eldönteni, hogy ugyanaz a személy játszik-e .

2021. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó nőket le kell stipistopizni? 😂Pont hogy azok kelnek el legkésőbb vagy soha. Épp ezért, mert tudják a férfiak, hogy 2 perc alatt találnának mást akárcsak megcsalásra.
2021. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ja nem azokat a jó nőket stipistopizzák. Hanem akinek van hozománya. Röhej hogy 2021-ben itt tartunk, de végülis mi változott? Semmi. Ugyanazok az emberek élnek másik korban. Legyen vagyon de ne a csajé amit önerőből szedett össze hanem HOZOMÁNY, JÓ CSALÁD.
2021. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!