Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Beteges ha még nem jegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha még nem jegyzett el a párom, de gyűjtöm a pénzem esküvőre?

Figyelt kérdés

Sőt, már azelőtt elkezdtem, hogy megismertem volna.

Már 8000 eurom van félre téve és ha úgy számolom, hogy 1-2 év amíg megkér, akkor elég összejön egy álomesküvő + álomúthoz. Meg ő is belead, ez alap, mert mindent közösen állunk.

Szerintetek beteges, vagy okosan teszem, mert drágák manapság az esküvők? Azt tudja a párom, hogy gyűjtök, de azt nem, hogy konkrétan mire.

(Megbeszéltük már, mindkettőnknek esküvő és család szerepel a távoli tervei között, csak még nem szerepel napirenden, mert 10 hónapja ismerjük egymást)

24/N


2022. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Hahó! Én sem most akarok házasodni. Majd ha eljut oda a kapcsolatunk, úgy gondoljuk, tovább kéne lépni.

Csak szerintem jobb ez, mint szülőktől kéregetni esküvőre, meg hitelt felvenni a banzájra. (Ismerek ilyet)

2022. máj. 28. 13:03
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

18-as voltam. Én megértelek kérdező, mármint szerintem semmi rossz nincs a vágyaiddal, csak megjegyeztem, hogy mennyire mások vagyunk. Igen, 30 vagyok és egyelőre gondolni sem tudok terhességre. De úgy érzem, majd egyszer talán akarni fogok én is egy gyereket. Nem hinném, hogy lemaradok bármiről is, ha 30 után szülök, egészséges, sportos ember vagyok, ki is terápiáztam magam, pénzem is van. Ha készen állok, majd jöhet a gyerek, most így vagyok jól.

Neked is kívánom, hogy teljesüljenek a vágyaid!

2022. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

22-es, persze, én sem személyeskedtem. :) Sokan szülnek 40 évesen is, abban sincs semmi rossz, csak én meg másképp szeretném csinálni.

De hát az a lényege az egésznek, hogy nem vagyunk egyformák.


Én is kívánom, hogy a jövőben ha szeretnél babát, sikerüljön, ha meg nem szeretnél, akkor más vágyaid váljanak valóra’

2022. máj. 28. 13:10
 24/46 anonim ***** válasza:
90%

Van sajat lakas auto ? Gyerekre felreteve ?


Ha nincs akkor ennyit beleolni egy par oras buliba luxuskiadas.


Annyiszor hazasodhatsz ahanyszor akarsz. De alapesetben lakas/gyerek eseten ez nem opcio.


En nem adnek ki annyi penzt egy bulira ...

2022. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
89%

"Én magamat ismerve, kétségbe lennék esve, ha 30 éves koromra nem lenne gyerekem" - nem bántásból, de szerintem neked pszichológus kéne. Akinek 24 évesen arról szól az élete, hogy 10 hónapos kapcsolatba esküvőre gyűjt, meg gyerekről álmodozik, az szerintem nem kicsit beteges.

Igaza volt annak, aki írta, hogy a pasid csak mellékszereplő. Neked csak a kép kell, csillivilli drága lagzi, babázás, ez a te igazi szerelmed.

2022. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

25-ös, te biztosan jobban ismered a saját érzéseimet, mint én. Annyira ellenszenvesek az ilyen, magukat mindenkinél okosabbnak gondoló emberek. Biztosan te mondod meg, hogy mire, kire vágyok. Ennyi erővel ha te valamire vágysz, az is csak egy kép. Ha vágysz egy lakásra, egy autóra, egy útra, egy kutyára, egy finom vacsorára.


Nem kezdek el vitatkozni, de nyomatékosan kijelentem, hogy nincs igazad! Szeretem a páromat és nagyon remélem, hogy ő lesz a gyerekem apja, pont ezért, mert szeretem. Ha nem szeretném, nem lennének ilyen reményeim.

Azért, mert máshogy látjuk a világot, nincs jogod ítélkezni a felettem.

2022. máj. 28. 16:06
 27/46 A kérdező kommentje:
Autó van, lakás nincs, de majd lesz, ha eljön az ideje.
2022. máj. 28. 16:07
 28/46 anonim ***** válasza:
92%
Akkor hogy-hogy lagzira gyűjtesz és nem lakásra?
2022. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
85%

#25 +1

Én is így látom, teljesen mindegy neki, hogy ki veszi el, csak lehessen nagy és drága esküvője meg rakjon valaki egy gyereket a hasába (szigorúan 30 éves kora előtt!). Ráadásul először megkérdezi, hogy mások szerint beteges-e amit csinál, aztán amint jön egy neki nem tetsző válasz, máris nyavalyog, hogy nincs jogod ítélkezni. :D

2022. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
83%

29


És utána 5 éven belül jön a gyakorikerdesek.hu kérdése, hogy 2,5 éves gyerekkel hogyan váljon és mi illeti meg a közös vagyonból?

2022. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!