Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt akarta, hogy eljegyezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarta, hogy eljegyezzem, oké, megkértem a kezét. Így meg már nem akar hozzám jönni, most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és az utóbbi 2 évben egyre gyakrabban rágta a fülemet az eljegyzéssel. Először csak célozgatott, meg utalgatott rá, hogy szeretné, ha megkérném, de idővel egyre türelmetlenebbé vált és ahogy telt az idő, egyre nyíltabban, konkrétabban emlegette a dolgot. Mindig mondtam neki, hogy vele tervezem az életemet, igen, el szeretném őt venni feleségül, de még nem most. Az elején neki ennyi is elég volt, de aztán egy idő után már konkrétan tudni akarta, hogy de mégis mikor, hány év múlva tervezem őt megkérni, elvenni, mikor szeretnék pontosan családot alapítani, és így tovább.


Végül múlt héten, talán péntek este leült mellém és közölte, hogy na jó, addig nem állok fel innen, amíg ezt meg nem beszéljük, hogy nekem pontosan mik a hosszú távú terveim vele, mert ez így nem fog menni. Mondtam neki, hogy el akarom venni, csak ne maceráljon már ezzel folyton, bízza rám, elvégre én vagyok a férfi, és ez az én dolgom lenne.

Erre megsértődött, azt mondta, ha nem adok neki konkrét választ, akkor nincs miről beszélnünk tovább, mert ő családot szeretne, és úgy érzi, hogy én csak az idejét húzom. Azt mondta, ha nem tervezek vele komolyan, akkor még most derüljön ki, mert nem akar még évekig várni valamire, ami talán sose jön el.

Megijedtem, hogy szakítani akar, mert az egészben az a vicc, hogy amúgy én tényleg szeretném őt feleségül venni, csak jobban örültem volna, ha nem piszkál vele folyamatosan, hanem rám bízza a dolgot. De mivel láttam rajta, hogy ezúttal nagyon komolyan beszél, hétfőn elmentem és vettem neki gyűrűt.

Tegnap megkértem a kezét, na, erre ő közölte, hogy ez így már nem az igazi, mert úgy érzi, csak azért vettem gyűrűt, mert ő akarja ezt az eljegyzést, és így meg neki nem kell! Mert hogy ő azt akarja, hogy magamtól kérjem meg.


De hát nem ezt magyaráztam eddig?! Hogy bízza ide, majd megkérem, ha megkérem? De nem! Addig macerált, addig nyaggatott, hogy mik a terveim, mikor kérem már meg, mikor lesz végre valami, hogy elmentem azért a nyamvadt gyűrűért, és most meg nem kell neki, mert hogy ez így már nem olyan, mert nem is magamtól vettem és így már inkább nem is kell neki...!


Na, erre írjatok valami okosat. Ilyenkor mi van?



2015. dec. 9. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
75%
Azóta mi lett itt?
2019. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
67%
Mi van veletek azóta?
2021. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:

Gondolhatjátok... :D

Szerintem az első összeveszésig tartott a kapcsolat, és szépen mindent egymás fejéhez vágtak..

Jobb esetben összeházasodtak valóban 1 éven belül, született 1 vagy 2 gyerek és most 30-31 évesen begyepesedve fiatal "fancy" szülőként rommá csalják egymást :D

Gonoszkodom csak... De sajnos ez reálisabb mint az "Azóta is boldogan élnek"

Tőlem ha valaki megkérdezi a családból vagy a baráti körből, hogy mikor lesz az esküvő vagy az eljegyzés, esetleg a mikor jön a BABA??

Olyankor azt érzem, hogy ez már nem kettőnkről szól 100%-ban hanem a külvilág és azok elvárásairól..

Persze a mindig a férfi a töketlen...Szerintetek..

Szerintem meg TI nők űztök sportot a rivalizálásból ezért végig egymást stuffoljátok az instán meg a facebookon!

36 éves férfi vagyok, világ életemben fullos csajaim voltak, volt egy 8 éves kapcsolatom is, de arra jöttem rá, hogy boldog vagyok én egyedül is, ráadásul annyi pénzem marad meg mint a szemét :D :D

Nekem 1 célom volt, hogy öregkoromra ne az idősek otthonában dögöljek meg, hanem legyen legalább egy lakásom amit magamra gyújthatok ha már túlságosan szar állapotban vagyok :DD Ezt már elértem.. sőőt azóta több ingatlanom is lett!

Tehát az ÉN véleményem: Sokkal boldogabb életed lehet ha nem ragaszkodsz mindenáron egy társhoz aki gondoskodik rólad! Ne mástól legyél boldog, hanem magadtól!

2023. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

Ne értsetek félre nem vagyok párkapcsolat ellenes csak egyszerűen a párkapcsolatok is megváltoztak, ahogyan minden más is!

Túlságosan sok inger éri az embereket, folyamatosan benne vannak a mókuskerékbe és szépen lassan élőhalottak lesznek.. Valamelyik Black mirror rész is erről szólt..Nagyon tanulságos!

Az én szüleim 51 éve házasok és boldogok a mai napig együtt!

De az a generáció még valódi értékeket képviselt!

A mostani pedig nagyon megindult a lejtőn...

Kivételek mindig lesznek, szerintem a VALÓBAN értékes párkapcsolatok aránya így néz ki: 85% erőltetett fos, 10% igazi boldogság, 5% kényszerházasság :D

2023. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

"Az én szüleim 51 éve házasok és boldogok a mai napig együtt!"


És a te szüleid hány évig járogattak a boldog házasság előtt?

Na ugye.

2023. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!