Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt akarta, hogy eljegyezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarta, hogy eljegyezzem, oké, megkértem a kezét. Így meg már nem akar hozzám jönni, most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és az utóbbi 2 évben egyre gyakrabban rágta a fülemet az eljegyzéssel. Először csak célozgatott, meg utalgatott rá, hogy szeretné, ha megkérném, de idővel egyre türelmetlenebbé vált és ahogy telt az idő, egyre nyíltabban, konkrétabban emlegette a dolgot. Mindig mondtam neki, hogy vele tervezem az életemet, igen, el szeretném őt venni feleségül, de még nem most. Az elején neki ennyi is elég volt, de aztán egy idő után már konkrétan tudni akarta, hogy de mégis mikor, hány év múlva tervezem őt megkérni, elvenni, mikor szeretnék pontosan családot alapítani, és így tovább.


Végül múlt héten, talán péntek este leült mellém és közölte, hogy na jó, addig nem állok fel innen, amíg ezt meg nem beszéljük, hogy nekem pontosan mik a hosszú távú terveim vele, mert ez így nem fog menni. Mondtam neki, hogy el akarom venni, csak ne maceráljon már ezzel folyton, bízza rám, elvégre én vagyok a férfi, és ez az én dolgom lenne.

Erre megsértődött, azt mondta, ha nem adok neki konkrét választ, akkor nincs miről beszélnünk tovább, mert ő családot szeretne, és úgy érzi, hogy én csak az idejét húzom. Azt mondta, ha nem tervezek vele komolyan, akkor még most derüljön ki, mert nem akar még évekig várni valamire, ami talán sose jön el.

Megijedtem, hogy szakítani akar, mert az egészben az a vicc, hogy amúgy én tényleg szeretném őt feleségül venni, csak jobban örültem volna, ha nem piszkál vele folyamatosan, hanem rám bízza a dolgot. De mivel láttam rajta, hogy ezúttal nagyon komolyan beszél, hétfőn elmentem és vettem neki gyűrűt.

Tegnap megkértem a kezét, na, erre ő közölte, hogy ez így már nem az igazi, mert úgy érzi, csak azért vettem gyűrűt, mert ő akarja ezt az eljegyzést, és így meg neki nem kell! Mert hogy ő azt akarja, hogy magamtól kérjem meg.


De hát nem ezt magyaráztam eddig?! Hogy bízza ide, majd megkérem, ha megkérem? De nem! Addig macerált, addig nyaggatott, hogy mik a terveim, mikor kérem már meg, mikor lesz végre valami, hogy elmentem azért a nyamvadt gyűrűért, és most meg nem kell neki, mert hogy ez így már nem olyan, mert nem is magamtól vettem és így már inkább nem is kell neki...!


Na, erre írjatok valami okosat. Ilyenkor mi van?



2015. dec. 9. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
77%
De jó, gratulálok!
2015. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
83%
Legyetek boldogok:) Gratulálok!
2015. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok és még sok szép közös évet kívánok :)
2015. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
85%
Gratulálok és sok boldogságot! :) Remélem a jövőre nézve megtanultátok, hogy beszélgessetek komolyan és részletesen és nem lesz probléma. :)
2015. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
83%
Jaj de jó, örülök, hogy elrendeződött a dolog! Nagyon jót tettél a beszélgetéssel és az újbóli lánykéréssel is. Sok boldogságot Nektek!
2015. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
85%
Sok boldogságot! :) Jó néha a sok rossz között sikersztorit is olvasni <3
2015. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
22%
te szerencsétlen :D
2015. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
23%

Jajj istenem.. tipikus nő. És ezt nőként írom. Én nem tudom mit tennék, de a párom pl. szerintem vala

mi olyasmit, hogy "Oké Drágám, akkor majd megkérlek akkor, mikor ÉN akarom". És ez az elkövetkező 2 évben tuti nem történne meg, már csak azért sem, hogy mire újra eljön az igazi pillanat, tényleg a meglepetés erejével hasson.

Asszonykád ugyanis most elég csúnyán bemocskolta az eljegyzés dolgot. Fuccsra vágta a varázsát.

2016. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
87%
68-as miért a lày hubàja, hogy a férfu nem hajlandó egy bizonyos idő utàn nyilatkozni? A varàzst a férfiak veszik el mert évekig töketlenkednek.
2016. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
83%
68-as, úgy bírom ezt, hogy amikor a lány legalább kis beleszólást szeretne a saját élete alakulásába, azzal egyesek szerint tönkrevágja a nagy szent misztériumot, ami szerint a nő csak egy mozgatható bábu... a csaj jelezte, mit akar, EGYÜTT döntöttek (ha nem is zökkenőmentesen), és minden okés lett.
2016. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!