Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom még eléggé "gyermek",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom még eléggé "gyermek", ezért nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

21 éves a párom. Én 22 vagyok. Komolyan gondolom vele a kapcsolatom, ő is velem. Most érettségizik, fogalma sincs, mi lesz még ezután. Én szeretnék vele lakni, ha majd dolgozunk, de ő azt mondta, még nem áll erre készen, sem arra, hogy eljegyezzen. Neki kell még pár év, hogy felnőjön a feladathoz. Eddig hozzá volt szokva, hogy korrekten ugye otthon lakott, így szinte semmire nem volt gondja. Én érett gondolkodású vagyok, ő még nagyon gyermek, mind a viselkedése, mind a hozzáállása. Egyébkén. semmi gond a kapcsolatunkkal, de persze mi sem vagyunk tökéletesek. :)

Mit gondoltok, elfogadható neki ez az indok? Mert én várok rá, csak szeretnék komolyabb életet vele. :)


2015. máj. 17. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A férfiak nagy százaléka későn ér és fél az elkötelezettségtől. 21 évesen még egyrészt fiatalok vagytok meg ha már 1-2 éve vele élsz és megtudjátok szokni egymás dilijét, na majd akkor határozza el az ember magát. Teljesen más ha együtt élsz valakivel és mindketten kerestek.
2015. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Épp ellenkezőleg: van elég esze.
2015. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

21 évesen eljegyzés?? ez komoly? csodálkozol?


nem gyermek,csak minek eljegyzés 21 évesen,most született a szerencsétlen nem rég szinte,most fiatal,erre tönkre tennéd az életét? fel is akasztanám magam mint sem nősüljek.

2015. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nő vagyok, de ennyi idősen még én sem éreztem késznek magam az együtt élésre valakivel.
2015. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem gyermekségre vall, pont hogy nem gyermeki mert van elég esze.
2015. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

A párod egyáltalán nem gyermek, te viszont annál inkább. Egy olyan embertől vársz házasságot, aki még lelkileg nem áll készen erre, és őszintén, meg is érthető, ha még most érettségizik. Még ott van a tojáshéj a fenekeden, de már vered a hisztit, hogy húzzon gyűrűt az ujjadra az első barátocskád, mert ez milyen komoly, lehessen már kitenni facebook-ra.


Együtt éltek egyáltalán?? Van saját bevételetek, dolgoztok?? Mióta vagytok együtt?


Egy normális ember ilyen komoly döntés előtt, mint a házasság, legalább 2-3 év együttéléssel számol. Plusz egy esküvő, ha lagzit is tartotok, nem két fillér, ahogy a gyűrű sem. Megvannak erre a lehetőségeitek egyáltalán?

2015. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
A párod egyszerűen csak éretlen komoly kapcsolatra, avagy az irántad való érzéseiben nem biztos. Nekem nem kellene ilyen határozatlan pasi, de ha úgy látod jónak, várj rá. Max leszel vagy 30 mikor kezdhetsz mindent előröl, mert akkor közli, hogy hát ő nem akar elvenni és semmi ilyesmi. És máris elpocsékoltad a legszebb éveidet az életedből egy jövőtlen kapcsolatra. Vagy talán 8-10 év múlva elhatározza magát és elköteleződik. Nem lehet tudni. Te ismered őt igazán, neked kell érezni, megbízhatsz e benne.
2015. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy egy éve összeköltöztem vele egy albérletbe úgy, hogy hétvégente hazajártunk. Aztán néha-néha maradtunk 2 hétre is. Most már szinte "normális" ütemben járunk haza úgy, hogy közösen megyünk a családokhoz és már nem külön-külön. Megmutattam neki, hogy ketten is szépen eltudunk mi lenni, megtanultam elvezetni egy háztartást, látszott rajtam az akarás. Félt ettől, de meggyőztem. Nem rég jegyzett el, mert ez bátorítást adott neki! Szerintem így meglehet győzni egy pasit (már amelyik nem nyámnyila)! :) Egyébként az én vőlegényem is dettó ugyanezt mondta... még nem áll készen sem az összeköltözésre, se az eljegyzésre, se semmire blablabla, szokásos anyuci pici fia duma.... Ezt merte mondani 22 évesen 3 év együttlét után. Én választás elé állítottam, mert nem ez volt megbeszélve. Az összeköltözést én erőltettem, de gyűrűről felőlem egy mukkot se hallott az összeköltözés óta, saját döntése volt. Aztán gondolom jönnek az olyan gondolatok, hogy hát erőltetés... igen, erőltettem, sok mai pasinak rá kell lépni a farkára, ösztönözni és bátorítani kell, ha valamit akarunk tőle, mert manapság divat anyuci egyetlen pici facskájának lenni. Viszont ha eleget vártál és semmi sem történik, akkor vagy ne rabolja tovább az idődet vagy tegyen az ügy érdekében! Mert tudtommal senki sem egy életképtelen pasira vágyik, aki örökké a szüleivel akar lakni és egyáltalán külön a szerelmétől. Ugyanis ha valaki szeret valakit, akkor inkább vele töltené az időt és nem külön.
2015. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!