Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek így eljegyezzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így eljegyezzem a párom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, két éve szakítottunk, mert voltak problémák, aztán rá egy hónappal összejöttünk újból, azóta egy kb. egy éve jó a kapcsolat ezért gondoltam hogy el kéne jegyeznem.

De ismerőseim barátaim közül sokan lebeszélnek, hogy ez a kapcsolat nem lesz jó, mert ha már egyszer történt szakítás ott bajok vannak.


2015. júl. 5. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy volt egy rossz időszak, ha most már régóta szeretitek egymást és jól vagytok. Viszont az, hogy ennyire bizonytalan vagy, az rossz jel. Akkor jegyezd el, ha nagyon feleségül akarod venni.
2015. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az a régen rossz, hogy másoktól kérdezed, hogyan éld az életed. Nem rosszszándékból mondom, félre ne értsd. Szerintem nincs rendjén, hogy ilyen fontos kérdésben, szinte 0 előzménnyel másoktól vársz tanácsot. Ezt neked kell érezned. CsK tudom, hogy mire van szükséged. 22L
2015. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
*csak tudod/bocs
2015. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jegyezd el ha már ezen gondolkozol,néha egy szakítás után tudjuk meg,hogy mennyire hiányzik a másik és jobb lesz a folytatás.Az én véleményemmel se törődj,te dönts ebben:)
2015. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sehogy nem jön ki a három év ebből.


De ha minimum egy éve együtt éltek és békében, boldogságban vagytok, akkor el lehet gondolkodni a továbblépésen.

2015. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátaidnak, akik ezt tanácsolják, volt már 2-3 évnél hosszabb kapcsolatuk, ami nem szakítással végződött? Bár igazán releváns véleményt valaki olyantól hallhatnál, akik már legalább 5-7 éve együtt vannak, addigra általában átesik a kapcsolat legalább 1-2 mélyponton. Mindig nézd meg, hogy ki adja a tanácsot, és mennyire hozzáértő az adott témában. Kissé álomvilágban élnek a barátaid, ha azt hiszik, hogy minden kapcsolat mindig ugyanolyan boldog mindkét fél, és nincsenek krízishelyzetek. Szakítottatok, nem voltatok meg egymás nélkül, 1 hónappal később újra összejöttetek. Valószínűleg változtatok is, ha most jó a kapcsolatotok.


Ha kizárólag amiatt mondják ezt, mert egyszer már szakítottatok, akkor én nem hallgatnék rájuk. Egyébként sem hagynám, hogy bárki beleszóljon a kapcsolatomba, amikor hagytam, akkor még nem voltam készen a házasságra, és nagy hülyeség volt hallgatni a negatív szöveget.


Még nem láttam olyan kapcsolatot a környezetemben, ahol ne lett volna legalább egyszer egy olyan mély pont, hogy majdnem a válásig jutottak, vagy ha fiatalabbak, és nem házasok, talán szét is mentek volna, mégis megoldották (20-40 éves házasságokról van szó). A krízisek csak azt mutatják, hogy valami nem jó, de sokkal jobbá teszik a kapcsolatot, ha rájöttök, hogy mit nem csináltatok jól.


Ha kétségeid vannak, ne kérd meg. Hagyd, hogy mások véleménye irányítson, attól majd biztos boldog leszel...

2015. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nyugodtan jegyezzdel.az a szakitás már a mult-é. boldogok vagytok ez a lényeg. ez a eljegyzés annak a kulcsa hogy még boldogabbak legyetek.



csá csumi hello

2015. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

29 éves nő vagyok. Tavaly ilyenkor mentem férjhez a páromhoz, akivel 8 éve együtt vagyok. 21 évesen jöttem vele össze, ő volt az első komoly barátom. Alig egy éve voltunk együtt, mikor szétmentünk. Ő akkor futott be a művészvilágban, elismerték, rajongtak érte. Soha nem volt magazinban pózoló celeb, inkább színházi világban elismert, tehetséges srác, akiért a színházba járó tinik, fiatal felnőtt lányok odavoltak. A siker a fejébe szállt, mindenkivel lefeküdt, aki hagyta magát, az összes lányt kihasználta, fűvel-fával megcsalt, azt hitte, övé az egész világ. Természetesen szakítottunk. Körülbelül 1,5 évet voltunk külön, neki volt is egy egyéves kapcsolata akkoriban. Végül mindketten átértékeltünk dolgokat, rádöbbentünk sok mindenre, rájöttünk, hogy mindkettőnknek a másik kell. Azóta is együtt vagyunk, 2010-ben jegyzett el, mint mondta, tavaly júliusban esküdtünk. Boldogabbak vagyunk, mint valaha, ő a másik felem. :) Hogy mit hoz a jövő? A kislányunkat, augusztus 20-ra :)


Látatlanban azt mondom, semmit nem jelent, ha már szakítottatok egyszer. Viszont a bizonytalanság, mások véleménye alapján történő döntéshozás sosem jó. Várj még ezzel, ne kapkodd el.

29N

2015. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!