Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek, ha nem jegyez el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem jegyez el?

Figyelt kérdés
Több,mint két éve boldog kapcsolatban élek.36 éves vagyok,a párom 39. 2 gyermekem van az előző házasságomból,neki nincs,nős sem volt soha.Beszéltünk eljegyzésről.Már ékszerésznél is voltunk méretet venni a gyűrűhöz,de egyelőre kifogásokat hallok,most nincs rá pénz,most nincs rá idő,ez,az stb...ez megy hónapok óta. Vitaforrás lett...
2014. szept. 17. 14:11
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy akartok majd közös gyereket, szerintem ezzel kapcsolatban nagyobb probléma, hogy anyagilag nem vagytok a toppon. Az életkorodból kifolyólag egyre kockázatosabb lesz, a helyedben én inkább ezen aggódnék nem a gyűrűn.
2014. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők!

Mielőtt véleményt formáltok,szeretném megkérdezni,voltatok már eljegyezve egyáltalán valaha? :)

Én kétszer megéltem,ebből egy házasság is lett.

Tudom milyen érzés. Te tudod? :)

Van fogalmad arról,milyen az,amikor a párod meglepetést okoz?

Amikor elvisz egy romantikus helyre ,olyan,mint a filmekben,letérdel,gyűrűt nyújtva,és megkérdi lennél e a felesége. Amikor egy napra,abban a pillanatban hercegnőnek érezheted magad.

Majd amikor megélsz ilyen pillanatokat az életedben,amikor majd lesz olyan férfi,akivel kölcsönösen szeretitek és tisztelitek egymást. Amikor majd lesz olyan férfi,akivel közös terveitek is vannak. Akkor megfogod élni :) én szívből kívánom nektek!

Utána más megvilágításban látod majd a dolgokat. Mondjuk az eljegyzést,mint szó fogalmát,vagy a házasság lényegét.

Amikor szerzel ilyen tapasztalatot,akkor írhatsz ide nekem választ és véleményt :) Köszi!

Utolsó kommentelőnek:

Nem akar 30 éves nőket keresni,többször mondtam már neki egy vita alkalmával,vérig sértettem :) azt mondta volt neki,köszöni,elég volt :)

2014. szept. 17. 15:26
 23/47 anonim ***** válasza:

15ös vagyok

Mint mondtam sajnos a családunkban lévő hasonló szitu eléggé befolyásolta a véleményem, nem tudok elvonatkoztatni tőle és valahogy egyből eszembe jutott ahogy olvastam a kérdésed. Ne haragudj nem akartam beszólni, tudom hogy nem vagyunk egyformák és csak azért mert az én ismerősöm ilyen attól Te még nem biztos hogy szintén olyan vagy. De felmerült bennem.

Ettől függetlenül a kommentem utolsó részét tartom továbbra is, hiszen egy esküvő tényleg kihozható nulla forintból, sőt ha igazán szeretik egymást a felek nem kell ragaszkodni az arany gyűrűhöz sem.

2014. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, és igen, tudom milyen eljegyezve lenni. A 17-es hozzászólásban leírtak ettől nem vesztik érvényüket. Nem macerád, és attól csak még inkább nagyobb lesz a meglepetés, amikor végre rászánja magát.
2014. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
A közös gyerek témáján nem görcsölök,még csak 36 vagyok :) nem tudhatjuk mit hoz a jövő,lehet pár év múlva neki lesz egy jobb munkája,vagy nekem,ami hoz annyi bevételt,hogy azt mondjuk most jöhet. Egyelőre megbeszéltük,hogy ha úgy adódik,szeretnénk,de ez nem kötelező. Letudjuk élni az életünket közös gyermek nélkül is. Másrészt meg 40 évesen is lehet szülni. Pl egy híresség,Szulák Andrea 43 évesen adott életet egy egészséges gyermeknek :) Meglátjuk,hogy alakul. Én úgy gondolom,hogy kezdetnek lassan három év után egy gyűrű indításnak aktuális lenne. Ezt várom. Ennyi elvárásom van.
2014. szept. 17. 15:38
 26/47 anonim ***** válasza:
44%
Jó, csak majd ne sírj ha 40 évesen koraszülött, fogyatékos vagy Down-kóros gyereked lesz. Ez elég sűrűn előfordul ebben a korban.
2014. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Ma már kötelező genetikai vizsgálatokra küldenek el,ahol kiderülhet :) ez mellett van fizetős genetikai vizsgálat is. Nem értem miért erre görcsöltél rá kedves kommentelő,itt most nem ez a kulcsfontosságú kérdés. Van már két gyermek,nyilván mindenféle téren megterhelő lehet egy harmadik,még a legjobb családokban is. Tessék gondolkodni :) Mint már előbb is írtam,ha nem lesz közös gyerek,akkor sem fogom magam a földhöz vágni :) attól még lehetünk boldogok,és kielégítő lehet egy házasság is. Még egy eljegyzés is gyűrűvel.
2014. szept. 17. 16:43
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Aki akar valamit,talál rá alkalmat.Aki nem,az kifogást.
2014. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék magamnak karikagyűrűt.Ha megkérdezi,azt mondom, hogy eljegyeztem magam.
2014. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 év alatt nem érezte ennek szükségét, holott tudja, hogy neked mennyire fontos, és csak kifogásokat keres, akkor szerintem nem akar elköteleződni igazán. Nem írtad, hogy mi a fő gondja: nem tudja összekaparni a gyűrűk árát? Vagy mi? Ha közös kasszán vagytok, akkor rálátsz erre a helyzetre.
2014. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!