Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyez el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyez el?

Figyelt kérdés
A párommal most leszünk 7évesek és 2éve elünk 1ütt és még mindíg nem vagyok menyasszony. Már annyira rég várom és az évek csak telnek és telnek. A párommal sokszor próbáltam már leülni beszélni az eljegyzéssel kapcsolatosan, de őt nem érdekli a dolog. Aztán végül sikerült+beszélni. Azt mondta h igen tervezi de a családban mindenki ezzel piszkálja. És addig nemfog+kérni. Szerintetek számíthatok évfordulokor eljegyzésre? Ti mit tennétek a helyemben? És mit lépjek ha a 7. évforduló után nem kér meg?
2011. márc. 7. 20:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy maradsz egy sírdogáló menyasszonyjelölt, vagy lelépsz, ha neked ez olyan sokat jelent(ene).
2011. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki hogy az a tény hogy csak a család nyüstölése miatt nem jegyez el az csak műduma ezzel próbálja terelni a dolgot.Én megmondanám neki hogy el akarsz e venni most azonnal vagy ha néhány héten belül nem lesz változás szeva
2011. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, nem valószínű. Ha el is jegyez, akkor is csak azért, mert rágod a fülét érte, de ő nem szeretne elvenni, ez biztos. Tehát majdhogynem belekényszeríted a házasságba.

Én eleve nem nyaggatnék senkit, hogy vegyen el az akarata ellenére.

Ha el tudod fogadni, a házasság helyett az együttélést, akkor jó, ha nem tudod, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz. Sajnos ez van.

Amúgy teljesen megértem az érzéseidet.

2011. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a párodat.

Amíg a család piszkálja hogy kérd már meg a kezét, addig nem akarja, mert szerintem nem szeretné ha azt gondolnák hogy unszolásra kér meg. Rossz lehet ám, ha a család elsüti előre az eljegyzés témát, utána már nehéz meglepetést okozni mindenkinek.

Szerintem megvárja amíg lecsendesedik a téma, aztán meglepiként megkéri a kezed. Vagyis Így legyen! :)

Ne legyél türelmetlen, ha ennyi ideje együtt vagytok már, tutti szeretné továbbra is a kapcsolatot, főleg ha amúgy jól megvagytok.

És mit tennék a helyedben? Türelmesen várnék. Hidd el, mire nálad is elfelejtődik a téma, addigra pont megfog lepni vele úgy hogy nem is fogsz rá számítani.

Ha szeretitek egymást légy türelemmel.

2011. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

a srácok mindig akkor akarják szorosabbra fűzni a kapcsolatot, ha félnek, hogy elveszítik a nőt

ajánlom figyelmedbe: a Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak c. könyvet

2011. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól is függ mennyi idős vagy.

De gondolom nem tegnap múltál 20.

Nekem például fontos volt, hogy ne csak "élettársak" legyünk, hanem jegyesek majd férj és feleség.

Szerencsére az én páromat nem kellett "kérlelni" magától is lépett.

Szerintem is csak duma, hogy a család miatt nem meg minden.

2011. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb ám az sem ha csak "kényszerből" jegyez el.Az nem is olyan jó,nincs semmi varázsa és hidd el hogy nem fogod jolérezni magad föleg ha látszik h csak azért jegyzett el mert mondtad vagy mondták neki hogy már elkéne.Lehet hogy olyan akit tényleg nem érdekel a házasság annyira,meg jo neki igy nem akar elköteleződni.Akármennyi is az év én amondo vagyok hogy ülj le vele és beszéld meg vele h komolyan akarja e ezt az egészet,mer kr lenne ráfecsérelni az idődet ha ő nem ugy gondolkodik mint te.Lehet majd találnál olyat akinek szintén fontos az esküvő és elvenne már hamarabb is.Szerintem 7 évnek elegendönek kellett lennie ahoz hogy eldöntse mit akar.
2011. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Én az 5. évforduló után leléptem volna, harmincon túl a 3. után.

Ha komolyan gondolja, vegyen el, ha nem, akkor nincs harag, de ne raboljuk egymás idejét.


És aki azzal jön, hogy nem a papír számít... akinek valóban nem számít, az aláírja...

2011. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

Hány évesek vagytok?

A 7. év amúgy is nehéz(pedig nem is vagyok babonás és mégis nekünk is bejött)ne tetézd még ezzel.Ha 7 éve együtt vagytok és minden szuper, és ismered a párod akkor meg kell, hogy értsd őt, sőt neked kell tudni, hogy neki miért nem fontos, és ha megbeszéltétek akkor az alapján dönts, hogy megérted-e.

2011. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!25évesek vagyunk és hát igen 7év után nagyon nehéz...
2011. márc. 7. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!