Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyez el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyez el?

Figyelt kérdés
A párommal most leszünk 7évesek és 2éve elünk 1ütt és még mindíg nem vagyok menyasszony. Már annyira rég várom és az évek csak telnek és telnek. A párommal sokszor próbáltam már leülni beszélni az eljegyzéssel kapcsolatosan, de őt nem érdekli a dolog. Aztán végül sikerült+beszélni. Azt mondta h igen tervezi de a családban mindenki ezzel piszkálja. És addig nemfog+kérni. Szerintetek számíthatok évfordulokor eljegyzésre? Ti mit tennétek a helyemben? És mit lépjek ha a 7. évforduló után nem kér meg?
2011. márc. 7. 20:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%

25 evesen 7 eves kapcsolat?

1: Meg fiatal, az en baratom is 25, es asztmas rohamot kap a hazassag vagy a gyerek tematol (ezt halal komolyan irom)

2: Ez volt az elso komoly kapcsolatotok? Lehet ugy erzi, o meg nem "elt" eleget.

Ha szereted, akkor tenyleg varnod kell, nekunk mar volt egy hatalmas veszekedesunk ez miatt, azt mondta sosem vesz el, en meg, hogy akkor miert is raboljuk egymas idejet!? Hat o a "sohat" nem gondolta komolyan, en meg a szakitast, de azota, ha csak eszembe jut az eljegyzes, hat.... mar nem olyan varazslatos, mert ha meg is kerne, tudom, hogy most meg nem onszantabol tenne. Egyebkent 3 eve vagyunk egyutt, es mi is 2 eve elunk egymassal.

2011. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked sanyi!


Mármint:

- 7 éve bent vagy egy kapcsolatban

- kilépni nem fogsz, mert a megszokás nagy úr, még akkor sem, ha jön a herceg fehér lovon

- várhatsz ítéletnapig


Sajnos nincs megoldás, de célszerűbb lenne megbeszélnetek és nem csak mindig Neked kompromisszumot vállalni. Ha nem megy, akkor szedd össze magad, állj a sarkadra és ha vágysz valamire, akkor tégy érte, akár új kapcsolatban is.

2011. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
kedves válaszolók köszönöm a válaszaitokat,azóta menyasszony lettem.És nemsokára lessz az esküvönk.
2011. dec. 30. 23:01
 24/25 anonim ***** válasza:
Grat:D mikor, hogy történt????
2011. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Még márciusban,már rég tervben volt.jó volt minden:) és szép.
2011. dec. 31. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!