Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyez el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyez el?

Figyelt kérdés
A párommal most leszünk 7évesek és 2éve elünk 1ütt és még mindíg nem vagyok menyasszony. Már annyira rég várom és az évek csak telnek és telnek. A párommal sokszor próbáltam már leülni beszélni az eljegyzéssel kapcsolatosan, de őt nem érdekli a dolog. Aztán végül sikerült+beszélni. Azt mondta h igen tervezi de a családban mindenki ezzel piszkálja. És addig nemfog+kérni. Szerintetek számíthatok évfordulokor eljegyzésre? Ti mit tennétek a helyemben? És mit lépjek ha a 7. évforduló után nem kér meg?
2011. márc. 7. 20:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha 25 az még nem sok.Egy 25 éves ff még nem bizti, hogy érett.30-ig semmi gond szerintem.De ezt csak én gondolom neked kell tudni.Sztem, ha szereted vársz.Ne ezen múljon már:)
2011. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne komoly akkor nem lenénnk együtt.Korához képest nagyon komoly hál istennek!Szerintetek várjak türelmesen?Annyira nehéz....De legalább tudja,hogy mit szeretnék és tudomásul vette.
2011. márc. 7. 21:29
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

De most mit akarsz tőlünk?Mondjuk, hogy hagyd ott?

Amúgy már leírtam két előző kommenben a gondolataimat, de hogy még mindig kérdezed hogy mit csinálj...Ott akarod hagyni ha nem kér meg?.:S

2011. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Én amondo vagyok h azért 5 éven belűl derüljön ki h mennyire komoly a szándéka.Szerintem ha fiatal ha nem itt lenne az ideje legalább egy eljegyzésnek.Én nem várnék tovább.Mi 4 éve vagyunk együtt és már eljegyzett,de jövöre el kell hogy vegyen.Nem vagyok idős,de annyira fiatal sem hogy még várogassak.Gyereket még nem akarok egyáltalán.A volt osztálytársaimnak már a nagyrésze házas vagy gyereke van,utobbival nem értek egyet.Egy nönél azért kicsit nehezebb ügy ez,mivel be kell kalkulálni hogy majd szülni is akar időben.Te is még fiatal vagy igy ha netán nem maradna ez a fiu még van időd találni és kiismerni együttélni valaki mással és még nem vagy elkésve,viszont ha még 4 évig huzza a dolgot és akkor mondja meg h szeret de nem tged akar feleségednek akkor már nehezebb tlálnod valakit és sürget is az idő.
2011. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

hogy rám miért nem hallgat senki

pont ez a baj, hogy tudja mire mész

már "megvagy" neki


példa a sajátom:

sok problémánk hatására, felvezettem a szakítást a páromnak, 1 hét múlva megkérte a kezem

2011. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

ja és 7 év nem volt elég a türelmes várakozásra?

nem gondolod, hogy stratégiát kellene váltani?

2011. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

Én sem nyaggatnám a páromat eljegyzéssel, pont azt mondom mint a másik válaszadó. HA nem akar elvenni akkor oké, de ne raboljuk egymás idejét.

Mi idén leszünk négy éve együtt, még egyetemisták vagyunk, jövőre költözünk össze (5. évben) ha nem kérné meg a kezemet, nem költöznék. Nem azért a gyűrű miatt, hanem mert pontosan tudja, hogy szeretnék a felesége lenni, fontos számomra a házasság. (szerencsére neki is:)) Azért nem költöznék oda, hogy elkényelmesedjen, a párodnak gondolom maximálisan megfelel, hogy főzöl, mosol, takarítasz és még el se kell vegyen érte...:-S

Ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon ilyen téren én lelépnék, mivel azért ha nem jön össze vele még párt kell találnod, aki szeret annyira, hogy elvesz és még persze gyerek is kellene...nem olyan egyszerű...

2011. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%

7 év rengeteg! Én otthagynám.

Mi 8 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok, most jön a baba, de mi se kapkodtuk el a dolgot.

27/L

2011. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
23%

15 éve vagyunk együtt, és még nem vettem el!Esze ágában sincs elhagyni,mint ahogy nekem sem áll szándékomban ilyesmi!

Férjebb vagyok sok férjnél,Ő meg igazi asszonyként viselkedik!

Működik ez így is,hidd el!Ha szeretet van ,minden van!!!:D

F/36

2011. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idő után, én biztos ultimátumot adnék, most a családjának akar megfelelni, vagy az fontos amit ti ill. te szeretnél. Ne azt mond neki, hogy vegyen el, hanem, hogy neki mik a tervei, nem szeretne gyereket családot? te már tovább szeretnél lépni... Mert így nem érzed jól magad, hogy nem tartotok semerre.
2011. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!