Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról, ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha nő "jegyez el" férfit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 10:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem vágta ki a biztosítékot.
2014. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%
Kétségbeesett
2014. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, ha a férfi eljegyezhet egy nőt, akkor fordítva is megtörténhet. Persze nem kötelező igent mondani rá senkinek..
2014. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%

Szánalmas.

Egyszer a youtube-n láttam ehhez hasonló, nem magyar videót, amikor a lány kéri meg a fiú kezét. Barátok között. :D A srác nemet mond. A csaj meg el kezd hisztizni. ha valaki megtalálja, másolja már be!

2014. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Én nem éppen a kétségbeesett szót használnám magamra, de van benne valami ilyesmi is.. minimálisan.
2014. jún. 1. 11:17
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt benne bántó szándék

Csak basszus már így is alig férfiak...legalább néhány dolog maradjon meg nekik:)

2014. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
9 év után kért meg a párom, nagyon szerettem volna már hamarabb is, de ő kicsit lassabb típus ebben az ügyben. Volt bennem annyi tartás, hogy ne kérjem meg én a kezét. Mondogatta mindig, hogy majd megkéri, végül csak megtette:D Szerintem is elég szánalmas és kétségbeesett dolog. Azt a férfit, akinek megkérték a kezét és csak azért, mert ő valahogy nem volt képes feltenni a kérdést-akarta, de nem merte-nem tartom férfinek.
2014. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
Szánalomkeltő, kétségbeesett kapálózás.
2014. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%

a nőnek nem mindegy, hogy hányadán áll a pasijával. kellene már szülni is, meg jó lenne biztosan tudni, mik a pasi tervei. így kiugrik a nyuszi a bokorból.


nincs ebben semmi különös.


(bááár...látni kellene a pasit..)

2014. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Már megkért. Egyszer régen. Igent mondtam. Csak aztán később szétmentünk.. Annak idején én is adtam neki egy szép gyűrűt, de az már nincs meg. Nem szeretnék amolyan felteszem térden állva a nagy kérdést, hogy "Leszel a férjem?" jelenetet. Csak el szeretnék vele beszélgetni a kapcsolatunkról és a terveinkről, aztán átadnék egy gyűrűt. Akkor is, ha nem akar velem összeházasodni. De ha szeretne, persze nagyon örülnék :)
2014. jún. 1. 11:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!