Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ballagásra eljegyzés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ballagásra eljegyzés? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Alig 18 éves lányokat eljegyez a velük azonos korú fiújuk. Véletlenül épp akad valami haver, aki mindezt videóra veszi, és felteszik facebookra. :)
2014. máj. 6. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Éljen.
2014. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő eldönteni.
2014. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Kb, mint a karácsonyi-szülinapi-valentin napi eljegyzés. Fantáziátlan. Nem volt jobb ötlete a pasinak, így vett egy gyűrűt.
2014. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem túl korai ? Érdemes belegondolni hogy a lány is gondolt-e már egy ilyen komolyabb lépésre a kapcsolatban.

Alkalom eljegyzésre bármikor akad,és bármikor feltölthető Facebookra,ami létfontosságú természetesen.

Valószínű hogy ott mindenki előtt igent mond,de tényleg egy megfontolandó lépés, ami előtt mindkét félnek hinnie kell a kapcsolat erejében és időtartamában.

2014. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na az még nem biztos, hogy nem komoly döntés, ha a férfi épp a nő szülinapján vagy évfordulójukon kéri meg a kezét.

Pl. én mindig erre vágytam, és így is teljesült. :) De tervezetten. Eldöntöttw, hogy eljegyez, tudta, hogy szülinapomon vagy évfordulón szeretném legjobban, a szülinap közel volt. Az évfordulón pedig az esküvőnk lesz. (Mivel nem vagyunk híve az 5-10 évig tartó menyasszonyságnak)

2014. máj. 6. 17:06
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanúgy nem örülnék neki mint az egyéb "nagy" eseményes eljegyzésnek. Kiszámítható, unalmas és senki se veszi már komolyan. A videó meg magán célra még csak csak,de még az is sok. Nemhogy a facebook. De most ez a módi. Az én korosztályomnál meg a diplomaosztós eljegyzés

21/L

2014. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyrészt 18 évesen marhára értelmetlen, másrészt annyira nem kreatív vagy különleges, ha más ünnepen kérik meg az ember kezét...
2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

18 évesen csak komolytalan lehet, fél napot nem éltek együtt, se keresetük, épp hogy lehullik a seggükről a tojáshéj.

én jókat röhögök ezen :)

2014. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is nagyon komolytalannak hat az egész. Épp arról árulkodik, hogy mennyire éretlen a pár és mennyire, nem gondolják meg a dolgokat.


Mikor végeztem a sulival már 3 éve voltunk együtt, ennek ellenére, amikor a párom kezdte rebesgetni az eljegyzést, mondtam neki, hogy MÉG NE. Túl korai lett volna, és igazából nem lett volna értelme. Még akkor készültünk egyetemre.

Én idén végzem a mesterit, Ő meg jövőben az orvosit, akkor lesz az esküvőnk, szerintem semmiről nem maradtunk le. Már együtt lakunk két éve, múlt nyáron volt az eljegyzésünk.


24-N

2014. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!