Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tudnám a húgom tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitticica95 kérdése:

Hogy tudnám a húgom tudtára adni, hogy amit csinál az nem jó?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit senki se kedvel a családba.. de már úgy ahogy nem szólunk bele hogy hátha szét mennek maguktól is.. a húgom most fogja tölteni a 18-at és a srác pedig a 15-t és ma megtudtuk.. hogy eljegyezte... Mit tudnék tenni ez ellen? vagy egyáltalán van erre valami megoldás??


Válaszokat előre is köszi. és remélhetőleg értelmes hozzá szólásokat kérek.



2014. ápr. 26. 17:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
Ezt egy korábbi kérdés ihlette, amelyben a 18 éves lánynak megtetszett egy 14 éves srác, ugye?
2014. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
bocs de nem térek magamhoz. a szüleid miért hagyták eddig is hogy a húgod egy kisfiúval járjon?
2014. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nem ez valós történet. ma tudtam meg hogy eljegyezte.. mert kirakták fb-n a képet igazi gyűrűvel stb... de ez nem tetszik nem hozzá való és még gyerekek! én nem eleinte bele szóltam de feladtam... de most ezek után nem tudom hogy mit is kéne csinálnom....
2014. ápr. 26. 17:38
 4/27 A kérdező kommentje:
hát ezt én se nagyon tudom... eleinte ők se hagyták.. de kb kétszer elszökött oda hozzá.. apa megmondta neki h ha még egyszer elszökik ne is jöjjön haza.. azóta meg nem tudom mi történhetett.. mert a legelképesztőbb az egészben hogy még ő jár a fiúhoz...
2014. ápr. 26. 17:39
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
A kisfiú szülei mit szólnak? Gyűrűt miből vette?
2014. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell beleavatkozni. Ez valamiféle nevelési vagy személyiségfejlődési probléma. Ebben testvér nem tud segíteni, mert a másik úgysem hallgat rá.
2014. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%
Mi vaaan?A kiscsávót kelé felvilágosítani,hogy öreg ő hozzá:)!Na ez a kölök még a 16+-os filmet se nézhetné!Szerintem csak játszanak!Most belegondoltam,hogy felvonulnak a templomba "és te kis fiam elfogadod hites feleségedül...":)
2014. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Az eljegyzés még nem házasság szerencsére, max pár év és kinövik, az ilyen tinieljegyzésekből ritkán lesz komoly dolog. Szóval nyugalom ;)
2014. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
hagyjad őket.:) 15 éves a fiú... ebből nem lesz semmi. túl fiatal :)
2014. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
kisfiú szüleiről nem tudok sokat. anya most hivta fel tesomat hogy mégis mi hogy gondolták ezt? és a kisfiúval is beszélt.. és nem adták meg a szülőknek a telefonszámát hogy beszéljen velük.. a gyűrűt állítólag félre tett pénzből vette és ajándék.. de ennek én a felét se hiszem el. és oké hogy én nem tudok mit csinálni de esetleg anyáéknak valami tanácsot tud valaki adni?
2014. ápr. 26. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!