Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném az eljegyezést hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném az eljegyezést hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés
Anno volt róla szó de akkor még férjnél voltam akkor azt mondta hogy ha elváltam megtartjuk az eljegyzést utána meg esküvőt.Utóbbi nekem nem fontos ö is tudja mert volt részem egy rossz házasságba és rettegek tőle.De eljegyzést nagyon szeretném.Együtt élünk.Van egy 3 éves fiam a házasságomból, apja ként neveli.Ma reggel meg kérdeztem tőle ha lenne jegy gyűrünk akkor hordaná-e?Azt mondta igen azt hiszi habár a munkájánál nem szeretik az ilyet(villanyszerelő).kérdezte miért?Mondtam csak gondolkodtam rajta.Erre ö minek gondolsz ilyenre hiszen nincs is nekünk olyan(jegy gyűrünk).Olyan szomorú lettem:(Egyáltalán akarja -e ö vagy sem?Nem akarok erőszakos lenni vele!!
2010. ápr. 6. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,hogy miért kellene eljegyzés,ha nem is akarsz feleségül menni hozzá? Ha a kapcsolatotok jó,akkor teljesen felesleges,a gyűrű nem tart össze senkit.Ha eljegyzett menyasszonya lennél,akkor is csak élettársak lennétek,mint most is.
2010. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozakodj mégegyszer ezzel elő, a férfiak nem szeretik, ha a nő burkoltan céloz az eljegyzésre, vagy házasságra. Viszont akkor ő meg minek mondott olyat, hogy eljegyez st.stb.még a legelején a kapcsolatotoknak.Majd kiforrja magát ez a dolog, ha jól elvagytok, ez téged ne zavarjon.
2010. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szeretnék majd házasságot is de kicsit még tartok tőle:(tudom hogy minden ugyan olyan lenne mint most.nem tudom hogy miért szeretném az eljegyzést.Talán mert az lenne a kapcsolatunk"következő szintje".Nem tudom miért lenne fontos nekem de boldog lennék tőle.
2010. ápr. 6. 08:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd meg a férfiszerepet az ő számára. Ha megkér(magától), boldogan tudsz igent mondani.
2010. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nem így működnek. Nekik ez tényleg nem fontos. Az esküvő sem, és az eljegyzés sem. És erőltetni meg végképp nem szabad. Tudom,hogy nehéz, de legyél türelmes. A célozgatás meg a pasiknál szintén nem ér semmit, mert nem értik meg!:) Saját tapasztalat. És olyan szörnyű hallani, amikor valaki azzal jön,hogy "kierőszakoltam" a lánykérést. Miért jó ez? Én speciel nem szerettem volna úgy emlékezni a lánykérésemre, hogy kierőltettem.

Anno én is nagyon vártam az eljegyzést. Egyszer elő is hozakodtam a témával a páromnak. Normálisan megbeszéltük, és ő elmondta,hogy ő még nem gondolt erre (tényleg el voltunk havazva, házépítés stb), de nyilván egyszer meg fog kérni, de ezt neki kell eldönteni. Neki kell rá megérni. Nehezen, de elfogadtam, többé nem hoztam szóba. Rá másfél évre, egy szép keddi estén megkérte a kezem. Elég nagy meglepetés volt, mert tényleg nem számítottam rá akkor. És sokkal jobb volt így. Így legalább tudom,hogy azért kért meg, mert szeretné, és nem azért mert kihisztiztem.

Szóval, ha már beszéltetek róla, akkor nincs miért aggódnod. Meg fog kérni, ha készen lesz rá. Ezt nem szabad sürgetni.

2010. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Egy az egyben meg kell neki mondani, hogy szeretnél. Nem célozgatni kell, hogy hordaná-e, ha lenne, hanem Te szeretnél és ő mondta is régebben, hogy ha elváltál eljegyez, de ez nem történt meg, számíthatsz-e rá.
2010. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mond el simán neki, hogy téged ez boldogitana és kész.Mert szerintem el is felejtette már..és neki nem számit az a kötelék, de szerintem ha megtudná, hogy neked nagyon sokat jelentene akkor biztos h megtenné.
2010. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez igy nem jó hogy a nő szól a férfinak hogy legyen már valami!Ez olyan egyoldalú,tiszta ciki.Jóhogy nem már te kéred meg az ő kezét!neki kellene talpra állnia ha egyátalán akarja!(Bocs)
2010. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo,teljesen egyet ertek veled,enis szeretnem ha a parom eljegyezne,3 eve elunk egyutt,es nekem is fontos lenne,mivel sokan igyis ram nyomulnak,es ha latnak a gyurut akkor tudnak,hogy mar nem vagyok szabad,en speciel jobban es biztonsagban ereznem magam,ha a parom eljegyezne,ugyanugy ahogy te is!:-)Aki meg azt irta,hogy elvalt not nem erdemes elvenni az meg gondolkozzon mar el egy kicsit!Nem kell valakit lenezni ezert,mivel lehet az elozo parjaval nagy valoszinuseggel nem jottek olyan jol ki,es a mostani parjaval meg teljesen jol megvannak! 22/L
2010. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja es nem ettol fugg az hogy egy ember milyen ,hogy elvalt e vagy sem! Az en parom 34 es mar egyszer hazasodottt,elvaltak,es en egyaltalan nem tartom emiatt rosszabb embernek!Elozo voltam!
2010. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!