Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tudnám a húgom tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitticica95 kérdése:

Hogy tudnám a húgom tudtára adni, hogy amit csinál az nem jó?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit senki se kedvel a családba.. de már úgy ahogy nem szólunk bele hogy hátha szét mennek maguktól is.. a húgom most fogja tölteni a 18-at és a srác pedig a 15-t és ma megtudtuk.. hogy eljegyezte... Mit tudnék tenni ez ellen? vagy egyáltalán van erre valami megoldás??


Válaszokat előre is köszi. és remélhetőleg értelmes hozzá szólásokat kérek.



2014. ápr. 26. 17:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

remélem hogy kinővik... de ez akkor is gáz szerintem. és a "kiscsávóval" én nem vagyok beszélő viszonyba mióta engem lek**vázott és ler*bancozott holott semmit se tud rólam. Ja és persze tesómat ez se érdekelte...


köszönöm a válaszokat

2014. ápr. 26. 18:02
 12/27 anonim ***** válasza:

Figyelj, még gyerekek, 3 évig még úgysem házasodhatnak össze, addig meg hadd járjanak!:) Még felnőtt kapcsolatnál sincs garancia rá, hogy kitart egy kapcsolat 3 évig, addig még bármi történhet. Ha meg tényleg egymást szeretik, mire felnőnek, akkor az ő dolguk.

Miért akarsz tenni ez ellen?

2014. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát meg hogyhogy hogyan tudnád a tudtára adni? A száddal!:) Megmondod neki, miket mondott rád a fiú, és hogy utálod, mert szerinted bunkó. Ennyi.
2014. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez kamu. De ha mégse:

A fiúval kell beszélni. Add be neki, hogy a tesódnak van valakije, átveri őt, így minden meg lesz oldva.

2014. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

És egyébként nincs nálatok a lakhelyeden otthon vagy a postán, vagy a neten telefonkönyv, amiből ki tudnátok nézni a szülők számát? Vagy úgy jegyezték el egymást a gyerekek, hogy nem tudják egymás otthoni számát?:)

Ez nekem MÁR hihetetlen, de ha így van, akkor még közösségi oldalon is kereshetők a szülők szerintem.

2014. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem hagyd a csudába. Felesleges szájtépés lenne. Annak az esélye, hogy ebből egyáltalán komoly kapcsolat lesz, pláne házasság, gyakorlatilag nulla. Ha mégis eljutnak oda, addig évek telnek el, és az is az ő dolguk lesz. Az eljegyzésnek semmi következménye nincs manapság, majd kinövik. :D

A jelzőket meg ne vedd fel, ahogy észrevettem a r*b*n*ozás a tizenévesek között szinte bóknak számít, vagy legalább kötőszónak. :D

2014. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Gyémántlány ***** válasza:
72%
A húgodnak azt a döntést, hogy ki a fiúja, jelen esetben a vőlegénye (juj, de fura belegondolni, hogy a fiú 15 évesen már vőlegény) önmagának kell meghoznia. Nem dönthetsz helyette, de még teljes joggal bele sem szólhatsz a dolgokba. Ez az ő élete. Bármennyire is nehéz lehet végignézni, hogy a testvéred szerinted hibákat követ el, muszáj elfogadnod, hogy neki kell majd rájönnie, hogy amit csinál, az esetleg rossz. A megoldás az, hogy megpróbálsz mellette állni, hiszen a testvéred. Támogatnod kell a boldogságát. Ha így boldog, akkor így boldog. Más nem is fontos, csak, hogy jól érezzék magukat a kapcsolatban ők ketten :) Bízz a húgod ítélőképességében! Már nem kisgyerek.
2014. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Most min is megy a para ennyire? Biztos majd tényleg összeházasodnak... Max irassatok fel tablettát a csajnak, nehogy teherbe essen. Összeházasodni úgyse fognak, max 5-10 év múlva, akkor meg már nem számít az 3 év úgyse.
2014. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ki a francnyavalyát érdekel???


Egy 15 éves gyerek úgyse házasodhat. 16 évesen is csak a gyámügy engedélyével. Azt meg nem adják csak úgy meg.


Innentől kezdve még véletlenül se komoly a probléma, nem is értem, hogy miért foglalkozol vele (már ha nem kamu).


Legyenek csak "jegyesek". Az nem kötelez semmire, belehalni se fognak...

ha pedig a fiú abba a korba lép, már egyébként se lesz semmi közötök hozzá.

2014. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

hátha kivárnák azt hogy mind a ketten a 18-at nem is problémáztam volna ezen. akkor nem számítana a 4 éve.. de igy egy kicsit érdekelt.. de elég sok vélemény után rájöttem hogy fölösleges. teszek rá.

és azokat a jelzőket pedig már elmondtam neki és nem foglalkozott vele... ezért is foglalkoztat most ez... de úgy döntötem teszek rá utálom tehát támogatni nem fogom... a hülyeségben.

és persze hogy igaz. ok nélkül nem írtam volna ki...


köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 26. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!