Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ballagásra eljegyzés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ballagásra eljegyzés? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Alig 18 éves lányokat eljegyez a velük azonos korú fiújuk. Véletlenül épp akad valami haver, aki mindezt videóra veszi, és felteszik facebookra. :)
2014. máj. 6. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Első gondolatom az volt, hogy biztosan savanyú a szőlő, vagy így jegyeztek el valakit akit nem bírsz. Ezt csak azért gondolom, mert ez nekem valahogy nem üti meg az ingerküszöbömet.


Viszont most elgondolkodtam rajta, és az a véleményem, hogy gyerekek játszanak felnőtteset. Kb mikor a kislányok felkenik anyu rúzsát. 99%-uk szétmegy 2 éven belül, a maradék 1% pedig boldogan él, míg meg nem hal (vagy el nem válik).

2014. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tekintettel, hogy menyasszony vagyok, és 3 hónapon belül férjhez megyek az élettársamhoz, azt hiszem, nincs miért irigykednem olyan fiatal lánykákra, akiknek még arra sincs belátható időn belül esélyük, hogy együtt éljenek a "jegyesükkel", nemhogy házasodjanak. :)

Mivel én komolyan állok a témához, az ilyen komolytalan szándékú eljegyzéseket a dolog degradálásának érzem. Dobálózunk azzal, hogy "hozzám jössz feleségül", miközben az illetőnek még ott a tojáshéj a fenekén. A kérdés mögött nincs valós szándék.

2014. máj. 9. 15:34
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

nincs miért irigykednem olyan fiatal lánykákra, akiknek még arra sincs belátható időn belül esélyük, hogy együtt éljenek a "jegyesükkel", nemhogy házasodjanak. :)


lol.

2014. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudom,ki fogok lógni a sorból a véleménnyel,de szerintem az ő életük,az ő döntésük.Ha ők ettől érzik magukat boldognak,akkor egészségükre.Én is viszonylag hamar komolyra vettem a dolgokat,és nem lett semmi negatív hatása az életemre.Vannak,akik fiatalon érettek az ilyesmire.Nyilván nem sokan,és nem olyanok,akik divatból csinálják ezt,de azért akadnak.
2014. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!