Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit gondoltok valoban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok valoban van ilyen?

Figyelt kérdés
Ket evig jartam a volt baratommal. Par honap utan meg akarta kerni a kezem ennek orultem de ugy gondoltam hogy jobb lenne ha varnank egy evet hogy osszekoltozunk elotte egyutt eljunk. Jo volt a kapcsolatunk nem veszekedtunk de vegulis nem eltunk egyutt. Az exem egy nap azt mondta hogy o mar nem azt erzi amit eddig. Gondoljatok hogy ereztem magam foleg ugy hogy ennek semmi jele nem volt nem veszekedtunk ugyanugy viselkedett mint elotte. Szerintetek ilyen tenyleg van hogy valaki ilyen hirtelen kiabrandul a parjabol?
2014. márc. 17. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit mondott, mit érez? Mert a szerelem egy idő után valóban elmúlik, s szeretet, erős kötődés marad helyette. Tehát még ha el is múlik a szerelem, akkor is szerethet, csak nem olyan hévvel, mint előtte.
2014. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem hirtelen ábrándult ki, veled csak a végeredményt közölte
2014. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy mar nem ugy szeret mint eddig, es szeretne ha vege lenne. Meg a sablonszoveget hogy nem tud rolam semmi rosszat mondani de o azt erzi hogy jobb lesz nekunk kulon. Csak azt nem ertem ezt az egesz helyzetet mert aki szakitani akar amasikkal annak vannak jelei pl.nem keresi nem foglalkozik vele de itt nem volt ilyesmi.
2014. márc. 17. 10:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobban kitálalhatna, pontosan mi az oka a szakításnak... Mert kell, hogy legyen.
2014. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kiábrándulás egy hosszabb folyamat. Valószínűleg már régóta foglalkoztatta a szakítás gondolata csak nem mert értésedre adni. Előfordulnak olyan helyzetek, hogy látszatra minden tökéletes, de mér másik személynek előkészítette a helyet...

Semmi mást nem tudsz tenni a jelenhelyzetben, ha fájó szívvel is el kell fogadnod a döntését és emelt fővel lezárni a kapcsolatot.

2014. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hirtelen volt ez, csak te nem vezettél pontos naplót arról, hogy mi történt és mi nem, így az emlékekre nem lehet hagyatkozni. Egy kapcsolatot a közös élmények, tevékenységek, feladatok tartanak össze. Nyilván ezekből kevés volt.
2014. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tarthatott sokra Téged, ha nem avatott be a lelkében zajlo folyamatokba:( Nekem ez jött le. Talàn csalodott lànykérés miatt, sokan azt hiszik, elutasitott gyürü = szakitàs.

Sajnos tanàcsot nem tudok adni, esetleg beszélgessetek erröl!

2014. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ép ez a baj, hogy sok közös élményünk volt, nyaralás, kirándulás. A gyűrűt nem dobtam neki vissza mert együtt szerette volna ha megvesszük.
2014. márc. 17. 11:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismerős a szituáció, 2 év után szakított velem a barátom, szinte egy az egyben ugyanilyen indokkal. Annyi a különbség, hogy nálunk nem volt szó lánykérésről, de komoly volt a kapcsolat.

Azóta se tudom, hogy miért szakított. Mert az, hogy 2 év után már nem úgy szeret, olyan nagy lánggal, mint az elején, az normális. Tudom, mit érzel, hónapokig tartott nekem is kiheverni, tehát teljesen együtt érzek.

Nekem amúgy ennek már több, mint egy éve, azóta van újra barátom, akivel úgy érzem, hogy tényleg megtaláltuk egymást. Az előző barátomra sem gondolok vissza haraggal, hiszen nem váltunk el haragban. De azóta látom, hogy most egy jobb kapcsolatban vagyok.

2014. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok mást javasolni,csak azt,hogy próbáld elfogadni a döntését,akkor is,ha nem érted,mi miért történt.Idővel majd úgyis kitisztul a kép,és sok dologra magadtól rájössz.Ne megérteni próbáld,inkább elengedni,úgy neked is könnyebb lesz.
2014. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!