Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról, ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha nő "jegyez el" férfit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 10:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%
2 szó jutott eszembe. Szánalmas és borzalmas. Más hozzáfűznivalóm nincs.
2014. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
87%

Nàlunk 7 év utàn bàr nem én kértem, de én kérdeztem meg h nem e hàzasodunk össze. Kivàlasztottuk a gyûrût majd megkért vele.

Tudtam ,hogy azért habozik , mert az anyja balhés tìpus és nem akarta hogy az esküvõnket elrontsa a sajàt akarataival, ìgy csak halogatta. Végül minden jòl sült el, de ez csak akkor jò ìgy ha mindkét fél akarja és az aki megkér az teljesen ismeri a màsikat.

2014. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem teljesen értem ezt a "megkérés" dolgot. Oké, hagyomány meg minden, de ma már jellemzően az ember sokkal nyíltabban beszél a kapcsolatában a párjával a kapcsolat jövőjéről. Nálunk pl. az egész megkérés nem téma, minthogy megbeszéltük már rég, hogy ha majd gyereket akarunk, előtte összeházasodunk. Nem ülök én se összesorított foggal és várom a csodát, és a másikra sem nehezedik semmi nyomás.
2014. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Lelke rajta. Engem nem zavar.
2014. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
2014. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
31%
Vak, szánalmas és kétségbeesett nő lehet az olyan, aki nem veszi észre, hogy nem akarják megkérni....és ő teszi meg... ezzel csak megalázza magát.
2014. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
64%
utolsó: hát akkor nagyon szép a férfiaktól, hogy rendszerint magukra vállalják, ezt a rendkívül megalázó és szánalmas dolgot, mint megkérni valakit... :D
2014. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Én igazából csak szeretnék újra elbeszélgetni vele, hogy tervezi-e még velem összekötni az életét. És ajándékozni szeretnék neki egy másik gyűrűt a régi helyett. Nagyon dühös és szomorú volt, mikor ellopták tőle. Csak gondoltam, hogy akkor összekötném a kettőt. Ezért írtam időzőjelbe az eljegyzést. Olyasmi lenne, de nem egészen az.
2014. jún. 3. 18:19
 29/32 anonim ***** válasza:
26%
Ami a férfiak dolga, az nekik nem megalázó. De nem igazán értem mért az én válaszomba kötöttél bele, amikor rengetegen írták kb ugyanazt amit én. Vagy ez az apró részlet nem tűnt fel?
2014. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ne idegenekre hallgass. Csináld azt, amit szíved szerint szeretnél. Szerinten meg igenis JÓ AZ ÖTLETED!!!
2014. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!