Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról, ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha nő "jegyez el" férfit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 10:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a feleségem kérte meg a kezem, mit mondjak fura volt, de nem bántam meg.
2014. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
72%
A gyuru mar nincs meg. Sok mindent elmond.
2014. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem akar a férjed lenni, minek a gyűrű?


Elég kétségbeesett próbálkozás. VAnnak dolgok, amik a férfiakban kell "megszülessenek", ilyen például az eljegyzés. Nyílván, hogy két ember kell az eljegyzéshez, és nem csak a férfi döntése, hanem a nőé is, de szerintem akkor is a férfi kell kezdeményezzen.


Szerintem megalázó egy nőnek...sőt, szerintem a párom meg is sértődött volna, ha én kérem meg a kezét...


Persze mi is sokat beszélgettünk az eljegyzésről, esküvőről, tervekről, mielőtt megkért, de eszembe nem jutott megkérni a kezét. Másrészt meg, ha nem akar a férjed lenni, akkor minek az "eljegyzés"?

2014. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
50%

Ez akkora hülyeség, hogy "tudnia kell hányadán állnak". könyörgöm, aki nem tudja hányadán állnak a fiújával ne akarjon már házasodni/gyereket szülni neki, mert rohadtul felesleges egy ilyen értelmetlen kapcsolatba.


Normális esetben beszélnek a felek a közös terveikről, jövőjükről, tisztában vannak vele mit mikor. Ahol meg nem, az eleve veszett ügy. A kérdezőéké meg duplán, palacsinta felmelegítve... egy ideig elpancsikolhattok megint a langyos szarban, de sokáig nem fog tartani.


U.i.: rohadt határozott, férfias jelenség lehet az, akit meg kell kérni.

2014. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%

Ha a szavakon lovagolok, akkor az eljegyzésnél ez a normális, mivel az kölcsönönös dolog: eljegyzik EGYMÁST, tehát a férfia a nőt, a nő a férfit.

Gondolom itt a "lánykérés" a kérdés: vagyis a "fiúkérés". Eléggé furcsának tartom, jobban szeretem, ha megmaradnak a klasszikus szerepek és én is nő maradhatok és a vőlegény is férfi marad.

2014. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
A gyűrűt ellopták.
2014. jún. 1. 12:11
 17/32 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tenném, szerintem nagyon kétségbeesett, erőltetett dolog arról nem is beszélve mennyire felborult szerepeket eredményez. Beszélgetés során elmondani, hogy szeretnél esküvőt gondolsz rá meg ilyesmi ok, na de gyűrűt adni? nem ismerek olyan férfit aki ennek örülne....
2014. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Én viszont ismerek :)
2014. jún. 1. 12:54
 19/32 anonim ***** válasza:
42%
hát akkor kérd meg, a te palid biztos örülni fog neki na. Az ágyban is te dugod őt gondolom, nem ő téged.
2014. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Néha :D
2014. jún. 1. 13:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!