Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Téged sem jegyeztek el, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged sem jegyeztek el, mégis házasodsz?

Figyelt kérdés

4 év után a párom úgy döntött, hogy ideje összeházasodnunk. (Nem vagyok terhes, most állunk úgy, hogy nagyjából berendeztük a lakást, tudunk félretenni a lagzira.) Ennek én nagyon örülök, de nem volt klasszikus lánykérés... És kérdezgeti is, hogy szeretnék-e gyűrűt meg ilyenek... Mármint kísérőt, lánykérőset. Szeretnék, de nem úgy, hogy akkor megmondom, hogy melyik legyen, hol és hogy kérjen meg. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy törődjek bele? Egyébként romantikus alkat, nagyon kedves meglepetéseket szokott okozni, de ez valahogy nem lett az.


Más is járt így? Mi lett belőle?


2014. máj. 20. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
73%

Ha kedves, romantikus, stb. akkor én biztos nem törődnék ezzel a részlettel. Örülj, hogy ez az életedben a legnagyobb probléma.

Sok boldogságot! :-)

Válaszokat nem olvastam!

2014. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 Korkin ***** válasza:
17%

Kedves Kérdező!

Az első pár oldalig jutottam csak, de azokra reagálnék.


Olvastam ezt-azt és van igazság ebben is abban is...

Sztem kár olyanról beszélni, h mi lett volna, ha és, hogy így vagy úgy kellett volna neked cselekedni.

sztem is fura, h nem kért meg. Egyértelműen a magyarázat erre, h beszari :) még akkor is ha egyébként nem ilyen alkat.Ettől minden pasi beszarik sztem és ha te most nem nyomatékosítod benne h neked igenis kell igazi lánykérés (is), akkor nem fogja megtenni. A pasik nem értenek a célozgatásokból. EZt kár is vitatni. Ez tény.

Sztem állj elé, mondd meg neki h neked kell egy olyan igazi letérdelős lánykérés, amit majd a gyermekeiteknek elmesélhetsz..nő vagy és neked ez kell. (attól pedig ne félj h nem lesz meglepetés) Talán ha a pasid is okos, erre a kérésre nem mondja kapásból h oké, hanem csak sejteti ,h talán elgondolkodik rajta. Aztán h hyogyan és mikor gyűrűvel vagy anélkül végül megkér-e az igenis MEGLEPETÉS lesz. Ami előre nincs lefixálva h hol mikor, stb. azon az ember igenis meglepődik.


Egyébként meg arra a válaszra reaglánék még ahol vk azt írta, h akkor kellett volna ezt megmondanod, amikor esküvőt kezdtetek el tervezni...ezt mégis hgy gondolta a válaszoló? Mondtad volna inkább erre a "felkérésre", h bocsi, akarok én mindent, de előtte kérj meg. elég fura lett volna, ilyenkor jött volna az a válasz a pasiktól, h nekünk nőknek semmi nem jó..

2014. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
72%

Engem se jegyeztek el sehogy. Sőt még a szüleim se kérdezték meg.


A már férjem közölte hogy érdeklődött a hivatalban és ekkor és ekkor van időpont. Ennyi :-):-)


Engem nem zavart. Bár szoktam rajta viccelődni ha valamiért eszembejut:-)

2014. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

Ezek annyira lényegtelen dolgok!

Pár kérdést tegyél fel magadban: Hozzá akarsz-e menni ehhez a férfihoz egyáltalán? Szereted-e? Ő az akivel le akarod élni az életed? Neki akarsz majd gyerekeket szülni?

Ha ezekre igen a válasz akkor annyira mindegy h hogy juttok el odáig h házasok vagytok, vagy egyáltalán összeházasodtok vagy csak együtt éltek-e? Értem én h hiányérzeted van, de jobb lenne egy olyan pasi aki meglep, letérdel és megkér, de nem is ő a nagy ő?

örülj, hogy megtaláltad őt és lépj túl ezeken a dolgokon.

2014. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, a kérdezőt és a válaszolókat sem értem.


Hogy indul úgy egy esküvőszervezés, hogy nem kérdezi meg a ffi a nőtől, hogy pl. : 'cica összeházasodunk augusztusban?' Akkor most ez hogy van ilyenkor? No meg ha az én párom kezdené lökni apámnak a sódert az ziher, hogy bokán rugdalnám finoman és közölném vele nyomatékosan, hogy ÉN nem mondtam igent, mivel ÉN nem lettem megkérdezve, így legyen kedves alkotni valamit, mielőtt megbeszélné apámmal a leendő gyerekeink nevét is a hátam mögött.


Szóval kérdező: nem tudom épeszű hapsinak hogy nem jut eszébe megkérdezni a dolgot, de azt sem értem, te miért nem jelezted azon frissiben, hogy ez így nagyon nem oké?


Most meg ne hisztizz, hanem mond meg a szerencsétlennek: Igen, édesem szeretnék kísérőgyűrűt, de szeretném, ha te választanád ki és valami meglepi időpontban húznád fel az ujjamra, mikor mondatba foglalod lánykérési szándékodat. Pont.


Ettől függetlenül veled vagyok. Mert szerintem itt alapvető probléma, hogy szóhasználatban keverjük össze-vissza a lánykérés és eljegyzés szavakat. Neked ha jól értem a kérdés hiányzik és nem a hozzá tartozó családi vacsi és egyebek.

2014. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 A kérdező kommentje:
Hát, igen... Tegnap a párom finomat főzött. Közöltem vele, hogy "Elveszlek feleségül.", erre ő mondta, hogy "Na-na, legfeljebb én veszlek el téged. Már, ha hozzám jössz. Hozzám jössz?" Én meg mondtam, hogy "Úgy tűnik, igen." Úgyhogy most már minden megvolt. Apukám előtt nem akartam leégetni, így is úgy érzi, hogy apám kicsit sokat vár el tőle. Apa mindenkitől sokat vár el.
2014. máj. 23. 10:08
 67/70 anonim ***** válasza:

Kérdező te még mindig ezen nyüglődsz!

"Nem akartam leégetni"!

Remélem repülsz!

Apád elvárásai meg a kutyát nem érdekli!

2014. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
Szerintem a lánykérés hülyeség. Úgy normális ha közös döntés.
2014. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

Manapság előfordul, hogy nem kérnek meg, csak házasodnak, kísérő gyűrű nélkül, vagy elviszik a lányt gyűrűt venni, stb. Engem hálisten megleptek a kérdéssel, és nagyon örültem neki, ismeri az ízlésemet is, így olyan gyűrűt kaptam, ami tetszik. És persze tudta, hogy úgyis igent mondanék, sokszor utalt már rá, hogy "alakul a feleségség", én meg válaszoltam, hogy "hááát... még senki sem kérte meg a kezem"... :D


Érdekes, hogy nem kérdezett meg Téged, csak úgy közölte, hogy elvesz. De ezek szerint biztos volt benne, hogy igent mondasz. A lényeg, hogy Veled akar élni! :)

2014. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 xeniah ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy sikerült lezárni a dolgot magadban, akkor jó. De ha továbbra is érzel valami tüskét, akkor azt javaslom, hogy mindenképp beszéld át a férjeddel minél hamarabb, mondd el neki, hogy mi bánt, mert úgy tűnik, hogy neki fogalma sincs az egészről. Ő úgy vette, hogy mivel már korábban is beszéltetek az eljegyzésről, a részedről nem kérdéses a dolog, ezért "elfelejtette" feltenni a nagy kérdést. Ha nem tudjátok megbeszélni most, akkor még évek múlva is ott lesz benned a seb, és lehet, hogy majd a gyerekeiteknek fogod mondani, hogy "Apátok meg se kért engem". Jobb ezt most megbeszélni, mint őrizni a megbántódást, csalódottságot. Ráadásul felszabadultabb lehetsz az esküvőre való készülődésben is.
2014. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!