Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Téged sem jegyeztek el, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged sem jegyeztek el, mégis házasodsz?

Figyelt kérdés

4 év után a párom úgy döntött, hogy ideje összeházasodnunk. (Nem vagyok terhes, most állunk úgy, hogy nagyjából berendeztük a lakást, tudunk félretenni a lagzira.) Ennek én nagyon örülök, de nem volt klasszikus lánykérés... És kérdezgeti is, hogy szeretnék-e gyűrűt meg ilyenek... Mármint kísérőt, lánykérőset. Szeretnék, de nem úgy, hogy akkor megmondom, hogy melyik legyen, hol és hogy kérjen meg. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy törődjek bele? Egyébként romantikus alkat, nagyon kedves meglepetéseket szokott okozni, de ez valahogy nem lett az.


Más is járt így? Mi lett belőle?


2014. máj. 20. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell nyitni a szád és megmondani, hogy hozzád megyek, de a klasszikus módon. Majd ha egyszer úgy döntesz, akkor valahol-valamikor egy gyűrűvel megkérsz és meglátjuk. De nem így. Ennyi. Aztán rajta áll, mikor-hol-hogy kér meg. De legalább tudja, mit vársz tőle. A férfiaknak nyílt beszéd kell, a legtöbb nem tudja értelmezni a féltekinteteket, szájhúzást, hangszínbeli különbségeket, és egyik sem gondolatolvasó! Kivele! :) N30
2014. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarod ezt elmndani neki? Vagy elmutogatni? Leirni??

Adjak egy kottàt?:)

2014. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tanácsolnám. Csak tudod, amikor már megvan, hogy augusztusban esküdsz és milyen lesz a ruhád, akkor már nem olyan, főleg, ha még "rinyálni" is kell érte.
2014. máj. 20. 11:54
 4/70 anonim ***** válasza:
100%
Mi bementünk az üzletbe, kiválasztottam a kísérő gyűrűt amelyik tetszett közösen a karikagyűrűt és felhúztuk egymás újjára. Ennyi, ennek immár 17 éve:)
2014. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
72%

Eddig csak azért "rinyáltak" a gyk-s hölgyek, hogy "jajj nem akar elvenni" vagy "jajj nem akar eljegyezni, biztos nem akar elvenni sem".


Most itt van egy pasi, aki el akar venni, de meg azon pampogsz, hogy nem akar "rózsaszín" lánykérést. Illetve lehet, hogy akarna, csak nem tudja kiolvasni a gondolataidat, hogy te olyat akarsz.


Szóval rinya helyett kommunikáció.

2014. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
84%

Ha megkerte a kezed, akkor onnantol eljegyzett egesz addig amig a tenlyeges hazassag meg nem tortenik.


Nalunk is csak tenyleges jegygyuru volt, nem adunk az ilyen folosleges formasagokra.

2014. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez ennyi, már nem lesz lánykérésed gyűrűvel, csak ilyen. Ő ilyen. Ha szereted, elfogadod így. Nincs ehhez érzéke, de ez nem feltétlenül baj. Van egy mondás, amit nagyon szeretek: Az, hogy valaki nem pontosan úgy szeret, ahogy te szeretnéd, nem jelenti, hogy nem szeret szíve minden szeretetével! Fogadd el és szeresd, ő is ezt teszi! :) Sok boldogságot! Néhány hónap és férj és feleség lesztek! :) :) :)
2014. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:
Nem kérdezte meg, hogy hozzá mennék-e. A szüleimtől kérdezte meg, hogy melyik hónapban érnének rá (a munkájuk miatt). Én meg csak pislogtam. Ennek 1 hónapja, azóta elmentünk egy ékszerészhez és kiválasztottuk a karikákat és megrendeltük, meg bementünk az anyakönyvvezetőhöz időpontot kérni.
2014. máj. 20. 12:06
 9/70 anonim ***** válasza:
100%

kérdés éppen a földön ülve:

tavaly ilyenkor:

"..nevem..., mi lenne ha ősszel összeházasodnánk?"

"Idén?"

"Ahha"

"Jó"


:D


pedig romantikusak vagyunk egyébként...nekem így volt tökéletes, ez tuti emlékezetes lesz mindig


kísérőgyűrűt sosem akartam, ezt tudta...

délután megbeszéltük a részleteket, mik az elvárások, létszám..hol, pontos dátum, mikor mondjuk meg, aztán másnap vettünk gyűrűket is (megtaláltuk az első körútunkon) hétvégén elmondtuk a szülőknek..


5 hónapra rá csaptunk egy 100fős lagzit (húzós volt ennyi idő alatt leszervezni)

2014. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy rosszul tettem fel a kérdés. Sehogy se kérte meg a kezem, mégis házasodunk.
2014. máj. 20. 12:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!