Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő vállalnátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő vállalnátok be a párotokkal a hitelt, hogy végre együtt lehessetek csak ti ketten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy érzi az ember, de kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
0%
Nem linkelem be, mert felesleges. Nekem tetszik az a lakás.
2018. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
37%

Az a lakás max a hülye fejedben létehzet mert mint fentebb is írták 10 millióért csak bedőlt banki hiteles házak vannak, amikről kép sincs :D :D

Bámulatos hogy valaki ennyire szereti magát nevetségessé tenni mint te.

2018. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
0%
Pedig van.
2018. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:

Nem kéne annyit inni, meg szívni :) Nem vízionálnál magad elé minden hülyeséget.

Szánalmas marha

2018. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
0%
Nem vízionálom. Van és már le is csaptam rá.
2018. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:

No fene. Családegyesítés lesz? Felköltözöl a Bp-i tezsvírekgez a Hős utcába? :D Komlót meguntad? Nem elég gettós mi? Kell az újdonság.

Kellemes szórakozást hozzá.

2018. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
0%
Neeem dehogy. 10 milláért néztem ki, teljesen jó lakás, felújított, jól néz ki. Holnap megyek érdeklődni.
2018. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:

:D :D rettenetesen szánalmas a viselkedésed, de mindegy.

Téged biztos kielégít.

2018. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek az értelmes és nem vitát szító hozzászólását.


Csak egyes ember(ek)nek üzenem, hogy Budapest és környékén, még egy kis faluban is, ahol örül az ember, ha óránként jön busz (!), ott minimum 15 millió egy paraszt (vályog) ház. És miért? Mert pár km után már úgy letudja tenni az autót, hogy tömegközlekedésre szállva 10-20 perc alatt már Budapesten van. Igen, légvonalban nincs messze Budapesttől, de autó nélkül itt meghal az ember. (Még bevásárolni és a szomszédos városokba kell menni.) Én évek óta jártam be innen Budapestre és megelégeltem. És az elmúlt 3 évben nagyon sokan költöztek le Budapestről az említett kis faluba. Egy budapestit idézve "mert itt olcsóbbak (igen jóval) a házak, mint Budapesten". Csak azzal nem számolnak, hogy itt is elutaznak annyit, mint Budapesten, autó nélkül, még akkor is, ha minden csatlakozást elérsz, 2 óra minimum. 100-120 km-ről is 2 óra bejutni Budapestre (tömegközlekedéssel), röhej. (Arról nem is beszélve, hogy gyerek esetén őt is hordozhassuk, legyen szó orvosról vagy iskoláról stb.) Én inkább messzebb költözöm, és úgy vállalom az ingázást. A menetidő több, de itt 40-50 km vonzáskörben az átszállásokkal ugyan úgy el megy 2 óra oda 2 óra vissza. (Egyéb dolgok miatt nem akarok vezetni.) Egyes kérdezőknél csak Pécs létezik. Igen, azért olcsók a házak, mert nincs ott annyi munkalehetőség, sem a környéken. (Van pécsi ismerősöm) Sajnos mi nem engedhetjük meg a 15-30 milliós hitelt - ami budapesti viszonylatban nem meglepő. (Eszetlenségnek is tartok annyit felvenni, mert még a gyerekeink is ezt nyögnék.) Akkor inkább egy másik élhetőbb városban, ahol még azt mondom, hogy igen reális és elfogadható az ára, és ami számomra még meg is fizethető. (Budapesten még a szart is képesek aranyárban adni, mert a hülye meg veszi, mert hát Budapest. Megkérheti a piacon a verseny miatt az árat..


Aki nincs tisztában, előbb tájékozódjon és aztán fárassza a népet. A butaság és a tudatlanság nem kifogás és ok semmire. Az ilyeneket lepattintja a társadalom.


Köszönöm a válaszokat még egyszer.

2018. ápr. 23. 07:49
 80/86 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jó fele sodort az élet, hogy megenfedheted magadnak. Ez nem is volt kérdés.
2018. ápr. 23. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!