Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő vállalnátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő vállalnátok be a párotokkal a hitelt, hogy végre együtt lehessetek csak ti ketten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy érzi az ember, de kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
17%

én inkább albérletbe mennék, még akkor is ha egy kis lyuk, minthogy egyből hitel és építkezés, főleg ha fiatal a kapcsolat.

Több okból is:

- szülőkkel éltek, nem tudjátok milyen kettesben

- lakva ismeritek meg egymást, lehet nem megy kettesben

- ha sikerült eltölteni 1-2 évet együtt, akkor mehet a nagy projekt és akkor tudjátok, hogy komoly a dolog.


A hitellel nincs probléma, ha ezt akarjátok, de családi házból egyből hitelre vett lakás... az merész

2018. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
0%
#18-as: 30 millióból már saját házat lehet építtetni. Mégis milyen házat vesztek? :D
2018. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
Nyilván építkezünk...
2018. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
91%
#21-es: szerintem teljesen értelmetlen csak azért albérletbe menni, hogy kipróbálják, tudnak-e együtt élni. Régóta együtt laknak a szülőktől külön, külön háztartást vezetnek, így kiderült, hogy tudnak. De még ha eddig nem is éltek volna külön, akkor is hülyeségnek tartanám csak azért albérletet kivenni és dobni ki a pénzt. Évekig élnek albérletben, jól megvannak, utána felvesznek közösen hitelt. Ugyanúgy megvan az esélye, hogy 10 év múlva szétmennek, pedig eddig előtte semmi probléma nem volt.
2018. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
0%
#23-as: ha irónia akart lenni akkor nem jött át. Én csak azt mondom, hogy 30 milliót vesztek fel, plusz még gondolom van önerőtök is. Mégis mennyiért vesztek házat? Titeket aztán jól átvágtak :d
2018. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
0%

Én meg inkább előbb albérletbe jöttem semmint hogy vegyek csak azért egy házat ami nem is tetszik, hogy elmenekülhessek. Szerintem ez is felelőtlen döntés.


Milliókról van szó és mostanában a ház árak el vannak szállva. Én nem fogok 10 millió hitelt felvenni az biztos, úgy hogy még van mellette pár millió önerő, mert már egy jobb fekvésű faluban 15ért árulgatják a kocka házakat, amire nem baj, hogy rá kell még vagy 3at simán költeni.

6 milliónak 45 ezer a törlesztője egy előzetes kalkuláció szerint. De a házak vagy 10be kerülnek amik erre fele vannak... Még albérletbe kell lennünk hogy gyűjtsünk pár misit, hogy ne legyünk adósságban nyugdíjas korunkig.


Szóval akkor vállalom, ha úgy érzem vagyunk annyira lelkileg is és anyagilag is. Mi már úgy lennénk, csak nincs is mit venni, ami van meg drága.


Egyébként igenis sok minden kiderül ha külön mennétek albérletbe előbb! Vagy inkább menjen tönkre a kapcsolat a nyomorult pénzért?

Nekem a párom másabb amióta külön vagyunk. Olyat is megcsinál amit náluk nem csinált volna meg soha. Az anyjaék befolyásolták otthon őt. Tudott változtatni azon a rossz szokásán, de csak itt derült ki.


Gondold meg. Azt mondod rossz ott. Erre ragaszkodsz a szarhoz a pénz miatt!?

2018. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
91%
13-as vagyok. Mint írtam építkezünk. Passzívházunk lesz, ha már ennyire érdekel. Gondolom ebben az ár kategóriában annyire nem vagy otthon, azért írtad, hogy "jól átvertek". :)
2018. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
30%

"Én meg inkább előbb albérletbe jöttem semmint hogy vegyek csak azért egy házat ami nem is tetszik, hogy elmenekülhessek. Szerintem ez is felelőtlen döntés. "


Mégis ki mondta, hogy olyan házat kell venni, ami nem tetszik? :D Hát ha te falun akarsz házat venni, akkor egészségedre.

2018. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
60%
Én hitelt csak házasság után mernék közösen bevállalni.
2018. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:

Fura kérdés. Ha szerelmesek vagytok akkor nyilván egy másodpercig sem. Ha csak szeretgetitek egymást akkor csak hosszú évek múltán, esetleg ha komolyabbra fordul a dolog. Más kedvéért nem hiszem, hogy hitelbe verném magam, illetve azt sem várnám el, hogy más miattam tegye ugyanezt. Esetleg úgy tudnám elképzelni, hogy én magamnak vennék egy lakást, hitelből, ahol össze tudunk bútorozni... de csak ha tudnám győzni egyedül az ezzel járó anyagi terheket.

De még egyszer mondom. Ha tényleg szerelmes az ember és tényleg csak ez az út a közös élethez akkor a józan ész kicsekkolt a képletből.

2018. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!