Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő vállalnátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő vállalnátok be a párotokkal a hitelt, hogy végre együtt lehessetek csak ti ketten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy érzi az ember, de kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
Négy évig éltünk együtt albérletben. Összespóroltunk egy jó önerőre valót, megszoktuk egymást, közben a bérleti díj úgy felment, hogy a hitellel most jobban jövünk ki, meg a kezemet is megkérte így vettünk közös lakást.
2018. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
Csak hazassag utan vennen fel hitelt
2018. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:

Mi 4 év után vettünk fel hitelt, úgy, hogy nem éltünk együtt előtte. Két évvel később összeházasodtunk. A hasonló lakások bérleti díja 2x több itt (Pozsony) mint a törlesztő, szóval nem spóroltunk volna össze többet, ha albérletben lakunk sem. Időközben még jobban elszálltak az árak és a felettünk lévő ugyanolyan lakást most adták el 10 millával drágábbért, mint ahogy vették. Jövőre valószínűleg mi is eladjuk, mert lejár a fixáció és veszünk házat falun, mert több gyerekkel már szűkös lenne itt.


Jól mérjétek fel a lehetőségeiteket, és rendesen gondoljátok át, mert ha két fizetésből ki tudjátok gazdálkodni az nem jelenti azt, hogy egyből is menni fog, ha mondjuk a párod gyesen lesz, vagy bármi beüt. Legyen legalább fél évnyi tartalékotok a törlesztőkre, ha beütne valami.

2018. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
54%

"Nem Pesten kell venni. van más nagy város is, ahol olcsóbb. Ennyi. Pécsen 10 milláért kapsz egy felújított lakást."


Köszönjük Emese, most aztán úgy megmondtad a frankót hogy csak na. Igaz rengeteg embernek a fővárosban vagy a környékén van az egész élete, a munkahelye, de nyilván le kell költözni valahova Mucsaröcsögére,mert ott olcsó a ház :)))

Ennyi ésszel maradtál volna csendben. Bp és környékén meg 20 milla alatt már semmit nem kapsz max valami lepukkant helyen. És de, tudomásul kéne venni hogy vannak emberek akik itt élnek, itt dolgoznak, itt van a családjuk, és itt kell boldogulniuk. Ha meg nem tudsz a témához hozzászólni maradj csendben :)

2018. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ha nincs elég pénz, de van szükség (márpedig ez előfordul), akkor bizony kompromisszumot kell kötni. Nem mindenkinek telik a tökéletesre, vagy olyanra, ami 10 percre van a munkahelyétől. Sokan ingáznak, mások meg inkább kisebb lakást vesznek vagy rosszabb környéken, választás kérdése. Nekünk egy külső Ferencvárosi felújítandó (de azért lakható) kis lakásra futotta, de ezt megkapta 12 millióért. A szomszéd épp árulja az ugyanilyet 😉 ha lakóparki 60 nm - t akarok, még ma is fizetném az albérleti díjat, ami több volt, mint a hiteltörlesztő.
2018. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
45ös engem ennyiért érdekel a lakás! Van tel.szám hozzá?
2018. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
0%

"Köszönjük Emese, most aztán úgy megmondtad a frankót hogy csak na. Igaz rengeteg embernek a fővárosban vagy a környékén van az egész élete, a munkahelye, de nyilván le kell költözni valahova Mucsaröcsögére,mert ott olcsó a ház :)))

Ennyi ésszel maradtál volna csendben. Bp és környékén meg 20 milla alatt már semmit nem kapsz max valami lepukkant helyen. És de, tudomásul kéne venni hogy vannak emberek akik itt élnek, itt dolgoznak, itt van a családjuk, és itt kell boldogulniuk. Ha meg nem tudsz a témához hozzászólni maradj csendben :)"


Idióta vagy. Pécs az nem Mucsaröcsöge, te idióta. Ha nem tudod hol van, legalább maradjál csendben, és ne terjeszd a hülyeséget. Pécs egy normális, közepes méretű város (ha nem tudnád, kultúrális főváros volt), de neked aztán magyarázhatom, logikád és eszed nulla. Alapból nem vennék Pesten lakást, ugyanis szerintem szar hely, és az árak is el vannak szállva. 20 millából egy luxus lakást tudok venni, nemtudom neked milyen kapcsolataid vannak, de megsúgom: eddig jól átvertek:)

2018. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:

Képzeld tudom hol vagy Pécs te fogyatékos. Nem mindenki szaladgál ennyi ésszel mint ami neked van. De be kéne látni, hogy aki a fővárosban él és dolgozik annak Pécs is már egy "mucsaröcsöge" mert olyan messze van, hogy bejárni és ingázni nem lehet oda. Amúgy az ingázással sincs baj, sőőt de ésszerű határokon belül.

Az meg a lőtéri döglött kutyát nem érdekli hogy TE hol vennél házat vagy lakás. Én meg ott nem vennék ahol te élsz. Lehet a kérdező sem venne. Ezért kéne csendben maradni, és nem erőszakosan ontani a sötétséget magadból, mintha csak az az egy variáció létezne.

Mi itt élünk, itt szeretünk lenni, itt közel van minden, itt van olyan jól fizető munkahely ami vidéken nincs, és ennyi. Hogy te meg mit csinálsz az magánügyed.

Az utolsó mondatot meg nem tudom miért nekem címezted :D mintha tudnád én mennyiért és hol veszek házat hahahha...mondjuk ennyi ésszel ami neked van meg a kis tíz milliócskáddal, látszik mennyire értesz az ingatlanok árához..ja értesz tőled 10 km-es körzetben kb.

Maradj inkább csendben.

2018. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:

Ja és még egy: "20 millából egy luxus lakást tudok venni,"

Gondolom neked ez teljesen új és hatalmasakat fog pillázni, de ahol a lakások ára a béka segge alatt van ott a fizuk is meg az életszínvonal is. Ahol a lakások ára magas ott a fizetések is és az életszínvonal is :) Szóval most szépen be is mutattad hogy milyen színvonalon életek ott a "kulturális fővárosban". És akkor költözzön mindenki oda, mert te azt mondtad, mi? :D Nettó százért, Komló határára. Persze Budapestre naponta beingázva.

Jajj de kis okos vagy.

2018. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
0%
Hát te se vagy normális, utolsó. Egy szóval se mondtam, hogy költözzenek el Pestről, egyszerűen csak lehet olcsóbban is lakást venni, mint 20 milla. Az meg hidegen hagy, hogy te mit gondolsz, de te kezdtél el sértegetni, ha már itt tartunk. Te kezdted ezt az egészet, nem is veled beszéltem, hanem a Kérdezővel. Kár volt megszólalnod, nem is értem, neked mi a bajod? Teljesen felesleges belemenni egymás sértegetésébe, márpedig te kezdted, de én fogom abbahagyni, így nem foglak visszasérteni, mint egy 10 éves. Élj ott, ahol akarsz, de egy biztos: 20 milláért lakást nem éri meg venni.
2018. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!