Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő vállalnátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő vállalnátok be a párotokkal a hitelt, hogy végre együtt lehessetek csak ti ketten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy érzi az ember, de kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
0%

Kár belétek. Leírtam amit gondolok, nem fogok vitatkozni ezzel az idióta fővárosi gyerekkel, semmi értelme.


A lényeg Kérdező: szerintem nyugodtan vegyétek fel a hitelt, hajrá, drukkolok:)

2018. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:

A lényeg: nem találtál 10 millióért élhető lakást, az általam küldött ingatlanoldalon, ezért mi vagyunk az "idióták" :D :D :D

Praktikus megoldás, hogy ne kelljen beismerned hogy egész idáig hülyeségeket beszéltél.

Amúgy meg inkább vagyok fővárosi, aki legalább tisztában van az élet dolgaival, mint egy fontoskodó sötétségben élő hülye, aki inkább meg sem szólalt volna.

2018. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
50%

"A lényeg: nem találtál 10 millióért élhető lakást, az általam küldött ingatlanoldalon, ezért mi vagyunk az "idióták""


Találtam, de OK, mondom, nem folytatom tovább, akármennyire is szeretnéd.

2018. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:

Jajjjj persze, találtál :D És sziper szuper költözhető volt...Biztos azért nem toltad az orrom alá diadalittasan, mi?

Na jólvan tényleg befejezem ezt mert nevetséges vagy. Hogy ennyi ne legyen egy emberben hogy azt mondja, igen basszus itt tényleg ennyi, és bocs, akkor az itt élő embereknek több hitelre van szükségük, és nagyobb önerőre. Neeeem, te még játszod itt az agyad hogy márpedig van :D

Vagy a második verzió, hogy igen neked van mégpedig azért mert egy putrival is simán beéred, a cigánygettóban. Nem lennék meglepve.

Ostoba idióta.

2018. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:

#63 nekem mostmár tuti nincs ki a négy kereked!

Milyen lakást találtál te 10 millióért a fenti linken, mikor 10 millióért csak is kizárólag bedőlt banki hiteles lakások vannak, amik ugye nem "úgy eladók"???

Mégcsak azt sem lehet mondani hogy putri de van!

Mondom lődd már le magad, mert nagyon égő vagy!

2018. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
*neked
2018. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, hogy találtam. Látom nem bírod elviselni, hogy nem folytatom tovább a vitát, márpedig törődj bele:) Teljesen felesleges belinkelnem, mert így is úgyis belekötnél, és folytatódna tovább a sértegetés. Ennek nem látom értelmét. További szép napot:)
2018. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:

Engedd el utolsó, teljesen hülye szegény :D Biztos talált valahol egy 20 nm-es lyukat a Népszínház utcában és most meg van magával elégedve :)

Amúgy kész vicc. Napisz@ron kéne az ilyet mutogatni, ahogy valaki Dél-MO-ról próbálja a fővárosi embernek megmagyarázni, hogy már pedig VAN élhető lakás, normáls helyen Bp-en 10 millióért 2018-ban. Igaz csórikám 1-et nem tudna mutatni ami nem bedőlt banki hiteles, vagy cigánytelep...de VAN. Hát értsük már meg hogy van. Hisz ő onnan az ország déli feléből megmondta :D :D

2018. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
0%
OK. ENNYI.
2018. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:

:D Látom csak visszajösz és égeted magad.

De belinkelni nem akarod mi? Hát de tedd már meg. Hát miért tartasz miket izgaolmban? Hát mennyi sok BP-i ember vár az isteni szikrára amit csak te adhatsz meg nekünk :D :D

Annyira jó lenne az a lakás már rég belinkelted volna.

2018. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!