Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő vállalnátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő vállalnátok be a párotokkal a hitelt, hogy végre együtt lehessetek csak ti ketten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy érzi az ember, de kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:

Eddig is külön lakrészen laktunk. Háztartást is vezetünk, főzünk, mosunk, takarítunk, magunk intézünk mindent. Mivel magunk után is fizetünk mindent, így nem mindig sikerül úgy félretenni, ahogy egyesek elképzelik. (Főleg a mai fizetésekből.) Manapság egy lakás, ami frekventált helyen van, 10M felett kezdődik (és még bőven kell rá költeni). És hát nem megy egyik napról a másikra. „Szülők nyakára” nem veszünk fel jelzálogot, mert nem akarunk. (Amúgy is az én részemről az idős szüleim, az én ingatlanomban élnek. Se őket se az ingatlant nem akarom bolygatni. ) Önerő hamarosan meglesz, és amellett is azon vagyunk, hogy minél többet spórolni és kuporogni. Magyar mentalitás a kioktatás és lebecsülés, nem kell magyarázkodnom, hisz nem erről szólt a kérdés. Vannak még emberek, akik igen is megküzdenek mindenükért és nem más hasznára várnak.


A normális hozzászólónak köszönöm a válaszát.

2018. ápr. 6. 09:38
 12/86 anonim ***** válasza:
24%
ja hirtelen lett ingatlanod :)
2018. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ne foglalkozz az idiótákkal. Itt mindenki azt hiszi, hogy simán félre lehet tenni 10-15 millió Ft-ot pár év alatt. Az ilyenek jobb, ha hozzá sem szólnak a témához, mert csak trollkodni jönnek fel. Ha együtt éltek már egy ideje a szülőknél, de külön, és tényleg úgy érzitek, hogy együtt fogtok megöregedni, akkor vágjatok bele a lakásvásárlásba. Azokra meg nem kell hallgatni, akik ennyire az albérlet mellett vannak, valószínű ők is albérletben élnek és 50 éves korukig nem is lesz saját lakásuk ezzel a hozzáállással.
2018. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
50%

Én azt mondom ne kapkodjátok el a hitelt mert az nem 2 évre szól hanem 25-30 évre és ha közbejön valami gubanc akkor uszhat minden, még az önrész is.

Költözzetek össze albérletbe. 1-2 év alatt a kapcsolat vagy fejlődik vagy tönkremegy.

Ha úgy érzitek hogy a következő 50-70 évet együtt akarjátok tölteni akkor vágjatok bele közös otthonba.

DE! Mindent papirozzatok le, ki mit ad be a közös életbe, hogy fog történni a törlesztőrészlet kifizetése és egy esetleges vagyonközösség megszünése esetén kinek mi jár.

Ez nem bizalmatlanság, később ezek nem lehetnek vita tárgyai.

Sok sikert.

2018. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó: 30 évre szól a hitel? Ki az az idióta, aki felvesz 30 évre hitelt? Én max 10 évre vállalnám be. Ha van önrészed akkor egy 10 milliós lakáshoz nem kell 30 éves hitelt felvenned, ha meg mégis, akkor valamit tényleg nagyon rosszul csinál az illető. 2 próba év albérletben, az alsó hangon is 1.500.000 Ft körül van. Azt a pénzt inkább az önerőbe teszem bele.
2018. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
64%

hol van ma 10 millás lakás?

ami nem a világvégén van, vagy rá kell költeni még 10-et, hogy lakható legyen?

2018. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
Én lakáskassza megtakarítással hoztam össze a saját lakást, szerintem ennyit azért más is félre tud tenni, és a legjobb hozama van lakáscélra. Nulla megtakarításra nem vennék fel hitelt, még mással közösen sem, ha belebukunk, az rámegy a kapcsolatra is. Megtakarítással meg úgy vennék fel, ha a kapcsolat elég érett rá, hogy ez mikor jön el, az kapcsolatonként eltérő.
2018. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
45%
Mi 7 év után veszünk fel 25 évre közel 30 milliót. Érzelmileg korábban is készen álltunk, anyagilak most jutottunk el idáig. Egyébként eddig is együtt éltünk, saját ingatlanban.
2018. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
0%
18: 50 millás házat vesztek, vagy mi a fene???
2018. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
0%

"hol van ma 10 millás lakás?"


Talán minden normális, fejlett városban???

2018. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!