Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő vállalnátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő vállalnátok be a párotokkal a hitelt, hogy végre együtt lehessetek csak ti ketten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy érzi az ember, de kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom neked ez teljesen új és hatalmasakat fog pillázni, de ahol a lakások ára a béka segge alatt van ott a fizuk is meg az életszínvonal is. Ahol a lakások ára magas ott a fizetések is és az életszínvonal is :) Szóval most szépen be is mutattad hogy milyen színvonalon életek ott a "kulturális fővárosban". "


Egyenes arányosságról hallottál már? Köszöntem.

2018. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
100%

"Egyenes arányosságról hallottál már? Köszöntem"

hallottam, de nem akartam megterhelni a kis agyacskádat :D ne haragudj de aki menőzik a pécsi 20millás luxuspalotájával, és nem képes ésszel felérni hogy az azért ér ott annyit, amiért.....azt nem fárasztom ilyen szavakkal :)

Sértegetni meg azt lehet aki megérdemli. Te offoltad itt a topikot oldalakon keresztül azt szajkózva hogy 10 milliós ház így úgy amúgy, mert egyszerűen nem fogod fel a csöppnyi agyaddal, hogy ha valaki nagyon messze él attól a megyétől/környéktől azt hidegen hagyja hogy te 10 milliócskától már házat veszel. Nem releváns az info, nem érted?? Londonban élő magyarnak is megmagyarázod, hogy de te itt 150-ért már bérelsz lakást Bp-en akkor ő miért a sokszorosáért? Alap dolgokat nem látsz át, de azért offolsz. a gúnyos "téged átvertek" handabandáddal meg csak mégjobban égeted magad, és bizonyítod hogy lövésed sincs az egészről.

"20 milliós lakást nem éri meg venni" :D Reménytelen vagy. Akkor örüljél magasnak hogy te mekkora életművész zseni vagy, ott az ország déli részében, a marha nagy kultúrádban.

Választ meg tényleg nem kérek már, szerintem mindent leírtál.

2018. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
0%

Mégis hol menőztem a 20 millás luxuspalotával? Neked valami zavarod lehet. Mégegyszer mondom: nem hozzád szóltam, nem értem miért kezdtél el sértegetni. Nem vagyok kíváncsi rád, így nem vitatkozok veled. Azt gondolsz amit szeretnél, kár volt ezt az egészet elkezdened.


Továbblépve a Kérdezőnek még mindig azt javaslom: ha régóta együtt vagytok és megbíztok egymásban, akkor szerintem nyugodtan vállaljátok be a hitelt. Inkább, mint évekig albérletet fizetni.

2018. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:

"Mégis hol menőztem a 20 millás luxuspalotával?"


Mit játszod magad? Te gúnyolódtál hogy "átvertek" minket, mert bezzeg felétek már 20 millióért luxuspalota kapható. Én meg csak reagáltam rá, hogy nem véletlenül. De látom nem sikerült felfogni.

Kötekedni meg csak azért kell, mert felháborító hogy van képed neked gúnyolódni a fővárosi emberen meg "átvertnek" nevezni őket, villogni az olcsó házaitokkal, úgy hogy a mi életszínvonalunk töredékén sem éltek. Mármint a nagytöbbség.

Te meg mielőtt tanácsot adsz a kérdezőnek kérdezd meg hol él...

2018. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek, hogy nem mindenkinek való Budapest. Ugyanaz a vonal, minthogy külföldön kolbászból van a kerítés. Feljön az ember vidékről, nettó 50-100 ezerrel többért, majd rájön, hogy ezt a plusz pénz el is viszi a lakhatása, megélhetése, hazautazása. Megérte? Valakinek meg, valakinek nem.

Én azóta érzem csak úgy, hogy megérte amióta a hitelre vásárolt ugyan, de saját lakásunkban élünk.

Tény, hogy az itteni fizetésünkből otthon palotát vehettünk volna, de ez nem releváns összehasonlítás, avagy megjegyzés. Baromira nem számít ott mit vehetnék, ha nekem itt kell.


Egyébként mi agglomerációban dolgozunk és miután rájöttem, hogy Pest belvárosában nem szeretek élni és ingázni is sok idő, kiköltöztünk agglomerációba. Itt 16-ért kaptunk újszerű, amerikai konyhás téglalakást egy lakóparkban. Pesten ugyanezt a dupljáért, vagy azért sem tudtuk volna megvenni.

A kérdező egyáltalán nem biztos, hogy Budapesten vagy környékén él, ezért nem értem miért lett lehurrogva az általa emlegetett árral. A szülő városomban 9 millióért kapni 3 szobás jó állapotú panellakást és még támogatják is a fiatalok letelepedését. Aki a korosztályomban élt a lehetőséggel, annak hiába alacsonyabb ott a fizetése, mára van egy tehermentes lakása.

2018. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
0%

"Mit játszod magad? Te gúnyolódtál hogy "átvertek" minket, mert bezzeg felétek már 20 millióért luxuspalota kapható. Én meg csak reagáltam rá, hogy nem véletlenül. De látom nem sikerült felfogni.

Kötekedni meg csak azért kell, mert felháborító hogy van képed neked gúnyolódni a fővárosi emberen meg "átvertnek" nevezni őket, villogni az olcsó házaitokkal, úgy hogy a mi életszínvonalunk töredékén sem éltek. Mármint a nagytöbbség.

Te meg mielőtt tanácsot adsz a kérdezőnek kérdezd meg hol él..."


Újra leírom, mert látom nem értetted meg: nem villogtam vele sehol, hogy nálunk 20 milláért luxuspalota kapható. Lépjünk tovább, nem érdekelsz, nem fogok tovább időt pazarolni rád. NEXT...

2018. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
0%

"Kötekedni meg csak azért kell, mert felháborító hogy van képed neked gúnyolódni a fővárosi emberen meg "átvertnek" nevezni őket, villogni az olcsó házaitokkal, úgy hogy a mi életszínvonalunk töredékén sem éltek. Mármint a nagytöbbség.

Te meg mielőtt tanácsot adsz a kérdezőnek kérdezd meg hol él..."


Fingod sincs milyen körülmények között élek:) Elég vicces, hogy így lenézed a nem fővárosi embereket. Tényleg ilyen nagyra vannak a fővárosiak maguktól? Érdekes. Semmivel sem vagy jobb, hogy Budapesten élsz, elárulom. Hidd csak el, sok ismerősöm van pesten, és lehet kapni 10-15 millióért is egy teljesen normális, jól felszerelt lakást. Az már más kérdés, hogy te nem találsz.

2018. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:

"nem villogtam vele sehol, hogy nálunk 20 milláért luxuspalota kapható. "


Szép is mikor valaki kínjába segget csinál a saját szájából, pedig 2 oldallal korábban ott van leírva a saját szövege.


"20 millából egy luxus lakást tudok venni, nemtudom neked milyen kapcsolataid vannak, de megsúgom: eddig jól átvertek:)"

"Én csak azt mondom, hogy 30 milliót vesztek fel, plusz még gondolom van önerőtök is. Mégis mennyiért vesztek házat? Titeket aztán jól átvágtak :d"


Tessék okoska itt van feketén leírva felétek 20 millióból már luxusház kapható, és mindenki mást "átvertek"


" Hidd csak el, sok ismerősöm van pesten, és lehet kapni 10-15 millióért is egy teljesen normális, jól felszerelt lakást. Az már más kérdés, hogy te nem találsz."

Khmmm. És melyik évben vették az azok az állítólagos ismerősök a lakást? 10-15 millióért? Neked nem tűnt fel hogy felmentek az ingatlanárak ugye? Teljes sötétségben élsz látom. Tesómék is vettek 10 milláért panelt Budán....Igaz annak 10 éve dehát kit érdekel, nem? :D A hozzád hasonló csököttagyú nem látja a külöbséget. lakás-lakás.....Kár beléd a szó. MInden hsz-eddl csak azt bizonyítod hogy mennyire ostoba vagy, és kínodba már önmagadnak mondasz ellent. Lásd a 20 milliós luxus ház.


Amúgy benézted mert nem vagyok fővárosi úgy szárzamzásra. Kelet-Magyarországról származom, párom Dél-MO-ról, pontosan tudjuk hogy mit hagytunk magunk mögött, szóval a szonob pesti szöveggel hiába erőlködsz.

Mi nézzük le a vidéki embert? :D

Te vergődél itt oldalakon keresztül hogy aki nem vidéki árakon vesz házat azt kvázi hülye. Te nem vetted figyelembe hogy nem mindenki él ott ahol te. Te nem vetted figyelembe hogy az ország nem csak vidékből áll.

Eleve el sem kellett volna kezdeni ezt a vagdalkózást, és akkor senki nem köt beléd. De látom még mindig nem tudod felfogni hogy miért is szóltam hozzád, csak hajtod a magadét meg kínodba hülyeségeket beszélsz, és önmagadnak mondasz ellent.

2018. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:

De itt van okoska beszéljenek helyettem a hirdetések, akkor csak el jut talán a tudatodig oda mélyen délre hogy miről beszélek. Itt egy lista Bp-i lakásokat listéáztam ki. Beállítpttam egy 60nm-et ami már olyan hol egy fiatal pár jó szívvel berendezkedhet, mert elfér egy gyerek, lehet családot alapítani. Nosza bogaram válassz már nekem lakást 10 millláért :D De mielőtt belelndülsz megsúgom: az 1. két oldalon csak bedőlt hiteles banki lakások vannak amiket ugye nem kell túlragozni, nem olyan feltételek vonatkoznak rá mint a "normál laskára", van még közte pát szuternénos ablak nélküli tárolóból lakássá tett hely, ahová a kutyámat nem költöztetném....és akkor eljutottunk a 3. oldalra 16 milló környékkére....de még itt is full felújítandó lakásokat látsz (hozzáteszem isten háza mögötti külkerületbe cigókkal tele), amire még nagyon sokat kell költeni hogy lakható legyen és kényelmes,

Na??? Akkor hol van itt a 10-15 millás felújított ház te szerencsétlen?Annyira bírom az ilyen életébe a megyéjéből ki nbem mozdult okostojásokat, akik megmondják a tutit.


[link]


Tessék válogass.

2018. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
Fáj olvasni, mi megy itt. #57 te meg lődd már le magad. Miért szólsz bele olyan dologba amihez nem értesz? 10 millióért felszerelt szép lakás Budapesten. Persze, én meg most jövök a Holdról. Beégtél, kész vedd tudomásul, hogy nincs igazad, és égesd magad tovább.
2018. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!