Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő vállalnátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő vállalnátok be a párotokkal a hitelt, hogy végre együtt lehessetek csak ti ketten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy érzi az ember, de kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
65%
Semennyi. Addig nyújtózkodom, ameddig.
2018. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
17%

minek ott a 130nm haz

igy is nagy mert egyedül vagyok

2018. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
67%

Semmiképp se vennék fel hitelt. Olyat nem veszek meg, amire nem telik.

Ha olyan párom lenne, aki erőlteti, inkább keresnék mást.

2018. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:
Nem erőlteti, ugyanazon a véleményen vagyunk. 3 éve élünk együtt szülőknél, de már kényelmetlen. Lassan szeretnénk már családot is. Anyagilag én se az albérletet se a házvásárlást nem támogatom, de ha választani kellene, akkor ingatlanvásárlás inkább. A keresetünkből ki tudnánk gazdálkodni a törlesztőt. (Ugyan ott lenne az értéke az albérlet+rezsi árának is. De legalább nem egy feneketlen kútba dobálnánk a pénzt.) A gyűjtőgetéssel úgy vagyunk, hogy az önerő lassacskán meg van, de ha még ilyen körülmények között kell élnünk, nem hogy a kapcsolatunk rámegy, de úgy mond mi is. (Nem részletezném, milyen "mérgező" környezetről van szó.)
2018. ápr. 6. 08:54
 5/86 anonim ***** válasza:
44%

és önerő?

vagy jelzálog szülők nyakára?

Amúgy meg, akkor vállalnám be, ha már együtt élünk (külön! - nem ahogy ti, hanem külön) 1-2 éve és megy, és rendesen lepapírozva.

Amúgy ha szülőkkel éltek évek óta nem tudtatok spórolni egy lakásra????

2018. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
67%

"Lassan szeretnénk már családot is" - kérdezem én: mire? Nincs hol laknotok, egyedül (mármint ketten, szülői segítség nélkül) nem vezettetek még háztartást, nem tudjátok, milyen együtt, de közös hitelben gondolkodtok??? Jesszumpepi!!!

Költözzetek el onnan, ahol laktok, nézzétek meg, milyen a FELNŐTTLÉT! Ha rendezett az otthonotok, ki tudjátok a számlákat fizetni, tudtok félrerakni, van meleg étel az asztalon, és tiszta tuha a szekrényben, nincsenek konfliktusok és/vagy eget rengető nézeteltérések, AKKOR ÉS CSAK AKKOR házasodjatok össze. Ha mindkettőtökben megvan az elhatározás, hogy együtt akartok élni életetek végéig, na akkor vennèk fel hitelt közösen, de eddig a pontig biztos, hogy nem.

A családalapítás mrg majd csak rendezett körülmények között jöhetne szóba, amitől ti fényévekre álltok.

2018. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
47%
Én is azt csinálom, hogy szülőkkel élek, spórolok az önerőre, és pár év múlva veszek minimális hitelre egy lakást, amit pár éven belül visszafizetek. Albérletet pénz kidobásnak tartom, ahogyan te is. Ha régóta együtt vagytok, szeretitek egymást és biztosnak tűnik a kapcsolatotok, akkor én simán belevágnék. Azt már ti döntitek el, hogy közös lesz-e a hitel, vagy csak az egyikőtök nevén lesz, részletkérdés.
2018. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
38%

Szülőkkel élés, nem külön élés, arra nem lehet alapozni, aztán vakaróznak, ha nem megy, és el kell adni a hiteles lakást, és hazamenni.

Amúgy meg ha három év alatt, épphogy az önerőt tudjátok spórolni, akkor valamit nem csináltok jól.

2018. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy itt lazán kipengetik az emberek egy lakás/ház árát hitel nélkül, munkabérből, ill. max 3 év alatt szülőknél lakva simán megkeresnek és összespórolnak maguknak 10-15 millát... ;)

Amúgy a hatossal részben egyetértek, “Ha rendezett az otthonotok, ki tudjátok a számlákat fizetni, tudtok félrerakni, van meleg étel az asztalon, és tiszta tuha a szekrényben, nincsenek konfliktusok és/vagy eget rengető nézeteltérések... mindkettőtökben megvan az elhatározás, hogy együtt akartok élni életetek végéig, na akkor vennèk fel hitelt közösen”. Nagyjából ennyi. Hajrá!

2018. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
95%

"Szülőkkel élés, nem külön élés, arra nem lehet alapozni, aztán vakaróznak, ha nem megy, és el kell adni a hiteles lakást, és hazamenni."


Ne haragudj, de simán lehet az is külön élés, ha külön lakrésze van a párnak. Teljesen felesleges azért albérletbe menni, és azért kidobni a pénzt, hogy "kipróbálják" tudnak-e együtt élni. Ennyi erővel mindenki lakjon először albérletben? :D

2018. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!