Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő vállalnátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő vállalnátok be a párotokkal a hitelt, hogy végre együtt lehessetek csak ti ketten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy érzi az ember, de kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
70%

Pesten 20 milla egy panel, akkor 10-ért mit kapsz?

Tényleg érdekel, mert akkor veszek én is ennyiért

2018. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
46%
Nem Pesten kell venni. van más nagy város is, ahol olcsóbb. Ennyi. Pécsen 10 milláért kapsz egy felújított lakást.
2018. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
46%

ja 40nm2-es lakást

az egy lyuk

2018. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
49%
Nem 40 m2-es képzeld, de ha annyi is lenne, azt sem kell lebecsülni. Amennyiért albérletet bérelsz okoskám, annyiért már törlesztőt tudsz fizetni. Inkább élek a törlesztős lakásomban, mint hogy másnak adjam a pénzem.
2018. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem vennék fel hitelt, akkor albérletezünk x évig.
2018. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
51%

"Soha nem vennék fel hitelt, akkor albérletezünk x évig."


Végülis, teljesen rendben van, hogy albérletben éled le az életed és milliókat fizetsz ki más zsebébe:D

2018. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:

3 év után meddig akartok várni? 5 évig? 10 évig? Szerintem simán, ha tudtok, vegyetek. Nem normális, ami ma az albérletpiacon zajlik: két törlesztő ára, soha nem lesz a tied, gyereked, kutyád ne legyen, stb...


Nekem van ismerősöm, akiknek a full harmonikus házasságuk együttélésük 11. évében ment gallyra. Ilyen alapon senki ne vegyen fel hitelt, mert mindenhez kezes kell, simán tönkremehet.


Ellenben anyámék egy büdös percet nem éltek együtt, és házassággal, gyerekkel meg hitellel indítottak, lassan 30 éve vannak együtt.

2018. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:

Kapnak itt emberek hideget meleget, akkor most beállok én is a sorba. :D

Fél év után költöztünk össze, albérletbe. Kényszerűségből, mivel 200 km-re élünk a családjainktól és egyébként is mindketten albérletben laktunk. Fél évet éltünk így együtt, amikor elhatároztuk, hogy elkezdünk saját lakás után nézni és elég gyorsan bele is szerettünk egybe.

Szóval kb. 1 év után ugrottunk bele egy 12 milliós hitelbe Budapest vonzáskörzetében. Azóta eltelt egy év és egyelőre nem bántuk meg. Nagyon nagyon jó érzés, hogy már nem másnak fizetem az albérleti díjat. Hónapról hónapra mintha a fogamat húzták volna. Kevesebbet fizetünk most törlesztőre, mint anno bérleti díjként egyrészt. Tudunk félretenni és van 4 lakástakarékunk. Első nekifutásra úgy számoltunk, hogy a 20 éves hitelünket 6 év alatt teljesen ki tudjuk fizetni. Ugyanakkor azért 20 éves, mert ha beütne a krach, a törlesztőket egy fizuból is fogjuk tudni fizetni.

Aztán pedig amondó vagyok, ha valami nagyon nagy baj van is lehet menteni a menthetőt. Nem kell, hogy rögtön árverezés lebegjen az ember szeme előtt. Pl. a lehetőség még mindig adott lesz, hogy haza költözzetek, a költségeiteket minimalizáljátok, a lakást pedig kiadjátok, amíg egyenesbe nem jöttök. Addig is a bérleti díj fedezi a törlesztőket. A banktól is lehet kérni pár hónap szüneteltetést.

Szóval összességében nem kell betojni a hiteltől, csak ésszel kell felvenni, alaposan meg kell fontolni.

2018. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
100%
Ti miről beszéltek??? 10 millióért milyen lakás??? Pesten 20 milliónál kezdődik egy panel, ami kinéz valahogy...
2018. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
0%
Magyarország csak Budapestből áll?
2018. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!