Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kéne ösztönöznöm a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne ösztönöznöm a párom hogy ne legyen olyan lusta?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve együtt élünk a párommal, van egy kisfiunk is, aki most 1 éves. Az elején sokat segített, és igyekezett megkönnyíteni a dolgom, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy mindent már én csinálok. Ha megkérem valamire, akkor megteszi, de magától semmi nem jut az eszébe, és ez nagyon zavar engem. Próbáltam már beszélni vele erről, és megkérni arra, hogy legyen egy kicsit önállóbb, de sajnos süket fülekre találtak a szavaim. Egész nap én vagyok a kicsivel, ő 4-kor jön haza, akkor átveszi a gyereket, amíg megfőzök. Este, amikor a fürdetés ideje van, ő fürdik a gyerekkel, én pedig elpakolok addig, és mindent előkészítek az esti rutinhoz, aztán én felöltöztetem és altatom el a gyereket. Ezek után legtöbbször még kivasalok, kiteregetek, összepakolok a konyhában stb. Minden napom ugyanilyen, és már úgy érzem, kezdek kiégni. Tudom, az anyaság első pár éve a monotonitásról szól, de annyira örülnék, ha nem úgy viselkedne, mint a második gyerekem, hanem úgy, mint a párom, aki azért van, hogy együtt csináljuk a mindennapi dolgokat.

Mit csináljak most? Van erre jó megoldás?


tegnap 21:06
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
14%

Azokon mit lehet szeretni akik a saját gyereküket se szeretik amugymeg.

Es pasik ilyenek csak. Meg a ciganynök.

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
30%
10 sz.rbol nem lehet jol valasztani
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
27%
Az anyák az életüket adnák a gyerekükért. A pasik meg mégcsak a gyt-t se.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
41%
Jól van járasd még le magad jobban. Egyébként nem egy és nem kettő roma nő és férfi különb módon neveli a gyerekét mint a magyar. Csak nézd ezt az oldalt, a romák felvállalják, hogy romák és a magyarok nem írják, hogy magyarok ki és tele van velük az oldal. Rosszabbnál rosszabb kapcsolatokban, családi élettel.
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
0%
Jarasd te le az anyákat. Ezt tudod csak.
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
40%
Szóval dolgozik nyolc órát, aztán időt tölt a közös gyermeketekkel, fürdeti és Neked ez kevés? Akkor minek kellett a gyerek? Amúgy lehet, hogy praktikus lett volna nem teherbe esni három hónap után.
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
44%
8 óra munkába belehal, vagy mi a szösz? Hazamegy, megfürdeti a gyereket és ennyi. Se elmosogatni, se megfőzni, se kisöpörni, se teregetni nem hajlandó. Nem 3 hónap után esett teherbe hanem 1 év után mellesleg. Mindent mondani kell neki és fúj érte. Az ilyen lusta dögöt páros lábbal kell kirúgni az ajtón!
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os válaszoló nem 3 hónap után estem teherbe, már előtte 3 évig együtt voltunk. Nyilván együtt élve ismeri meg a másikat igazán az ember. Nem azért kértem itt tanácsot hogy beszóljanak hanem hogy segítsenek.

Nem végez kemény fizikai munkát, szerintem nem nagy elvárás hogy néha csináljon itthon is házimunkát. Én sem cseléd vagyok.

tegnap 22:41
 19/55 anonim ***** válasza:
59%
Hétvégén se csinál semmit? Mondani kell, hogy legalább maga után mossa el a poharat? VÁGD KI a francba!
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
40%
Lassan 2 éve éltek együtt, az 24 hónap. Ebből 9 a terhesség és most 12 hónapos a kisfiatok. Három hónapot sikerült együtt lakni mielőtt teherbe estél és nem érted hol rontottad el? Amúgy a gyereknevelésbe és a háztartás vezetésébe belehal vagy mi a szösz? Nem hajlandó? Én azt olvastam feljebb, hogy amire meg van kérve azt megcsinálja, hozzáteszem munka mellett. Kicsit fordítva ültök a lovon, de ki lehet próbálni, hogy mi van ha Apát kirúgják a munkahelyéről mert nem teljesít és a GYED-ből kell onnantól megélnie a családnak. Apa otthon lesz, nyilván lesz ideje és ereje segíteni a fentieken felül is. :)
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!