Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A te barátnőd/feleséged is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te barátnőd/feleséged is elpakol mindig mindent, hogy alig lehet valamit is megtalálni, semmi nem ott van, ahova tetted, ahol megszoktad? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
jún. 24. 11:01
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
28: Igen, ez utóbbit kérdeztem én is valakitől, hogy ha főz, és valaki minden alkalommal betenné a mosogatóba azt, amit épp nem használ, hogy esne neki. Valamiért erre már nem jött válasz...
jún. 24. 15:04
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen, mert én el szoktam pakolni mindent a helyére magam után. Ha néha nem, akkor elteszi, én meg megköszönöm neki.
jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk, hogyha nem mindent odahánynál, ahová épp esik, talán neki sem kellene pakolnia utánad.


Nekem a halálom volt, amikor az exem minden szrt letett oda, ahol épp kedve volt, ergo az egész lakás egy kacathalmaz volt. Nevetséges...


Ja, és persze ment a rinya állandóan, hogy "miért teszem el"? Hát mondjuk, mert normálisan élni akarok a lakásban, nem a szrjaidat kerülgetni mindenhol.


Tényleg mindenhol... nevetséges. Nem is vagyok együtt vele már vagy tízéve :D

jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
82%

A főzést, ami egy FOLYAMAT ne keverd ide! Annak semmi köze ahhoz hogy te széthagyod a cuccaidat.


De jellemző rátok, hogy tereltek meg a másikra toljátok a felelősséget, ahelyett, hogy picit odafigyelnétek.

jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
81%

Mások úgy kezelik az ilyen helyzeteket hogy elpakolnak maguk után.

Már az oviban is tanítják a kicsiket erre, fel kéne zárkóznod!

jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
35: Vagy a nőt állítják le? Foglalkozzon a saját dolgaival, és ne nyúlkáljon a férje cuccaihoz? Hmmm...
jún. 24. 21:19
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor miért nem élsz inkább egyedül? Akkor olyan random helyeken b.szhatnád le a cuccaidat, ahol épp kedved tartja.
jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
37: Ez lenne a megoldás?
jún. 25. 09:11
 39/50 anonim ***** válasza:
45%

"37: Ez lenne a megoldás?"


Kérdező, lefordítom, mi történik: a hozzászólók félrteértették a szándékod, és úgy látják, a barátnődet hibáztatod amiért elpakolja a széthagyott cuccaidat. Számukra a normális viselkedés, hogy a helyére kell tenni a dolgokat, ezért szerintük te vagy a hibás, és másokat hibáztatsz a saját hibádért; ezen jól felcseszték magukat.


A #37-es ahelyett, hogy explicit közölte volna veled, hogy nem ért egyet a dilemmáddal, inkább odaszúrt egyet, hogy akkor talán éljél egyedül.

jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Hát ja, véletlenül sem az ilyen kotnyeles nők okozzák a gondot, értem.

Sok vitánk volt már ebből, de képtelen változtatni, pedig szóltam már, hogy ne nyúljon a dolgaimhoz, valamiért mégis azt hiszi, hogy az ő dolga mindenhol "rendet" tartani, és csak úgy jó, ahogy ő elképzeli.

jún. 25. 11:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!