Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A te barátnőd/feleséged is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te barátnőd/feleséged is elpakol mindig mindent, hogy alig lehet valamit is megtalálni, semmi nem ott van, ahova tetted, ahol megszoktad? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
jún. 24. 11:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
Jó megoldás erre, ha te magad tartasz rendet a cuccaid közt.
jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
1: Ha az olyan egyszerű lenne. Kérés nélkül is elpakol, utána meg kereshetem...
jún. 24. 11:09
 3/50 anonim ***** válasza:
98%

2

De mit pakol el?

Ha te elrakod magad után a dolgaidat, akkor ő mit csinál? Megkeresi őket a helyükön és átrakja máshova?

jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
97%
Pont olyan egyszerű. Az a titok, hogy nem 3 óra múlva, meg holnap, meg jövőhétvégén fogod ezentúl elpakolni a cuccaidat, hanem rögtön utána, hogy befejezted a használatát. Esélye sem lesz így a feleségednek máshová rakni, mint ahová te akarod.
jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Nem. Hazaérek, lerakom pl. a kulcsot az asztalra, és 2 perc múlva már nincs ott. De mással is ez van, és picit zavaró ez a "majd én tudom, már megint széthagysz mindent, elrakom a helyére" hozzáállása. És ha nekem még más dolgom van még vele, máshova kell, érted...

Azért kérdezem, hogy ez mennyire általános, vagy csak ő ilyen típus.

jún. 24. 11:22
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére semennyire, mi nem pakolgatjuk egymás cuccait ide-oda. Mindenki tartson rendet maga.
jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Jó kis kirándulás lenne egyszer együtt körbejárni a lakást, mindenhova benézni és felfedezni, megtudni, hogy hol mi van, mi hol van, mi a helye egy-egy bizonyos dolognak. A saját cuccaidnak te jelölj ki helyet, és mindig oda tedd és tedd vissza, így mindig meg fogod találni őket.

Persze beszélgetni, megbeszélni és változtatni is lehet a lakástúra során.

Rend: Mindennek van helye, és minden a helyén van.

Persze, hogy így már könnyű lesz!

jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
0%
Éljetek külön háztartásban, vagy ha már közös a házatok, építetek, jelöljetek ki határokat. Ott a te cuccaid, ott meg az övé. Tartsa mindenki úgy, ahogy neki tetszik. A másikéhoz nyúlni pedig annak engedélye nélkül tilos.
jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az elpakoló barátnő. Könyörögnöm kell, hogy pakolja el legalább csak a saját asztalát.


Ha ott marad, akkor nem csak összehányva néz ki, hanem még a macska is leveri. Azért a drága kamera-objektívek esetén ez nem olyan vicces.


Először fogtam mindent, és a szükséges dolgokat beraktam egy dobozba, a felesleges dolgokat és a szemetet kidobtam. Szép, tiszta lett az asztal, már csak a dobozban lévő dolgokat kellett volna elrendeznie.

2 éve nem sikerült.


Aztán most kicsit átrendeztem a polcot, tettem fel két kosarat - egyikben kamerás (illetve általam annak ítélt, én nem vagyok része a fotós világnak) kábelek vannak, a másikban a többi fotós felszerelés.


Az se jó, mert nem talál semmit, eddig az asztalon tudta hogy mi hol van (közben ha lever valamit a macska, akkor miért volt olyan helyen, ahol leverheti...)


Szóval szeretném hallani a párod sztoriját is.

jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

De miért az asztalra rakod a kulcsot? Miért nem rögtön a kulcstartóra, vagy ahol a helye van? Értem, hogy ez idegesítő neked, de te meg azt értsd meg, hogy neki is idegőrlő, hogy egyfolytában utánad kell pakolnia, mert ott esnek ki a dolgok a kezedből, ahol éppen vagy. Nyilván ez nem így kezdődött, hanem az évek alatt alakult ki benne a tapasztalat, hogy széthagysz mindent és megőszülhet, ha arra vár, hogy majd a helyére rakod valamikor.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, mondhatjuk, hogy elég általános, hogy a feleségnek kell pakolni a család után, különben, a "jajj csak 5 percre lerakom ide" dolgok még 3 hét múlva is ott lesznek.

jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!