Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A te barátnőd/feleséged is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te barátnőd/feleséged is elpakol mindig mindent, hogy alig lehet valamit is megtalálni, semmi nem ott van, ahova tetted, ahol megszoktad? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
jún. 24. 11:01
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%

15.


A férfi rendmániás rosszabb, mint a női rendmániás. Ahogy érzem eddig!

jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
57%

Elhiszem, hogy idegesítő az állandó elpakolás, de én a feleséged részét is megértem.

Egyébként szerintem nektek férfiaknak van egy fura hiányosságotok, ha 5 centivel arrébb rak valamit az ember már nem találjátok.


Nekem a munkatársam ilyen. Múltkor "rendet" raktam az asztalán ( nem szoktam egyébként) ami annyiból állt, hogy minden maradt az asztalom csak egy helyre tettem a papírokat, egy helyre a tollakat, egy helyre a kulcsokat stb.

Semmit nem talált meg elsőre :D

jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
20: A kérdés arra vonatkozik, hogy másnál mi van, és ők hogyan kezelik, nem arról, hogy én mit csináljak.
jún. 24. 13:47
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

"Az én partnerem nem pakol utánam és én se utána. Megegyeztünk."


Válaszoltam kérdező. Nem tudom mi a problémád velem.


(17&20)

jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van. Párom elpakol mindent, általában a helyére. Ha mégsem találom akkor megkérdezem hol van, ő elmondja és kész.

Ennél nagyobb bajom sose legyen az életben.

jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló igényű pároknak kéne összejönniük. Van, aki attól idegrohamot kap, hogy a szennyeskosárból 3,5 centire kilóg a ruha, másoknál meg simán belefér, hogy 6 étkezésnyi mosatlan tányér hever szerte szét a szobában.
jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon nehéz minden igénnyel passzolni.

Ha csak az alapszükségleteket nézzük: tetszés, evés-ivás, alvás, szex, már millió egyeztetni való lenne, és ezek csak a hétköznapok.

jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
56%

"Azért kérdezem, hogy ez mennyire általános, vagy csak ő ilyen típus."


Ez egy nagyon gyakori felállás - mi is így vagyunk a feleségemmel. Nálunk az vált be, hogy van egy egyezményes helyünk, egy fiók, ahová becsűri azokat a dolgokat, amiket kint hagytam, így tudom, hogy ott keressem, ha nem találom.


Nyilván valid a kérdés, hogy miért nem teszem egyből a helyére. Igazából nekem ez nem megy. Szerintem van némi figyelemzavarom, mert ha arra kell figyelnem, hogy mindent a helyére tegyek, elfelejtem, amiért indultam.


Mondjuk az asszony se egyszerű, mert ő meg az ellentétem, és akkor is elpakol, amikor semmi értelme. Tipikus eset, hogy főzés közben elfordulok, és mire visszanézek a cucc fele, amit még használok már be van csűrve a mosatlanba.

jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%
nem csak a felesegek ilyenek, hol no van a lakasban ott minden eltunik.. de erdekes o maguk se emlekeznek sokszor hova is tettek el ..
jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
14%

29.


Én szeretem a rendetlen embereket, őket a legkönnyebb kifosztani, mert hónapok, sőt néha évek telnek el, mire hiányolni kezdenek valamit :D Akkor még elkezdi keresni a szemétdombon, újabb 1-2 hónap... És bármikor védhető a dolog azzal, hogy "amilyen rendet tartasz, nem csoda, hogy elveszett" vagy "nem ártana rendet tartanod és akkor nem történne ez így".

jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!