Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A te barátnőd/feleséged is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te barátnőd/feleséged is elpakol mindig mindent, hogy alig lehet valamit is megtalálni, semmi nem ott van, ahova tetted, ahol megszoktad? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
jún. 24. 11:01
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
96%

Az én férjem is panaszkodik hogy nem találja a kocsikulcsot amit a fotelbe behajított 😂😂

De amúgy mindent én pakolok, mivel ő semmit.

jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk még azt sem találja, amit ő (pasi) maga pakol el "gondosan". Így kereshetünk mindent. Plusz lomot nem szabad kidobni, a hasznos holmik is elvesznek a rengetegben.
jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt olyan, hogy egy melót a kellős közepén kellett abbahagynom. Ilyenkor szóltam a páromnak, hogy hagyjon mindent úgy, majd befejezem és elpakolom.

Ha ilyesmiről van szó, akkor simán lehet mondani, hogy figyu, nem volt időm elpakolni, de légyszi hagyd úgy a dolgokat.


Ha viszont napi szinten szét van hagyva minden, akkor a rendszeretőbb fél választhat hogy vagy kupiban él, vagy ő maga kezd rendet rakni.

jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
96%
Én se értem miért az asztalra teszed. Elmész az előszobaban a kulcstartó mellett, nem? Egy mozdulat feltenni.
jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
6%

figyelj, még ki se írta a kérdést a kérdező, de a kontrollmániás tanárnéni feminácik már itt oltogatják úgy, hogy f.ngjuk nincs a háttérről...


Képzeld feminista, van olyan, hogy rend van, és jön a nő, és szerinte az rendetlendség, és kb átpakolja az egész k.rva alkást.

Gondolom újat mondtam, és totál ismeretlen neked ez a helyzet...

jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
A 15-ös jól mondja, rend van, csak nem úgy, ahogy a feleségem szeretné, neki minden másképp tetszene. Ez az, ami zavar, és ezért nem találni sokszor a dolgokat, mert olyan helyekre rakja, hogy állandóan keresni kell valamit.
jún. 24. 13:09
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
De téged miért zavar, hogy pl. a kulcsot a helyére teszi ahová való? Nem akarja, hogy eltűnjön még neked mindegy mert rendetlen vagy. De nyugodtan hagyd el ha ilyesmi zavar azt keress magadnak hozzád hasonló trehány nőt. Sok sikert!
jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

17: Akadj már le a kulcsról, az csak egy példa volt. Más dolgokkal is ez van, még használnám, de már elrakja.

Te mit szólnál, ha a férjed mindig elmosná a fakanalat, miközben főzöl, és újra elő kellene keresned? Nem cseszne fel az ideg egy idő után? Na látod.


Ez valami fészekrakási ösztön lehet a nőknél, nem tudom, de elég zavaró.

jún. 24. 13:15
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

15

Hűha, elfelejtetted bevenni a nyugtatódat? :))

jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező ezt nem vele kellene megbeszélni, hogy téged zavar, hogy állandóan elpakolja a dolgaid és inkább saját magad után raknál rendet? A kulcsot írtad példaként akkor hogyan szakadjak le róla? Én sem értem, hogy miért nem lehet a helyére rakni ne haragudj. De ha egyszer neked így nem jó akkor ne fortyogj magadban hanem beszéld meg vele határozottan.

Az én partnerem nem pakol utánam és én se utána. Megegyeztünk. Ti miért nem tudtok, nem akarja megérteni, vagy nem szólsz egy mukkot se?

(17)

jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!