Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők folyton sírnak hogy nincs egyetlen kedves férfi sem és de jó lenne megtalálni az igazit stb viszont ha jön egy férfi egyből elhajtják meg sem akarja egyáltalán ismerni?

Figyelt kérdés
máj. 19. 23:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nem jó akárki, és nem minden áron kell!
máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Mi az hogy akárki? Ha nem tud a másikról egyetlen dolgot sem akkor honnan tudja hogy ez az akárki neki nem jó?

Minimum kéne 2 mondatot beszélnem valakivel hogy azt tudjam mondani hogy én nem ezt az embert keresem....

máj. 19. 23:09
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

A nők is emberből vannak, olyan férfival fognak beszélni és esélyt adni, akit szimpatikusnak találnak, nem küldenek el mindenkit.

Megválogatják, kivel jönnek össze. Sajnos főleg magyarországon nagyon sok pl a családon, párkapcsolaton belüli erőszak...

máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
valaki elhajtott téged, kedves kérdező? Ne az összes nőn vezesd le a frusztrációd, hogy egynek vagy kettőnek nem tetszettél
máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
Engem egy férfi hajtott el mert nincs ideje kapcsolatra holott kedvel, tudom, szimpatikus voltam neki és tetszek is. Szar az élet...nyilván nekem se kell bármelyik pasi, a pasiknak se kell bármelyik nő.
máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
A férfiak többsége állatias szinten viselkedik. Pont hogy ők nem akarnak megismerni minket nőket. Unjuk már sokan a huszadik szexuális ajánlatot.
máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#4

Nem történt ilyen, legyél szíves nem itt levezetni a férfigyűlöleted

máj. 19. 23:15
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
szóval igen xd
máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
A kedves férfiakkal az a helyzet, hogy nem éreznek késztetést hogy a sérült egojuk miatt panaszkodjanak a teljes női nemre...
máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%
#5 mitől nincs rá ideje? Szerintem ez csak egy kifogás.
máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!