Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők folyton sírnak hogy nincs egyetlen kedves férfi sem és de jó lenne megtalálni az igazit stb viszont ha jön egy férfi egyből elhajtják meg sem akarja egyáltalán ismerni?

Figyelt kérdés
máj. 19. 23:00
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

#9

Kérlek ne itt vezesd le a férfi gyűlöleted

Engem érdekel hogy a nők akik akarnak valakit de senkivel nem állnak szóba azok hogy képzelik el azt hogy majd megtalálják az igazit? Én nem vagyok érintett mielőtt jön a többi sértő komment

máj. 19. 23:35
 12/33 A kérdező kommentje:
Ha egy nő senkivel nem áll szóba (nem velem hanem szó szerint egyetlen férfival sem) akkor hogyan akarja megtalálni az igazit akiről annyit álmodozik?
máj. 19. 23:36
 13/33 anonim ***** válasza:
62%

Az is kérdés, hol, hogy jön. Sok helyen eleve elzárkózom az ismerkedéstől, bár nem is sírok, hogy nincs senki. A valóságban a legtöbb régóta szingli nő boldog egyedül is, csak még boldogabb lenne egy jól működő kapcsolatban. És ehhez keresnek partnert.

Ha azt érzem, hogy az illetőnek én vagyok a harmadik leszólított nő a nap folyamán, az instant nem. Az is, ha nem tetszik külsőre. Akkor is, ha rosszkor jön és nem vagyok olyan passzban. Szóval, az ismerkedéshez és főleg a kapcsolathoz sok minden kell azon túl, hogy valaki kedves. Persze, ez is egy összetevője a dolognak, de önmagában igen sovány.

A legjobb, ha több nem direkt ismerkedésre kihegyezett találkozó is van, hogy kötetlenül lehessen ismerkedni. Ilyenek a baráti összejövetelek, a munka kapcsán létrejött találkozások, vagy közös érdeklődés, hobbi mentén alakult kapcsolatok. Az utcai/buliban történő kísérletek közel 100%-a van kudarcra ítélve, ahogy látom. Mert személytelen az egész. Egy ilyen kezdeményezésnél biztos lehetek benne, hogy csak egy lehetőség vagyok a sok közül, nem pedig kifejezetten engem akarnak. És ugye jön a "hányadik lehetek a héten" kérdés, ami miatt eleve nemleges lesz a válaszom, ahogy sokaknak az alapján, amit hallok, olvasok.

Tehát,még az srm garancia semmire, ha egy nő panaszkodik, hogy magányos. Hát még, ha nem is teszi. Mert nem tudhatod egy random idegenről, akinél próbálkozol, hogy egyáltalán abba a rétegbe tartozik-e, aki ezen sír.

máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom, hány nőről beszélsz, lehet hogy van egy ilyen hisztérika, de nem hiszem, hogy vele kéne azonosítani minden nőt...
máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
27%

#10

Munka haverok de sztem is csak kifogás volt.

máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem tetszik valaki, akkor nem érdekel, hogy kedves. Ennyike. Addig keresgélek, amíg találok olyat aki kedves is meg tetszik is. (10 éves kapcsolatom van, szóval nem aktuális épp a keresgélés, minden feltételnek megfelel a párom.)
máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
63%

"Ha egy nő senkivel nem áll szóba (nem velem hanem szó szerint egyetlen férfival sem) akkor hogyan akarja megtalálni az igazit akiről annyit álmodozik?"


Akiről álmodozom, ahhoz majd odamegyek beszélni.

máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
8%

Mert náluk a kedves férfi valójában = gazdag és jóképű férfi. Azok meg általában foglaltak már.

A valóban kedves, de szegény/csúnya pasik nyilván nem számítanak embernek az ő szemükben.

máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
78%
szerinted egyetlen egy nő sem beszél egyetlen egy férfival sem? vagy minek általánosítasz itt?
máj. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
18 férfinak nem számitanak, potenciális partnernek, mondom ezt úgy hogy se szegény se csúnya nem vagyok, csak hallok látok ezt azt nőktől, a gyomrom kifordul tőlük néha, persze van kivétel csak legyen idegrendszered megtalálni
máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!