Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy hogy egy életkor után már egyszerűen lehetetlen megtalálni az "igazit"?

Figyelt kérdés

jún. 3. 08:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Persze, a kor előrehaladtával egyre nehezebb, az okokat most nem sorolnám fel, gondolom, te is tudod. Amúgy igazi nincs, csak azzá lehet válni egymás mellett.
jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Én 20 évesen is egy nagycsomót lógtam egyedül mindig.

Tele vagyok olyan élményekkel amikor senkim se volt soha.

Pl külföldön voltam bébiszitter(Németo.). A családdal ki kellett menni Olaszo-ba, mert ők ott kötöttek üzletet plusz nyaralás egyben. És kaptam szabadidőt is, nem non stop kellett a kicsikkel lennem.

Na 2 hét a tengerparton tökegyedül bóklászva, random pasikkal spanolás, aztán go vissza együtt Németo-ba.

Szinte soha nem volt senkim 20 évesen sem. Mert alkalom nem volt csak.

Vagy pl Münchenben is egyedül a karácsony szilveszter. Néztem a tömeget hogy mindenkinek minimum legalább rokonai vannak, nekem nemhogy barátom, de még rokonom se volt kint. Senkim.

Vagy itthon érettségi után is a másik suliban. Az osztálytársaim elé jön a pasija, elém senki max anyámék hogy hazavisznek kocsival nehogy csavarogni merjek suli után.

Aztán egy két pasi akik nem akarnak semmit csak az időmet húzták, pár év ezzel azzal, aztán vége.

Marhára nem kortól függ. Más meg 40 esen is partnereket cserélget.

jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem mindenkinek létezik "Igazi".
jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Én lassan 40 éves férfiként abszolút így érzem. A korban hozzám illő nők (35-45) már nem akarnak ismerkedni, vagy a herceget várják fehér lovon.
jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván igen. A választék legalábbis mindenképp kisebb.
jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%
Max. azért nem, mert egyre válogatósabb vagy. Akibe még belezúgtál volna simán 17 vagy 22 évesen, azokra manapság rá sem nézel. Vagy ezerszer több dolgot elvársz tőlük, mint akkor. Keresd újra azt a fajta egyszerűséget és természetességet, ami akkor megvolt benned. Meg tudod találni.
jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
33%
7-es: ó, ez tetszik. Köszi, jó tipp. Igazad is van az esetemben. Megpróbálom majd így felfogni a társkeresést.
jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

38 vagyok és úgy érzek mint az 5-ös, tehát 2 évre vagyok a 40-től de kb. semmi előrelépés ezen a téren, 1-2 éve kezdett rohamosan romlani a dolog, egyre kevesebb ember körülöttem, egyre kevesebb lehetőség, persze keresem őket de úgy látom hogy az egyedülállók, bár rengetegen vannak mégis szét vannak szóródva.


Az a baj hogy a környezetemmel se teszek jót így hogy ennyire magányos vagyok, ez kihat mindenre és mindenkire. Templomba járok, igyekszem minél többször egy héten, ezért az ad egyfajta megnyugvást, de ezen kívül kevés dologba lelem örömet.


Úgy érzem a szeretet, a valakihez való tartozás "élménye", de legalábbis ennek megléte sokat tud adni az embernek. Nem mondom hogy ez minden de hiszem azt hogy enélkül minden sokkal de sokkal nehezebb.


A 20 éves hozzászóló egy más korosztály, abban a korban még tele voltam tervekkel, álmokkal.


38 körül ezek már nincsenek meg bennem csak tátongó űr.

jún. 3. 08:40
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 5-ös! Érdekes az észrevételed, én nőként érzem ugyanezt. A korban hozzám illő férfiaknak is csak a top 10-es nő kell!
jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!