Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy hogy egy életkor után már egyszerűen lehetetlen megtalálni az "igazit"?

Figyelt kérdés

jún. 3. 08:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
84%
Szóval kérdező, azok a telhetetlen, gonosz nők! Mert ugye, veled minden rendben van, tökéletes vagy, úgy ahogy vagy! Az egyetlen hiba, minden nő felszínes, senkinek sincs helyén az értékrendje, kivéve neked.
jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

31-es ezt sosem állítottam de nincs velem akkora gond hogy ne lehetne társam.


De mitől tökéletesen a nők???

jún. 3. 13:39
 33/36 anonim ***** válasza:
84%

32 - "de nincs velem akkora gond hogy ne lehetne társam"

Hát szemmel láthatólag mégis 🤣🤣🤣

jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az a baj, azt hiszed, ha megfelelsz bizonyos feltételeknek, csakis akkor tekint rád egy nő potenciális partnerként. Egy nap több "Lehet nőm, ha?" kezdetű kérdést is feltesznek itt. Az ilyet kérdezők úgy vélik, velük egyébként semmi probléma nincs, sikertelenségüket egy dologra fogják. (introvertált, csóró, melós, alacsony, stb.) Megsúgom a titkot, ha sikerül érzelmeket kiváltanod egy nőben, nyertél!
jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos van némi igazság abban, hogy aki 30 éves koráig nem kelt el, ott valami baj van. Van valamilyen tulajdonsága, amivel nem akar senki együttélni. Csakhát az adott illetőnek fogalma sincs, mi a baj vele, hisz mindenki normálisnak hiszi magát. Szerintem kb. ez az egyedül maradtak 70 százalékára jellemző. Hogy mik ezek a tulajdonságok? Pl. alkoholista, ápolatlan, lusta, link, parancsolgató, örök elégedetlen, érzelmileg elérhetetlen vagy túlszerető, féltékeny, semmirevaló, stb. A maradék 30 százalékba pedig azok maradnak, akik bár tényleg normálisak, nincsenek is irreális elvárásaik, csak későn érők, sajnos felszarvazták őket, tehát kénytelenek újra párt keresni. És vannak, akiknek más miatt nehezebb, válás után már gyerek van, szüleit ápolja, stb. Úgyhogy fel lehet kötni a gatyát!
jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Senior Séf ***** válasza:
83%
Én 40 évesen találtam rá. Az igazsághoz azonban hozzátartozik, hogy én is csak addigra értem "igazivá".
jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!