Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy hogy egy életkor után már egyszerűen lehetetlen megtalálni az "igazit"?

Figyelt kérdés

jún. 3. 08:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%
Itt mindig annyira tiltakoznak az ellen, hogy 30 fölött "lefőtt a kávé". Pedig szerintem a nagy átlagot nézve ez megállja a helyét. Szinte mindenkinek van valakije. Lehet, hogy nem házastársa és gyereke(i), de jegyese, élettársa, komoly kapcsolata, lazább valami akkor is. Aztán sok sikert, hogy a ritka kivételekkel egymásra találjunk... Persze közülük is azokkal, akikkel összeillünk, nem 200 km-re lakunk egymástól stb. Lehet várni a válásokat, szétmenéseket, de valljuk be, ez nem az igazi perspektíva...
jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

11-es ez az igazság szerintem is, nem hiába vízválasztó a 30. Akkor már az ember nem "fiatal", nem "ifjúság", teljesen más korosztály vagyunk és aki erre az életkorra nincs párkapcsolatban, házasságban, az valóban nem nagyon válogathat.


Egyik része az embereknek utazgat, hedonizál, vagy épp csak külföldön él, a vallással foglalkozik, extrém sportokkal, vagy munkájában maximalista, de mindenképpen valamivel nagyon el van már foglalva és nem igazán nyitott az ismerkedésre, akár azért mert a múltjában történt ez vagy az vagy egyszerűen érzi azt hogy nem igazán van már hol.

jún. 3. 09:00
 13/36 anonim ***** válasza:
95%

11. De azt is tegyük hozzá, hogy sokan nem olyan emberrel vannak együtt, aki őszintén tetszene nekik. Hanem csak összejöttek valakivel, hogy legyen valakijük, vagy valami más alapon, de nem vonzalom alapján. Rengeteg ilyet látok a környezetemben!


Szóval ez nem így működik, hogy az összes kapcsolatban lévő ember a jó fogás, az összes egyedül lévő ember pedig a selejt. Sokan olyan emberrel vannak együtt kapcsolatban, akihez nem vonzódnak őszintén. Erről valahogy kevés szó esik. Ez legalább ugyanolyan szomorú, ha nem éppen szomorúbb dolog, mint a szingliség.

jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Szerintem bárhogy is csűrjük csavarjuk aki egyedül van az érez egy nagyon komoly űrt magában. Lehet ezt ideig óráig elfeledtetni meg mindenfélével pótolni de semmi sem pótolhatja az igaz szeretet amit adunk/kapunk a szerettünktől, már csak az érintés önmaga, a valakihez való tartozás, az hogy valakit valóban érdeklünk, valakivel együtt megyünk át nehézségéken, illetve valaki akivel megtudjuk osztani az őszinte örömeinket.


Ilyen korban már a testvérekkel ha jó is a kapcsolat mindenki éli a maga életét, a szülők meg már láthatóan idősödtek, nem tudnak már "partnerek" lenni, csak külső szemlélők, de az ő szenvedésük is valahol az ha a gyermeküket "senki sem" szereti. Ez egy szülőnek borzalmas érzés lehet, talán még rosszabb is mint nekünk magunknak akik nem ismerünk mást.


Sajnos ez egy zsákutca nem hiába van annyi öngyilkos, sokszor csak az egyedüli "megoldás", de azzal meg fájdalmat okozunk másoknak ezért egy önző tett, egy bűn, és maximálisan elítélendő.

jún. 3. 09:05
 15/36 anonim ***** válasza:
92%

#13 Ez is jó meglátás, én egyetértek. Csak annyit próbáltam kifejezni, hogy sokkal kevesebb az elérhető ember. Foglaltak. Az már más kérdés, hogy milyen a kapcsolatuk, nekem sincsenek illúzióim egyébként...

#11 vagyok

jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
75%

Én 20 éves kor felett éreztem ilyesmit

Tinédzserként még vannak lehetőségek, utána már mintha minden létező ajtó bevágódott volna előttem

jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
"Sokan olyan emberrel vannak együtt kapcsolatban, akihez nem vonzódnak őszintén." Persze, szükséges a fizikai vonzalom megléte, csak úúgy érzékelem, manapság ezt egyre "extrább" külső képes kiváltani az emberekben, abnormálisan magasra került az ingerküszöb.
jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
58%

Hogy apámat idézzem: aki nem kel el 30 éves koráig, ott már baj van.


Hogy magamat idézzem: aki meg elválik, ott vm baj volt, a kövi kapcsolata miért lenne jobb?

jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
93%
13as válasszal maximálisan egyet tudok érteni. Kompromisszumot kötnek, hogy azért mégse legyenek egyedül, megfeleljenek vm társadalmi vagy családi elvárásnak, aztán vannak, mint a kutya meg a macska.
jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálom azokat akik úgy gondolják, hogy 30 felett lefőtt a kávé.

Az én életem 30 éves koromig egy börtön volt jóformán. Nemsokára 32 leszek. Mostanra teljesedtem ki.

A párkapcsolataim katasztrófák voltak. Most meg van egy normális kapcsolatom. Igaz csak fél éve vagyunk együtt, de ilyenkorra már kiütközik a kapcsolat dinamikája, de nem látok okot, hogy miért ne működhetne.

jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!