Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi a hiba a mai lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a hiba a mai lányokban? LÁNYOK! Mi a hiba a mai fiúkban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

Utolsó 2ő egyetértek.

Én már attól kezdek félni,hogy nem is lesz senkim se felnőttkoromba:D

Így már inkább arra hajlok,hogy akkor az egészet hagyom a búsba és nem kell nekem egy pasi sem.

Öregen szüzen fogok meghalni:/ De már kezdek beletörődni:P

18l

2010. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
100%

azér 18 évesen ne vágd már fel az ereidet könyörgöm.. :D én is 18 éves vagyok és lány és szűz és nem volt még rendes pasim.. :D és? majd egyszer csak megtalál a szerelem.. :D

de bírom, mikor 18 évesen már vkinek világfájdalma van.. :D

2010. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne leírnom ugyan azt amit már mindenki leírt, de egyetértek velük. A myvipen lehetne egy klubbot nyitni a normális embereknek.
2010. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

18 évesen elég világfájdalmam lehet ,ha mindenki lenéz és semmibe vesznek,meg úgy néznek rám mint a véres rongyra,csak azért mert nem vagyok pasizós típus meg nem úgy nézek ki ,mint egy felfújt mű pláza/discopics@.

És ha belegondolok,hogy ez így is lesz más helyeken pl ha munkám lesz... Akkor kössz inkább maradok egyedül.

Egyébként sem vagyok egy olyan aki bárhol feltudna szedni egy csávót.De itt nem is ez a lényeg.Sok minden van amitől nem tudok megszabadulni és már az agyamra megy de nem kezdek bele az túl hosszú lenne.

Nem írtam még le azért teljsen magamat :) de kicsit rossz érzés,hogy a barátnőim felének már volt legalább vagy 3 barátja nekem meg még egy normális sem.Bár ez egyéntől is függ ki mennyire fogadja el ezt...

Ebből még az jutott eszembe,hogy sok az önbizalomhiányos pasi és lány is.Bár szerintem lányból többen vannak.Régen biztosan nem volt így.:/

2010. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

Ne rágd magad ilyeneken. Én ugyan így vagyok, csak 19/F-ként. Előttünk még az élet, nem vesztettünk semmit. Nem mi vagyunk rossz úton, hanem ők...

:)

2010. jún. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
100%

Hm..akkor csatlakozhatnék én is:D

Nyugi, nem vagy egyedül legalábbis kezdem úgy érezni a hozzászólások alapján.

18 éves vagyok, szűz, és nekem se volt egy rendes pasim. Ez van.

Néha rossz, de ahogy elnézem, hogy ma mit jelent egy párkapcsolat elég elszomorító....röviden leírom:

Meglátod és megszereted helyett...meglátod és de jó lenne megdugni(fiúk),milyen jól lehetne villogni ez a srác mellett(lányok)+ a barátnőim sárgák lesznek az irigységtől..

Aztán kezdek belezúgni helyett...kezdi szétrakni a lábát(fiúk), végre eldicsekedhetek, hogy nem vagyok szűz(lányok).

Wááá teljesen belezúgtam helyett...ez is megvolt(fiúk), tuti belém zúgott, vajon pénze is van?(lányok)

Szóval ha még nem is ennyire morbid a helyzet, de nagyon igaz....

A sok rendes srác és csaj meg tényleg elnyomódik, mert aki nem szalaggyártmány az vagy selejt vagy nyomi .

2010. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
(a nagyon hosszú válaszos lány vagyok a csoportbeosztásokkal :))Pontosan ugyanazt gondoltam, mint amit páran itt leírtatok. Két rossz kapcsolat után, minden reménytelenségem ellenére most itt ülök a párom mellett, akivel 6 nap híján 21 hónapja vagyunk boldogok. Ő is hasonló, mint én, sokkal érettebb a koránál. Nem volt könnyű megtalálnunk egymást, de jópár "véletlen" során egymáshoz kerültünk és csiszolódtunk, változtunk is mind a ketten. A lényeg az, hogy bár tudom, hogy nem így tűnik, de nyugi, van remény, vannak még normális, kedves fiúk és lányok, csak nehéz őket megtalálni!
2010. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

Amúgy, a társkereső is olyan hogy ott is fentvannak a divatbalf@aszok meg a műpics@'k.

A fizetősre meg megy az akinek Béla az anyja.

Bár én már kezdek ott tartani amit sokan mondanak, hogy majd megtalálom, mert túl sok kosarat kaptam én már ahhoz hogy magabiztos legyek csajozási téren.

F18.

Ui:: Nem akarok balf@sznak tűnni, de aki ismerkedne az privátba dobjon üzit. Hátha.... kitudja...

2010. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat!!!!
2010. júl. 4. 12:38
 70/71 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj hogy mindenkinek csak a külső számít, senkit nem érdekel a belső. Mindenki hanyatt dobja magát hogy ja de szép vagyok, amikor meg kiderül h orvos akarok lenni, jól tanulok meg ilyesmi akkor mindenki néz rám az 'ugyan mi a f@szé?' arccal.

Olvassátok el a kérdésem és a válaszokat: 16/L


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17365..

2011. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!