Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi a hiba a mai lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a hiba a mai lányokban? LÁNYOK! Mi a hiba a mai fiúkban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%

15:48 vagyok..

Hát baromi vastag az az álarc...

A baj az, hogy mindenki ezeknek a hülye elvárásoknak akar megfelelni, aki pedig egy kicsit normálisabb az is megjátsza az agyát nehogy lenézzék azért, mert ő normálisabb, és értelmesebb a többinél

2010. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 almakörte ***** válasza:
15:48-nak: keress bicós arcokat, mi nem vagyunk korcsok:D
2010. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:

15:48

Elég baj, hogy a korcs és normális kezdenek szinonimák lenni.

Áh ezen lehetne agyalni a világ végéig:D

2010. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
75%

Én egyáltalán nem szeretek bulizni, mert sztem nem menő amikor 14-15 éves lányok egy buliból hazafelé jövet az árok partján hánynak, és b*szatják magukat, aztán azt sem tudják mi történt... és ezért lenéznek az osztálytársaim, kiközösítenek, mert tudom hogy az állandó bulizásnak semmi értelme, és mert olyan pasit keresek aki küzd értem, és nem rakom szét nekik a lábam...

15/L

2010. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:

A lányok nevében kikérem magamnak. Akiket ti itt szidtok, nagy részét valószínűleg nem is ismeritek.

Ittvagyok 18 évesen... szeretek bulizni, minden héten járok, sőt imádom. Mindig iszom, de fele alkalommal sem vagyok részeg, kicsit sem. És igen, így is egy h*lye p*csának néznek sokan. Miért is? Jól tanulok, egyetemre megyek szeptemberben, soha nem dugatom meg magam buliban, igaz gyakran kavarok ezzel-azzal (tánc, smárolás maximum), de ha csak "arra" mennek, azonnal lerázom őket. Ennyi tartásom még van, de ezt sem képesek becsülni a fiúk. Szerintem pedig semmi rossz nincs abban, amit csinálok. Csak szeretek szórakozni, mint a legtöbb fiatal. Sok olyan lányt ismerek, akinek bár komoly kapcsolata van ilyen fiatalon, bulikba sem jár, afféle apáca életet él, de mellette az iskolában bukdácsol, hülye mindenhez, max a wc pucoláshoz nem, egyszerűen azon kívül, hogy a pasijával van, semmit nem csinál egész nap, csak növeszti az így is hatalmas seggét. Se barátok, se tanulás, se hobbi, semmi jövőkép. Ez jobb? Szerintem nem. Inkább vagyok ilyen "discop*csa", de mellette tanulok, van hobbim és barátaim. A pasik mégsem képesek megbecsülni, csupán ezért...


A rosszfiú-jófiú kérdésről pedig annyit, hogy szerintem a csajoknak nem a rosszfiúk jönnek be, hanem a HELYES PASIK! Ha bejön, ha fizikailag vonzódom hozzá, teljesen mindegy, hogy egy tahó p*raszt vagy egy kedves, odaadó srác, odavagyok érte és kész! Annyi a különbség, hogy az utóbbival boldogabb lehet az ember. Az tény mondjuk, hogy azt egy csaj se szereti, ha futnak utána, ha nincs szabad tér számára. És ha kettő közül választani kell, azt fogja választani, amelyik jobban tetszik neki külsőre és amelyik több izgalmat tud nyújtani neki. Mert kevesen szeretik az unalmas pasikat és az unalmas kapcsolatokat.

2010. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

sziasztok

lány vagyok...

nekem az olyan fiúk jönnek be akik kedvesek,udvariasak,és nem érdekel ha nyálasak...

és nekem télleg nem a külső számít...(van egy duci fiú,akinek tetszek,és nekem is bejön csak nem tom h mit tegyek...)

inkább olyan legyen,mint bunkó f*sz...nekem tetszik egy fiú ,akinek nem kellek mert egy másik (k*vás csajt szeret ,aki(iskolaidőbe) minden nap minden szünetben fiúkkal lóg,és nekik kelleti magukat...

elhívta őket strandra is...

2010. jún. 29. 17:49
 47/71 A kérdező kommentje:
ja ,és azt a duci fiút csúfolják,meg a barátnőm is azt mondja hogy mi tetszik benne...őszintén?! a kedvessége....,és az hogy fel merné vállalni... nem szégyellene...
2010. jún. 29. 17:51
 48/71 anonim ***** válasza:

17:22

Szerintem okés csaj lennél, engem nem zavarna, ha ilyen gyakran (vagy egyáltalán) bulizni mennél, az se zavar, ha JUUJ alkoholt iszol. Ha járnánk, még az is lehet, hogy mennék veled. De ha meglátnám, hogy más pasikkal smárolsz, vagy tapiztatod magad, szerintem jogosan qrváználak le és hagynálak ott.

Ha egy kapcsolatban az utolsó dolgokat mellőzi az amúgy értelmes lány, akkor engem nem zavar, hogy hol hányt / szórakozni merészelt. Ha valakinek nem ilyen lány kell, húzzon a könyvtárba, vagy nemtom.

2010. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:

17:22


14:40-t írtam, nem az a probléma, hogy szórakoznak meg isznak, mert oké bulizzon, táncoljon, sőt 1x-2x berúgni is be lehet jujj :). De amilyen szinten művelik ezt az már botrány, pedig nem vagyok konzervatív vagy ilyesmi...

2010. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:
uccsó:egyetértek
2010. jún. 29. 19:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!