Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi a hiba a mai lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a hiba a mai lányokban? LÁNYOK! Mi a hiba a mai fiúkban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

Én a duci társadalmat képviselem. Igen társadalom, mert sokan vagyunk manapság, és mert kb az előző oldalakon említett emberek miatt a többségünk egyedülálló.

Én személy szerint nehezen találok partnert, mert nem vagyok a mai átlagnak megfelelő+nincs pénzem 20ezres cipőre, gatyára stb.

18 múltam, de még 1 normális kapcsolatom nem volt, és ez köszönhető a mai begyöpösödött, elb@aszott fiatalságnak.

A bátyám 30évesen most találta meg az igazit, neten, és nem aza hődebombázó, ebből szerintem látszik hogy mennyit változott a társadalom eme része.

F18

2010. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
igenigen:s
2010. jún. 29. 19:40
 53/71 anonim ***** válasza:
A probléma itt elsősorban az, hogy a "mai fiatal" lányok (és amennyire én látom, a fiúk is) három csoportra oszthatóak. Az első csoport a "m.ű.k.u.r.v.á.k" 12 évesen 20-25-ként viselkednek, annyinak akarnak látszani (az már megint más, hogy a mai "művészek" "médiaszemélyiségek" /Paris Hilton, Dundika, Britney, akárki/ ezt a mintát mutatják, ami inkább a társadalom jelenlegi helyzetét mutatja, nem annyira a kislányok hibája). A második csoport azok, akik nagyjából koruknak megfelelően viselkednek, persze ezért ki vannak közösítve és "gyereknek", "kis hülyének" bélyegezve, csak azért -mint ezt már említettem-, mert 12-14 évesen igenis tanulnak, szabadidejükben kirándulnak, olvasnak, ne adj' Isten segítenek is otthon. A harmadik csoportot azok képzik, akik 12-14 évesen a koruknál sokkal érettebben gondolkoznak, sokan azért, mert hamarabb kellett felnőniük (szülők betegsége vagy más okok miatt), hamarabb kellett önállósodniuk. Ők úgyszintén tanulnak, szabadidejükben otthon segítenek és TUDATOSAN építik a jövőjüket. Nyugodtan szóljatok, ha nincs igazam, de szerintem ez manapság így van és pont ezért beszélhet az én korosztályom már "mai fiatalságról" a 12-14 évesekre gondolva. Ráadásul a három felsorolt csoportból az elsőben vannak a legtöbben, a harmadikban a legkevesebben és az első csoportnak egyre több és több tagja lesz, mivel sokan inkább beállnak r.i.b.a.n.c.nak, mint hogy kiközösítsék. (Bocs, ha hosszú lett, csak iszonyúan idegesít a téma) 19/L
2010. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

Egyet értek Kedves utolsó. Sajnos engem is kiközösítettek emiatt a középiskolákban, de nem fogok miattuk változni.

19/F

2010. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek vele!

Tényleg csoportokra van osztva a mai fiatalság.

Én nem tartozom az elsőbe.Emiatt ugyan nem közösítettek ki soha,de a legtöbb oszt.társam akik persze divatpics.k,azok mind lenéznek mert én nem vagyok olyan,hogy minden héten megyek buliba meg nem vagyok pasizós típus se. Néha még köszönni se akarnak. Az ilyenek mind lenézik a normálisakat,akár fiú akár lány.(tiszt.a kiv.-nek)

Sajnos én ezt tapasztalom.Őrült világban élünk.

Nem tudom szerintem csak Magyarországon ilyen a legtöbb fiatal,külföldön is akadhat de szerintem nem ilyen nagy mértékben mint itt M.o-n...

Mindenesetre régebben sokkal jobb volt.

18L

2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

A sok műmaca aki azért lesz az, hogy bevágódjon a legmenőbb alfahímeknél....és a sok alfahím, aki azért lesz az hogy bevágódjon a műpi.áknál....

Ez egy ördögi kör, bár optimista vagyok de ebből nincs kiút..

2010. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

Én írtam amúgy 14:40-t meg 22:02.

Nem akarom szétoffolni a kérdést, de tényleg jó lenne egy ilyen "normális" társkereső, vagy akár valami klub iwiwen/facebookon (az ilyen átkozott oldalakon :)), ahol a "magunkfajták" egymásra találhatnának. Ha mást nem legalább barátok/haverok lehetnénk. :)

19F

2010. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
csináljunk ebből a kérdésből egy társkeresőt:D:D:D
2010. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
100%

A lányok a fiúk miatt, a fiúk a lányok miatt olyanok, amilyenek. Mert azért valljuk be, nem azt nézik a pasik a csajokon, hogy "hű, milyen intelligens", hanem, hogy "hű, mekkora melle van, milyen jó a segge", ami alapvetően nem baj. Az a baj, hogy másra sokan nem is kíváncsiak, felületesen választanak maguknak párt, belső érték semmi. A lányok meg persze erre még rá is játszanak, 12-13 évesek kiteszik a "mellüket", rázzák a seggüket. Aztán aki nem ezt csinálja, az le van sz*rva, esetleg még ki is közösítik, kicsúfolják. Erre persze még többen csinálják ezt.


Lányokban a hiba:

- mindent odaadna elsőre, bárkinek aki elég "menő", tartás nélkül

- ők sem adnak semmit a belső értékekre

- aki esetleg "normális" lenne, azt lenézik, kinevetik, kihasználják (akár fiú akár lány)


Fiúkban hiba:

- összetévesztik a magabiztosságot a bunkósággal

- felületesek, mint mondtam

- vagy a másik véglet, hogy nyulak, egy lányt megszólítani nem mernek (mondjuk ez együttesen a "mai fiúk és lányok miatt van részben, szerintem)


18/L

2010. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:52


Teljesen egyet értek veled! Én régen oda mertem menni egy lányhoz bárhol hogy leszólítsam, de ma már nem teljesen felesleges úgy el küldenek hogy csak nézek, mert nekik azok a csávók jönnek be akiknek pénze van teszik a nagyot hogy mekkora kemények pedig közel sem azok.


Mai párkapcsolatok nem a szerelemről szólnak hanem hogy a csávónak legyen jó sok pénze vagyis én ezt így látom.

Ahogy látom így kívülről a kapcsolatokat nem is tudnak normálisan semmit megbeszélni vagy kihasználja egy fél a másikat.

2010. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!