Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi a hiba a mai lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a hiba a mai lányokban? LÁNYOK! Mi a hiba a mai fiúkban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
47%
A fiúk nem tudnak várni? Mert a lányok aztán tudnak, és most nem feltétlen a szex a lényeg. Úgy volt hogy összejövök egy lánnyal, találkoztunk is volna rövid időn belül. Ha még nem is jöttünk volna össze, barátok biztos lehettünk volna, de mire eljön a tali közli hogy "bocsi de összejöttem egy sráccal, tudom úgy volt hogy veled találkozom, de hát bocsika... így alakult" szal nem kéne nagyon csodálkozni hogy a fiúk csak szexet akarnak! Másra nem vagytok jók, csajok!
2010. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
62%

Ahha, és ha ez a normális, akkor mért van az hogy:

-Azokat a fiúkat akik odavannak értetek, hajtanak értetek, ajándékokat vesznek nektek stb. leszarjátok? Nekem ne mond hogy nem így van, mert tapasztaltam már eleget.

-Azokat a fiúkat akik titeket szarnak le, meg szeretitek. Jön egy nagy macsó, nem vesz nektek ajándékot, nem mondja hogy szeret, csak nagyképű, gátlástalan stb. Na ti ezekért vagytok oda! Még azok a lányok is akik azt mondják hogy ők bizony nem. Neki mennyit ér egy lány? Egyik után a másik. Udvarol nektek? A nagy f*szt! Szinte ti küzdötök érte. Egyfolytában a nyomában vagytok, és úgy kaphat meg titeket hogy szinte semmit sem tesz. Az un. normális, rendes fiúk meg csak néznek hogy mi van, és nem értik...

2010. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
42%
mindegyik ócska divatundormány.
2010. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
41%
a lányok r.bancok a fiúk meg tanyasi ótvar bunkók ennyi és ez a kettő mindig meg is találja egymást és nem hagynak teret a jófiúknak vagy a szép lányoknak...
2010. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
88%

"A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak úgy tudnak inni, mint az apjuk."

Régen az is égő volt, ha egy férfi feküdt holt részegen az árokparton, aztán hazamászott, ma meg tinip.csák csinálják ugyanezt, és még élvezik is, aztán mennek faszbúkra meg májvípre elújságolni, hogy "Tegnap húúú de lyól bebaszcsiztam :ÁÉ" stb. Kb ez. Fiúk dettó.

2010. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
89%
És hogy a fiúk csak szexet akarnak? Van aki csak azt akar, de van olyan lány aki másra nem is való. Bírom, hogy ti beállítjátok magatokat úgy mintha olyan elérhetetlenek lennétek. Mintha ti nem akarnátok a szexet. Holott ugyanúgy akarjátok mint mi. Csak a társadalmi nyomás miatt nem mondjátok ki. 14 éves lányok 2 hét után baszatják magukat idősebb barátaikkal. Akkor miről is beszélünk? Aztán meg ezek a 14 éves lányok, amikor kicsit idősebbek lesznek, csodálkoznak hogy őket minden pasi csak megdugni akarja. Vajon miért?
2010. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
39%
59esnek is nagyon igaza van :)
2010. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
75%
12:06 én még mindig az vagyok, aki leírta ezt a 'normális társadalmi normát'.. és teljesen igazad van, ha alaposan elolvasod még egyszer, amit írtam, látod h én is ugyanezt gondolom. h MI,LÁNYOK (most általánosítva mondom, nem magamra, mer én nem a flegma f@szokra bukok) rontottuk el ezt a világot.. de szerintem ez főleg Magyarországon van így.. legalábbis külföldön én nem tapasztaltam ennyire, ott még sokkal előzékenyebb, figyelmesebb fiúk vannak, mondom megint általánosítva.. :/
2010. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
83%

Én meg azt veszem észre , hogy a csajok nagy része rettentő magasra teszi a lécet.Írjátok hogy legyen jóképő , kedves és romantikus de ne legyen nyálas , legyen sportos de ne legyen túl vékony és túl nagydarab sem , szeressen titeket de sz4rjon is le stb.Meg írjátok hogy ti nem szeretitek a bunkókat , hát én kajak nem ezt tapasztalom.Haveromnak kb havonta úk nője van , olyan szöveggel szedi fel őket hogy az valami elképesztő , beszólogat a csajnak hogy "nagy segged van" erre a csak vigyorogva néz rá , aztán szakítanak és a csaj siránkozik hogy milyen szemét volt vele a srác , én hülye meg rendesen viselkedek egy lánnyal ahogyan sztem minden férfinak kellene , de semmi haszna.

Arról meg már ne is beszéljünk , hogy öntudatlanra isszák magukat a csajok 1-1 bulin , qurvulnak , aztán másnap irogatják msn-en hogy hűűű de jó volt a tegnap este , nem emlékszem semmire , ehez is csak gratulálni tudok.Lányok , hová tűnt belőletek a tartás ??

2010. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak egyvalamit mondok:

Amíg az ilyen flegma, bunkó hülyékre buktok ti lányok, addig ne várjátok hogy a pasik majd jobb irányba fognak változni. Sőt mindegyik ilyen bukó, gátlástalan barom akar majd lenni, mert látják hogy ez kell nektek...

2010. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!