Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi a hiba a mai lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a hiba a mai lányokban? LÁNYOK! Mi a hiba a mai fiúkban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 almakörte ***** válasza:
100%

Vélemény: Kompletten az egész probléma szerintem ott kezdődött, hogy bejött a myvip az iwiw a facebook stb ahol az emberek képeket tesznek ki magukról.. gondoljatok bele mondjuk sokan (20 év körüliek)hogy 5-6 éve milyen más volt minden.. mert akkor még nem voltak ilyenek, még kb digit fényképezők is alig voltak. akkor elkezdtek bejönni ezek, bejöttek a közösségi oldalak, jöttek a képek.

Aztán elkezdtek a csajok picsulni, amint elkezd nőni a melle mindegyiknek már teszi ki myvipre és kinnvan mindene aztán csodálkoznak hogy az a vélemény róluk hogy ribancok és csak megd*gni lehet őket.

A fiuk részéről meg ugyanez, megesznek 3 grillcsirkét azt hiszik nagyok és erősek lesznek és már pózolnak félmeztelenül ezeken az oldalakon... és akkor betalálja egymást a ribi meg az alfahím, repkednek a kommentek és innentől már azt hiszi mindegyik hogy szép és szexi és mégdurvább képeket tesznek ki stb.. csak nézzetek körbe myvipen elég szánalom már.

ezt nem az egész társadalomra értem, tisztelet a kivételnek mert szerencsére elég sok normális van. csak a kamaszodó korosztályt ez elég durván elkapta, ezért van a nagy arcoskodás 14 évesen. talán majd kinövik, csak sajnos egy része 18 éves korára még nagyobb ribanc lesz. Szerintem ennyi történt a világgal, a normálisabb feleknél még mindig az van mint régen, csak az eltorzult réteg egyre nagyobb lesz és ez kerül előtérbe:/

oltsatok ha hülyeség de igy látom.


f/21

2010. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
14.10- én igazat adok! de szerintem még a média is hozzájárul ehhez..elvégre ott vannak a videoklippek...miley cyrus meg hasonlók..azokba a klippekbe is kb annyi van,hogy rázzák magukat kis farmernaciba meg kivágott felsőkbe ,vagy a szexről szól...Na meg a reklámok is mit sugallnak?hogy mekkora segged legyen,meg melled.Meg ilyen meg olyan luxus autód meg stb... A közösségi oldalak az csak egy readás volt erre az egészre.
2010. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, ez egy ilyen világ,

A nőknek itt f*sz kell és nem virág

Hiába vagy romantikus testvér

Ha nem b*szod meg rendesen kivág

„Szeretsz?” – „Igen” - jó neked

Engem is megőrjít a feneked

Egész nap nyomnám a szexet veled

De tudnod kell, nem tartom el a gyereked

Hűséges vagyok, mint a döglött kutya

Aki nem szerelmes félreb*szik, mindenki tudja

Az egér is megunja ugyanazt a lyukat

Kérlek ezért ne ítéld el a fiúkat

Olyanok vagyunk mint Atom Anti

Érzékeny, kanos és romanti –KUSS

Lám az óvszer milyen prakti – KUSS

ELÉG VOLT EBBŐL MOST VAN KUSS"

Ahogy 2arc mondaná. ^^

2010. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem sem kéne általánosítani, de ha mégis akkor leírom a véleményemet mindkét félről (19F vagyok, egyedülálló):

Lányok:

- Nem értékelik a belsőt, csak menő legyél (alfahímek, buliarcok, lehetőleg BMW, bár fiatalabbaknak elég a sok drága parfüm meg ruha is).

- Az említett bulik. Persze fiatal, tomboljon, legyen őrült meg ilyenek, de nem kéne össze-vissza piálni minden sz@rt.

- Elp*csásodás. Fehérneműben tükör előtt pózolás, össze-vissza dugás mindenkivel (elvégre Ő már nagylány).


Fiúk:

- Ugyan így sokan közülünk nem értékelik a belsőt. Legyen jó dudája, hátsója és tegye szét a lábát.

- Bulik ugyanúgy, partiarckodás meg eszeveszett tombolás...

- El alfa hímesedés :D lásd: közösségi oldalakon a sok tükör előtt alsógatyában feszítő szerencsétlent.


Mindkét fél részéről pedig egyszerűen azt vettem észre, hogy nem ismerik ki igazán a másikat. Még azok sem akik nincsenek úgy eltorzulva, mint a fenti példáknál. Egyszerűen egy vicc, hogy 1 hét ismeretség és 2 randi után ők kitalálják, hogy szerelmesek és most járnak és loveforever, közben pedig ez még csak egy felszínes ismeretség. Ha több időt adnának, és először úgy tekintenének egymásra, hogy ismerős/haver/barát, sokat beszélgetnének és sodródnának az eseményekkel, akkor jóval több belsőséges, mély, hosszabb kapcsolat lenne...

A nagy igényekről pedig annyit, hogy minden vágyam lenne egy a fenti listában lévő tulajdonságokkal nem rendelkező, csinos lány (nem kell, hogy topmodell alakja legyen, csak ne legyen kövér és legyen szép, nőies arca) és nagyon tudnám becsülni és szeretni. De valahogy úgy érzem ez is magas léc...

2010. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:

jó akkor menjünk vissza az őskorba,akkor is a férfi harcolt a nőért,a férfias férfiakat szerették,a többiek csak a csorda tagja volt....

komolyan:a net mindennek a hibája,meg a tv

2010. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
83%

Már nem tudok ehhez hozzászólni, itt minden le van írva..sajnos ez az igazság..

Nem tudom hogy lehetségese már ezt megfordítani...

A sok hozzászólás közben azon gondolkoztam, hogy hol lehetnek ezek a még el nem korcsosult emberek a való világban...

18L

2010. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:igen elenyésző mennyiségben lehetnek...

tudod ami ritkaság az kincs:D

már én sem tudok nagyon mit hozzászólni..MInden levan írva.

tenni ellene?nem tudom.ilyen világot élünk.el kéne valahogy fogadni...

jah még annyit mondanék ezzel kapcs-ban,hogy mostanában annyi önbizalom hiányos ember van!szerintem ehhez is hozzájárul a média nagy részt.

2010. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
83%
megvannak még csak sokan álarc mögé rejtőznek.....
2010. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
75%

Kéne az ilyen embereknek egy külön társkereső oldal, csak nehéz lenne szűrni...

14:40

2010. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
ez a társkereső oldal nem is rossz ötlet.
2010. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!