Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi a hiba a mai lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a hiba a mai lányokban? LÁNYOK! Mi a hiba a mai fiúkban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:

nem kéne általánosítani... igen,vannak ilyenek is.de vannak normálisak is.

és a taplók után csak addig mennek,amíg meg nem tapasztalják hogy nem változtathatják meg,ő ilyen. aztán jön egy jófiú,aki kedves,törődik velük,és rájönnek,hogy ez kell nekik.a másikra nincs szükségük.

2010. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
77%
78-as nincs igazad. Sokszor láttam már hogy volt egy lánynak egy aranyos pasija aki úgy tűnt, nagyon szerette. Aztán jött valami nagy macsó, elhódította a lányt, egy kis kaland után dobta. Utána meg a lány siránkozott, holott mindent ő rontott el. Tény, hogy vannak olyan alakok akiknek nem tudtok ellenállni. És ezek nem a jófiúk.
2010. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 Decoy ***** válasza:
64%

Sok a divat lotyók nem hiszik el hogy azért mert követik az egyre szarabb divatot azért még nem tehetnek meg mindent és nem ő körülöttük forog a világ meg hogy apuci mindent meg ad nekik...

nem csak a gazdag fux-os raj bunkó kéne szeretniük akik egy menet után kib.ssza őket hanem a rendes férfiakat

2010. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
76%

szerintem sem kéne általánosítgatni. vannak ilyen lányok, ez tény.. de aki jól keres az bőven talál olyat is, aki nem ilyen..

és egyébként mindig mondom, h nem a 'rosszfiúkon' van a hangsúly, hanem az elérhetetleneken. tudjátok: "Ami nem lehet a tiéd, az még jobban kell."

2010. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:

elb@szott korcs társadalom ez...

De szerintem ez csak M.o.-n van így.Persze biztos külföldön is előfordul, de nem hiszem,hogy ilyen nagy arányban mint itt!

Én már azon is gondolkodtam,hogy lesz@rom az egészet nem kell nekem egy pasi sem,pedig még nem is volt egy sem igazán.Talán mert én nem vagyok olyan divatpics@ mint a többi:D

Aki talál magának egy normális pasit/csajt az jól tartsa meg!Mert az is ritkaságnak számít,ha valaki normálisat talál!

18l

2010. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer sikerült találnom egy normális lányt, de akkor még nem tudtam megbecsülni mekkora érték is ő, bánom is rendesen...azóta meg...egy normális se akadt az utamba...F/18
2010. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
Összefoglalva tehát, a mai lányoknak a tapló férfitársadalom kell, akik nem küzdenek értük, elejtenek pár paraszt mondatot, máris az övék. Ehhez bizony csak gratulálni tudok, bízom egy szebb jövőben, ahol újra minden visszaáll az eredeti kerékvágásba, és felülkerekednek a hozzám hasonló, jószívű férfitársaim!
2010. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit visszább kéne venni a lányoknak is,és a fiúknak is,kicsit lejjebb adni az elvárásokból.A média lépten nyomon azt sugallja,h a külsőségek milyen fontosak,a nagy fenéket,nem az a fontos...... ,mindinkább az,h vki szeressen,mindennél jobban,őrülten,neki nem az fog számítani,h melyik menő cucc van rajtad....!!Sok fiatal gyerek elkezd gyúrni,mert menő,és bejön a csajoknak,de azon fogadjunk,h egyikük sem gondolkozik el,h amit beszednek(mert ugye tegyük hozzá,h nem attól lesz 2 hónap alatt izmos,mert 6szor megemelte az 50kg-os rudat) káros hatással van a szervezetükre!!?!??De a csajoknál is ugyanez.....ez a menő,én is így akarok kinézni.....,olyan haj kell,nincs egy göncöm sem,igaz,h már kidől a szekrényből a ruhája,de kell még,mert most más a menő!Rossz irányba haladunk,pár év alatt kifordult a világ magából.Gondolkozzon el minden tizen éves!Szerintem jobb lenne,ha mindenki keresne magának egy srácot,csajt,akivel jól elvan,szeretik egymást és nem az árokparton b@szatja magát,vagy hányja össze magát.Bár úgy sem fog semmi változni,mert sok az IQ nulla kislány,kisfiú,kevés az agyuk ahhoz,h elgondolkozzanak.Az üres agyat kell vmivel kompenzálni.Igazából nektek kell eldönteni,kicsit magatokba szállni,feltenni a kérdést,jó nekem ez így? Ha igen,akkor hajrá,ha nem,akkor változtass!
2010. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%

Lássukcsak!

Lányok:

Misspitsák, bulimániások, nem értékelik a belsőt(legyen 60-as karod meg olyan kockahasad, meg ez meg az meg amaz...) lányok VANNAK NEM CSAK KIGYÚRT DE NORMÁLIS PASIK!!!

Srácok:

Nagyképűek, az összes gyúr int a gép, mert "abulákaszonnyákhogyezjólnézki"

semmibeveszik a csajokat

ez persze köszönhető a sok ribinek.

F/18

2010. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
De a kérdés inkább az,hogy mitől lettek ilyenek a lányok ,és a fiúk?
2010. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!