Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi a hiba a mai lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a hiba a mai lányokban? LÁNYOK! Mi a hiba a mai fiúkban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
90%

csajokkal:

1. rengetegen cigiznek

2. nincsen céljuk, hobbijuk, leszámítva a bulizást

3. nem sportolnak, ezért irdatlan összegeket képesek költeni arra h "szépek" legyenek, de idővel már ez sem elég. Nem beszélve a nem sportolás miatt adódó állandó nyűglődésről.

2010. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
65%

Fiúk:

-nehéz normálisat kifogni, aki nem csak a szexre utazik

2010. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy érdekes kérdés. Ez érdekel engem is most már :)
2010. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
100%
A mostani szerelmemben még ami hiba, az is erény. Az exemben pedig ami erény volt, az is hiba.
2010. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
75%

pasikkal:

1. 90%-uk csak a szexre megy és nem képes várni

2. gyengének hiszik magukat attól hogy kimutatják az érzelmeiket, így aztán nem is mutatják

3. nem képesek tenni egy kapcsolatért, csak várják hogy magától minden megoldódjon

4. azt hiszik, ha az első pár hét szép és jó, akkor onnantól szarhatnak az egészre, aztán csodálkoznak ha mégsem

2010. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
86%

én lány vagyok de megmondom mindkettő hibáját.. a lányokkal az a baj, h sajnos rengeteg a ribanc, akik könnyen odaadják magukat a fiúknak, sőőt ők maguk ajánlják fel magukat és emiatt a régi udvarlási normák már teljesen eltűntek, és azt hiszi sok fiú, h már nincs is szükség udvarlásra, mer az első lány úgyis szétteszi neki a lábát és azt hiszik, h ez a normális és emiatt egyre kevésbé tisztelik a lányokat. ez szánalmas, aki erre épít. én nem vagyok nagyon maradi gondolkodású, de igenis a fiú küldjön a lányért, ne fordítva. persze nem azt mondom, h a lányok nem mutathatják ki, h tetszik neki az illető, de egyesek ezt úgy mutatják ki, h rámásznak és teljesen egyértelmű jeleket küldenek, h dugni akarnak.

Sajnálom, h így általánosítgattam.. természetesen tisztelet a kivételnek. Így nekem is, mert én se az ilyen lányok csoportjába tartozom. :D de valljuk be, ez a mai torz társadalom.

2010. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
75%

Mi a baj a lányokkal?


Hát az amit az első is leírt. Nincsen számukra élet a bulizáson kívül. Nem tudnak viselkedni, utána meg bizonygatják hogy ők normálisak. Nincs jövőképük, nincsenek céljaik, nincs stílusuk, az éppen aktuális amcsi baromságokat majmolják. Az a menő nekik ha valaki összehányja magát, és ezzel akarnak nekem felvágni... A rendes és normális pasikat megvetitek, és a vagánykodó (közben értéktelen) macsókért vagytok oda. Habár erről már kevésbé ti tehettek, ez evolúciós biológia.


Amit az elején leírtam, az majdnem az összes fiatalra vonatkozik, nem csak a lányokra.

2010. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
küzdjön*
2010. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
65%
Ja és van itt egy nagy berögzült társadalmi hülyeség: hogy a fiú küzdjön a lányért. Aki ebbe belemegy, az beszívja. A lány le fog nézni ha elkezdek érte hajtani. Minél jobban hajtok, annál nagyobbat koppanok. Én soha nem fogok többé erőlködni hogy magkapjak egy lányt. Annyira nem lehet fontos.
2010. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
85%

11:49 igen, ez egy berögzült társadalmi norma.. és szerintem ez lenne a normális.. és látod, mégis csak van igazság abban, amit leírtam, mert már te is beéred a könnyebben kapható lányokkal.. :D de jó, egészségedre. :D

mindenkinek más a fogalma arról, h mi az értékes. :)

2010. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!